Partyflock
 
Forumonderwerp · 849983
 
Waarschuw beheerder
donateur
Minister Italië draagt T-shirt met spotprent Mohammed

Uitgegeven: 14 februari 2006 23:50
Laatst gewijzigd: 14 februari 2006 23:50
ROME - De Italiaanse minister van Bestuurlijke Vernieuwing, Roberto Calderoli, heeft T-shirts laten drukken met daarop de spotprenten van de profeet Mohammed die in de islamitische wereld voor zoveel verontwaardiging hebben gezorgd.

"Ik zal ze zelf vanaf vandaag dragen", zei de bewindsman van de separatistische Lega Nord dinsdag tegen het Italiaanse persbureau ANSA. "Ik zou dit initiatief geen provocatie willen noemen, maar een uitnodiging tot dialoog."

Calderoli vindt tevens dat "een einde moet worden gemaakt aan het hypocriete onderscheid tussen terroristische islam en vreedzame islam".

Ik zou dit initiatief geen provocatie willen noemen, maar ik zie er geen punt in om de extremisten te lalmeren", aldus Calderoli, lid van de de rechts-populistische partij Lega Nord. "We moeten stoppen met denken dat we met deze mensen kunnen praten. Ze willen alleen maar mensen vernederen. (...) En wat worden wij? De beschaving van gesmolten boter." Eerder deze maand reageerde Calderoli ook al op de spotprentrellen. "Dit is slechts de top van de ijsberg van de religieuze oorlog die islamitische extremisten ons verklaard hebben", zo zei hij toen.

bron nu.nl

Denk zomaar dat er weer een boel gebouwtjes in de fik gaan
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 17 februari 2006 om 14:13:
Volgens mij wordt er toch echt naar die terroristen gerefereerd met die spotprenten en helemaal niet richting ALLE moslims


Wél dus.

Afbeeldingen van Mohammed zijn binnen de islam verboden, dus daar kwets je ALLE moslims mee.

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 17 februari 2006 om 14:13:
Dat voorbeeld van die KKK vind ik overigens wel een heel belabberd voorbeeld. Ten eerste handelen die niet van uit geloof maar vanuit rasonderscheiding.


Fout.

De hele filosofie van de KKK is gebaseerd op de blanke superioriteit zoals die in de bijbel omschreven is. Het zijn dan ook allemaal uiterst fanatieke "christenen" (I use the term loosely).
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 17 februari 2006 om 14:01:
@DSw: ik had al eerder een reactie gepost, reactie op het kwetsen van 1 miljard mensen, maar ff in de herhaling, ben benieuwd naar je reply:


*heeft het momenteel heel druk en vliegt af en toe over het forum dus mist soms wat* :bloos:
Waarschuw beheerder
Ik wil die spotprent nu weleens zien.
Ben benieuwd dat als je hier op partyflock die prent laat zien je verbannen word.
Trouwens , nergens in de koran staat dat hij niet afgebeeld mag worden.
 
Waarschuw beheerder
Die afbeeldingen stonden hier wel ergens......

Alleen die 1e was echt geniaal, de rest was weinig spottends aan.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van kamikaza op vrijdag 17 februari 2006 om 15:12:
nergens in de koran staat dat hij niet afgebeeld mag worden.


dat gebod is inderdaad van recentere datum dan de Koran zélf

maar er staat evenmin in de bijbel dat vrouwen de pil niet mogen gebruiken ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 17 februari 2006 om 15:18:
dat gebod is inderdaad van recentere datum dan de Koran zélf

maar er staat evenmin in de bijbel dat vrouwen de pil niet mogen gebruiken


gebruik eens vergelijkingen die relevant zijn;)

ik zie geen wo3 ontstaan omdat er een spotprent gemaakt is met een vrouw en een pil;)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Provocerende sukkel is het wat bereik je hiermee :@
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 17 februari 2006 om 17:49:
gebruik eens vergelijkingen die relevant zijn


t zijn toch echt allebei verboden die later dan het oorspronkelijke heilige geschrift door de geestelijk leiders zijn opgelegd :P
 
Waarschuw beheerder
Als ik zo eens een beetje naar de geschiedenis kijk.
Wanneer is de ellende begonnen?

Naar mijn mening is dat toen wij ons gingen bemoeien met de Islamitische wereld.
Wij zijn om verschillende redenen naar die landen gegaan en daar de boel op stelten gezet.

