Partyflock
 
Forumonderwerp · 851484
Moet voor school een marketingplan schrijven, maar heb geen idee hoe ik moet beginnen, heeft iemand zoiets al gemaakt en misschien een voorbeeldje of weet iemand waar ik dit kan vinden?
Help!

Kus
 
gewoon kijken op google. d'r staan zat voorbeeldplannen op internet.
 
daar ben ik ook mee bezig wat een tyfus werk..B) ik heb hem alleen op cd rom staan.. zat bij het boek startende ondernemer
Uitspraak van verwijderd op maandag 20 februari 2006 om 15:12:
Ik heb nog wel een strategisch marketingplan voor je liggen


Hey! :O Die heb ik toevallig ook nodig :$
:$:$:$:$
Thanx,

Heb wel op google gezocht maar toch niet echt gevonden wat ik nodig had!
Het is altijd moeilijk om de eerste zin op papier te zetten en wat je neer moet zetten, had wel een verslag van een ander meisje gewoon om te kijken hoe zij het had gedaan maar die heeft in een keer pootjes gekregen dus die is weg...
Ga kijken wat ik verder kan vinden!
Ik heb er laatst wel eentje moeten maken..dus ik heb nog wel iets liggen :) maar of dat ook een goed plan is voor jou marketingplan dat weet ik dus niet :P
Wat is dit nou joh? je bent al de 2e die ik hier tegenkom die een marketingplan moet schrijven, maar gewoon zonder enige uitleg het bos in wordt gestuurd! :D
 
succes :flower:
'k zou anders de bieb ff checken, ik heb een goed boek maar kan niet op de titel komen...
 
Uitspraak van QQ op maandag 20 februari 2006 om 15:23:
Hey! Die heb ik toevallig ook nodig


pb maar..
Ik schrijf een marketingplan over eem NH hotel, loop hier 4 maanden stage, dus in de tussen tijd zo'n plan schrijven.
En moet het echt goed doen!
Heb ook al niet geweldig gescoord met mijn ondernemersplan!
Ik heb nog wel een boek liggen dat "marketingplan" heet.

Neem de 4 p's (prijs, promotie, plaats en product) als basis, en je komt al een heel eind:
 
Ben der al klaar mee b) nu m'n financieringsplan afmaken 8)
Wees blij! alhoewel een financieringsplan klinkt ook niet echt gezellig!
Succes!
laatste aanpassing
ik heb er een stuk of 5 hier liggen en moet volgend blok weer eentje maken..
heb ze alleen helaas niet digitaal :(

op de opleiding zullen er toch wel studenten zijn die dat thuis hebben liggen?
 
pfff jij ook al.. :(
Ik heb ze nodig :$
hebben jullie dan niet vaker dezelfde projecten als iemand uit andere klassen? dan heb je tenminste een voorbeeld, ook al kan je er niks uit copyen..
Ja, de studenten van vorig jaar hebben dit ook moeten maken, ken ze alleen niet persoonlijk dus gaat een beetje moeilijk :)
 
Ik heb er al een aantal moeten maken, tis best wat werk :D

Kijk maar effe op www.kvk.nl daar vind je wel het een en ander.
 
Uitspraak van Merle Noir op dinsdag 21 februari 2006 om 13:21:
Wees blij! alhoewel een financieringsplan klinkt ook niet echt gezellig!
Succes


Nou jah... ik moet ze allebei wel maken, anders ga ik niet over ;)

Ik moet nog een hoofdstuk en dan ben ik er al mee klaar, en over twee weken moet het ingeleverd worden. Ben blij dat ik er op tijd mee klaar ben, want sommige mensen uit mijn klas zijn nog maar net begonnen! :/ :frusty:
Ja je kunt beter vroeg beginnen, de eerste 4 weken heb ik niks gedaan, dus ben nu maar eens begonnen maar hoef het pas 26 mei in te leveren! Alleen de SWOT die moet op 6 maart in de email box van de leraar zitten!
Nog even doorzetten dus!
 
Goh, dan heb je nog wel even :o Wij zijn meteen in het begin van het jaar begonnen en moeten het dus uiterlijk 28 februari inleveren :jaja: Sommigen zijn nu heel hard aan het blokken, maar dat helpt toch voor geen meter :nee:
 
Pas geslaagd voor de opleiding Marketing & Communicatie :cheer:, dus mijn werkstukken (waar ik uren mee bezig ben geweest!!:[ ) zijn ze nu waarschijnlijk allemaal aan het vernietigen!!
laatste aanpassing
 
Gefeliciteerd ;)
 
Ik heb er nog wel wat thuisliggen, inclusief export-marketing plan en ondernemersplan enzo. Maar waar..... ?

Is toch alweer een jaar of 7 geleden ;)
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 22 februari 2006 om 10:11:
Pas geslaagd voor de opleiding Marketing & Communicatie :cheer:


Van harte ja (y)
 
Bij mij is het ook nog maar de vraag of ik de rest van de vakken die ik heb, haal. Want als ik die niet haal, dan heeft het ondernemingsplan ook geen zin :nee: Dan heb ik alleen mijn filiaalbeheer.. :/
Gefeliciteerd! :)
Nou ga voor je duimen! ja wij hebben er ongeveer 4 maandjes de tijd voor, het lijkt lang maar het is zo voorbij.
Ik moet nu ook minimaal een 6,5 halen ofzo, en dan moet ik ook mijn mondelinge verdediging nog doen:(
Ondernemersplan ging bij ons wel goed gelukkig, behalve het mondeling weer!
 
Ja wij ook ongeveer :jaja: En het is idd zo voorbij :o
Ooh oke.. Voor zover ik het nu begrijp is het marketingplan wat anders bij jullie dan het ondernemingsplan.. want ons ondernemingsplan bestaat juist uit het marketing en finanacieringsplan.. en over die twee dingen hebben we tegelijkertijd een mondeling :jaja:

Achjah, ik maak me niet zo heel veel zorgen over het mondeling. Als je écht alles zelf heb gedaan en als je echt weet wat je allemaal wou met je winkel, dan kun je het zo opdreunen eigenlijk :D Behalve die kleine dingetjes enzo waar je normaal niet aan denkt :/
 
Wees blij dat je de mondelingen alleen in het NL hoeft te doen, wij moesten het ook nog eens in het Engels en Duits :/

Wel alles gehaald destijds, maar dat is pas écht zweten ;)
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 22 februari 2006 om 11:21:
wij moesten het ook nog eens in het Engels en Duits

Wel alles gehaald destijds, maar dat is pas écht zweten


Ja verschrikkelijk, dat hadden wij ook..
Ik bakte er niks van, ging van de zenuwen altijd drie talen door elkaar zitten kletsen, maar wel altijd met een voldoende er vanaf gekomen..
Okay okay ik zeg niks meer jullie hadden het inderdaad zwaarder! Ons ondernemersplan bestond ook uit een marketing gedeelte en een financieringsgedeelte...en het mondeling ging inderdaad daarover maar eerlijk gezegd had mijn vriendin het economische gedeelte gemaakt, want als ik het zou doen wisten we zeker dat we een 3 zouden halen...komt ook allemaal wel goed...!
 
Uitspraak van Merle Noir op woensdag 22 februari 2006 om 11:40:
Okay okay ik zeg niks meer jullie hadden het inderdaad zwaarder!


Dat zal wel meevallen, ik ben die drie jaar heeeel makkelijk doorgekomen!! Ik denk dat die zenuwen meestal kwamen door het gebrek aan leren..
En wij werken ook altijd in een groep, dus voor zo'n ondernemingsplan deed iedereen het deel waar die goed in was, dan kwam het altijd goed..
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 22 februari 2006 om 11:39:
Ik bakte er niks van, ging van de zenuwen altijd drie talen door elkaar zitten kletsen, maar wel altijd met een voldoende er vanaf gekomen..


Dat herken ik wel ja :)


Uitspraak van verwijderd op woensdag 22 februari 2006 om 11:47:
Dat zal wel meevallen, ik ben die drie jaar heeeel makkelijk doorgekomen!! Ik denk dat die zenuwen meestal kwamen door het gebrek aan leren..


En dat ook :D

Den Bosch was gewoon een té stad gezellige stad om daadwerkelijk naar school te gaan. De kroeg was vaak véél gezelliger O:)
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 22 februari 2006 om 12:00:
Den Bosch was gewoon een té stad gezellige stad om daadwerkelijk naar school te gaan. De kroeg was vaak véél gezelliger


Hahaha dat ook!! Ik had altijd wel wat beters te doen dan naar school te gaan!!

He uK op welke school heb jij gezeten?!?



Uitspraak van verwijderd op woensdag 22 februari 2006 om 11:12:
want ons ondernemingsplan bestaat juist uit het marketing en finanacieringsplan..