Wij moesten er zo nodig kolonie's stichten en hebben uiteindelijk ook bepaald wat er met die kolonie's zou gebeuren.(Kijk naar Israel).

Uiteindelijk heeft de moslimwereld(Arabische landen ,Azie enz),zich nooit echt met ons bemoeid.

Wij zijn daar zelf uit eigenbelang naar toe getrokken en er een ravage aangericht.
Nu plukken we daar de vruchten van,op een negatieve manier.


Dus of je het nu wel eens bent met de koran(of een interpetatie ervan) of niet,uiteindelijk moeten we naar onze voorouders en onze eigen expantiedrift kijken,om een schuldige aan te wijzen.

Hierbij heb ik het natuurlijk wel over wat we nu noemen de westerse wereld!
En je hebt er nu ook niks meer aan,nu moet je er naar handelen en dat handelen van ons,lokt alleen nog maar meer extremisme uit,is mijn mening.

En als ik echt een doemscenario wil schetsen,kijk eens hoe de Romeinen het is vergaan!
Dat zou ons ook kunnen overkomen,als we maar bezig blijfen politie agentje van de wereld te spelen en alles onder controlle willen houden.

Ik denk dat we ook eens moeten accepteren dat er mensen en landen op de wereldzijn,die we onze wil niet kunnen opleggen,om wat voor een reden dan ook.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 17 februari 2006 om 21:41:
is mijn mening


is bewezen ;)

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 17 februari 2006 om 21:41:
Uiteindelijk heeft de moslimwereld(Arabische landen ,Azie enz),zich nooit echt met ons bemoeid.


Dat is het leuke aan moslims, je moet er eerst 30 jaar lang bommen op gooien voordat er een paar gaan flippen (made in the usa-moslims nog wel)

Eindelijk zijn we zo ver dat ze em op elke "evil-westerse-actie" flippen, zoals een cartoon.. well done (Y)

En we leren er niet eens van
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Ik denk niet dat het alleen maar aan het westen alleen ligt. er zijn helaas wel dingen aan te wijzen die in het verleden niet correct zijn geweest zoals de manier van kolonialisme. Maar wees eens eerlijk, stel dat bijv de azteken of een afrikaase beschaving eerder was geweest met de technologische spurt die na de middeleeuwen is ingeluidt dan was het waarschijnlijk niet veel anders gelopen qua kolonisatie volgens mij, maar dat zullen we nooit weten want Europa was eenmaal de eerste die de wil en technologie had om op grote schaal te koloniseren.

Verder is het midden-oosten (waar de grooste kern van het probleem ligt) eigenlijk altijd wel onrustig geweest, dat is niet iets van de laatste tijd of de laatste eeuwen dat is minstens al (ongeveer) 3000 jaar zo als het niet langer is. Het is ook een kruispunt waar zowel vroeger als nu mensen met veel verschillende achtergronden bij elkaar komen. Dat geeft veel wrijving tussen mensen, zo is de menselijke aard blijkbaar :s En de wrok van moslims tegen het westen kan wat mij betreft niet alleen worden verklaard door ons verleden, er spelen veel meer dingen mee dan alleen dat.

Trouwens er zijn veel (ex)kolonieen die het weldegelijk erg goed doen, zo is brazilie ook onderweg om een grote macht te worden, en Japan (dat na de oorlogs deels is gevoormd door de amrikanen) is er ook niet slechter erop geworden. Maar de VS/bush moet idd wel een grenz weten te trekken, als er landen zijn die niet onze mnaier van leven willen hebben dan willen ze dat niet, en dan is dat voor hun jammer, ze komen er later vanzelf wel erachter of ze goed of fout zaten.

Maar dan moeten deze landen zoals bijv Iran ook geen gebruik willen maken van onze technologien zoals bijv luchtvaart, internet, telefonie etc etc. Want als je toch ozo veel afkeer hebt van het westen dan moet je ook zonder deze middellen kunnen overleven.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 17 februari 2006 om 15:04:
Afbeeldingen van Mohammed zijn binnen de islam verboden


hoe weten ze dat dit precies de mohammed uit de koran is.??
als dur geen afbeeldingen van zijn :S
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Thijs-BK op zaterdag 18 februari 2006 om 00:42:
Ik denk niet dat het alleen maar aan het westen alleen ligt.