Ik heb even zitten speuren in mn computer en ik heb nog een financieel plan gevonden.. Iemand nodig???
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 22 februari 2006 om 12:12:
Hahaha dat ook!! Ik had altijd wel wat beters te doen dan naar school te gaan!!

He uK op welke school heb jij gezeten?!?


Ik heb het laatste jaar van me opleiding (Internationale Handel/Groothandel) op het Koning Willem I College gezeten.. :)
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 22 februari 2006 om 12:21:
op het Koning Willem I College gezeten..


He leuk, ik ook!!
Ik vond het alleen echt een Slechte school!!
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 22 februari 2006 om 12:35:
He leuk, ik ook!!
Ik vond het alleen echt een Slechte school!!


Geinig :D

Ik vond het ook niet best hoor.. Ik heb de eerste 2 jaar in Nijmegen gedaan, maar daar mocht ik helaas niet door naar het 3e jaar.. Ik naar Den Bosch, voor een gespreek om in de 2e te starten, maar mijn lijst was zó goed, dat ze me gewoon in de 3e wilde hebben :vaag:
Vervolgens kreeg ik ook nog eens vrijstelling voor een zooi toetsen.. Nou ja, dat moet je tegen mij zeggen O:) Ik heb ervan genoten zullen we maar zeggen ! ;)
 
Op die school kan werkelijk alles!! Ik heb het daar ook echt makkelijk gehad, ze kijken helemaal niet naar je om, en af en toe een paar puntjes erbij kletsen ging ook best makkelijk.. :)

Uitspraak van verwijderd op woensdag 22 februari 2006 om 12:52:
maar mijn lijst was zó goed, dat ze me gewoon in de 3e wilde hebben


En waarom mocht je met zo een lijst dan niet op die school blijven?? Stout geweest? hahaha!!
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 22 februari 2006 om 11:21:
Wees blij dat je de mondelingen alleen in het NL hoeft te doen, wij moesten het ook nog eens in het Engels en Duits


Ik moet em ook nog in het Engels doen inderdaad :jaja: Maar dat is simpel :jaja:


Uitspraak van verwijderd op woensdag 22 februari 2006 om 11:47:
Dat zal wel meevallen, ik ben die drie jaar heeeel makkelijk doorgekomen!! Ik denk dat die zenuwen meestal kwamen door het gebrek aan leren..
En wij werken ook altijd in een groep, dus voor zo'n ondernemingsplan deed iedereen het deel waar die goed in was, dan kwam het altijd goed..


De eerste twee jaren waren wel simpel idd, daar hoefde je bijna geen flikker voor te doen, maar nu ineens :|
Maare.. wij moeten het allemaal in ons eentje doen hoor, we mogen echt niet in een groepje werken :nee:


Uitspraak van verwijderd op woensdag 22 februari 2006 om 12:12:
ik heb nog een financieel plan gevonden.. Iemand nodig???


Nee, ik moet nog één hoofdstuk en dan ben ik klaar ;) Bedankt iig :D
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 22 februari 2006 om 13:57:
En waarom mocht je met zo een lijst dan niet op die school blijven?? Stout geweest? hahaha!!


Ik ben heel lief O:)

Nee, ze zijn in Nijmegen gewoon wat strenger denk ik.. Met 1 leraar had ik altijd gezeik, en bij zijn vak kwam ik net 1 of 2 tiende tekort om door te gaan ofzo :S
En aangezien ik daarvoor ook al gezeik had gehad met een andere opleiding op dezelfde school, vonden ze het nodig om me weg te sturen ja.. De eikels :[
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 22 februari 2006 om 14:13:
Met 1 leraar had ik altijd gezeik, en bij zijn vak kwam ik net 1 of 2 tiende tekort om door te gaan ofzo


Tsja dat is K*T! Af en toe die leraren!!! :[
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 23 februari 2006 om 09:20:
Tsja dat is K*T! Af en toe die leraren!!! :[


Je kunt niet zonder ze, maar af en toe....

Blij dat ik dat allemaal achter me heb ;)
 
Ik heb alles af nu! :cheer:
Echt! Nou beter! Hoef je daar niet meer naar om te kijken!
 
Nee inderdaad, nu ken ik me richten op me andere vakken! :jaja: Pff.. ik zit nu wel 10.000x m'n plannen door te nemen of ik geen fouten kan vinden 8) :P
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 23 februari 2006 om 10:00:
Blij dat ik dat allemaal achter me heb


Ik ook!!

Uitspraak van verwijderd op donderdag 23 februari 2006 om 10:19:
Ik heb alles af nu!


 
Haha senk joe senk joe :9