Dat ben ik met je eens.
Waar twee vechten zijn twee schuld!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 18 februari 2006 om 14:21:
Waar twee vechten zijn twee schuld!


niet altijd ;)

als 1 of andere mogendheid een willekeurige kolonie 300 jaar aan t onderdrukken en leegroven is en de plaatselijke bevolking besluit dat het nu maar eens genoeg is geweest, kun je die bevolking er toch moeilijk de schuld van geven dat ze in opstand komen ;P
 
Waarschuw beheerder
plaatselijke bevolking besluit dat het nu maar eens genoeg is geweest,


Besluit de plaatselijke bevolking dat? Of wordt dat de plaatselijke bevolking opgelegd( cq in de mond gelegd).

En bovendien hoezo leegroven, volgens mij betaald het 'westen' juist goud aan hun voor hun rijkdommen (olie)

En het voorbeeld Afrike/ Indonesië ed. bedoel ik nou ff niet, ik praat over het heden.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Wat een knuppel. zie op TT pagina 121 dat hij opgestapt is/ontslagen is....

Hij zal er ook vast niet bij stilstaan dat hij 11 doden op zijn naam heeft ..... (n)
Waarschuw beheerder
Hij zal er ook vast niet bij stilstaan dat hij 11 doden op zijn naam heeft .....


denk eerder dat je radicale imams die het volk opfokken hiervoor verantwoordelijk moet stellen
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van rollie op zaterdag 18 februari 2006 om 20:46:
denk eerder dat je radicale imams die het volk opfokken hiervoor verantwoordelijk moet stellen


:gaap:

Dus als meneer zijn shirtje niet had laten zien was het consulaat ook aangevallen?

Mis ik iets?
Waarschuw beheerder
dat shirt was gewoon weer een excuus om weer lekker leip te gaan doen met ze allen

onder leiding van radicalen die weer lekker hebben lopen blaten
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Het is toch bekend inmiddels dat veel volk daar niet gezond is?

Achterlijke provocatie, jammer dat knakkers als jij en die Italianen in ergere mate er echt geen zak van begrijpen
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
......
 
Waarschuw beheerder
donateur
de denen steuen is een zaak, maar onnodig de kat op het spek binden, sorry
 
Waarschuw beheerder
donateur
hij is afgetreden :|
 
Waarschuw beheerder
waarom zouden zij wel onthoofdingen wereldwijd verspreiden over het web en kan niemand een spotprent publiceren? dat vraag ik me dan af!!! :/
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 18 februari 2006 om 20:37:
Besluit de plaatselijke bevolking dat? Of wordt dat de plaatselijke bevolking opgelegd( cq in de mond gelegd).


ik heb het hier over kolonialisme, niet over de islam :/

Uitspraak van verwijderd op zondag 19 februari 2006 om 00:19:
waarom zouden zij wel onthoofdingen wereldwijd verspreiden over het web en kan niemand een spotprent publiceren?


wie is "zij"? :/

en het gaat niet over een spotprent maar over dat afbeeldingen van Mohammed niet zijn toegestaan binnen de islam
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van permanent verbannen op zaterdag 18 februari 2006 om 20:43:
Hij zal er ook vast niet bij stilstaan dat hij 11 doden op zijn naam heeft .....


Zoiets zat er natuurlijk dik in :/ want dit was duidelijk een kwestie van
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 18 februari 2006 om 23:27:
onnodig de kat op het spek binden


Maar gelukkig heeft hij voor deze aktie het respect van half Pf, dus hij kan gelukkig zijn :D

(PS. dit laatste was sarcasme)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 februari 2006 om 01:04:
wie is "zij"?

en het gaat niet over een spotprent maar over dat afbeeldingen van Mohammed niet zijn toegestaan binnen de islam


ja idd daar heb je twee keer gelijk!! ik denk dat ik zelf ook nog wel eens bekrompen overkom. Het wordt tijd dat we mekaars godsdient en cultuur eens gaan respecteren...
 
Waarschuw beheerder
donateur
Andere culturen en godsdiensten zijn ALTIJD moeilijk te doorgronden... ik heb ooit een vriendin gehad die anthropolgie studeerde en die kwam bij haar studies de raarste gebruiken tegen.... in sommige streken heel normaal, maar daarbuiten.... :S

Maar ja, Hollanders vreten rauwe haring... ;)
 
Waarschuw beheerder
Bijna iedereen roept wel dat die cartoons gewoon vertoond moeten worden omdat het vrijheid van meningsuiting is maar dat is gelul.

Tuurlijk moet iedereen kunnen zeggen wat tie vind maar waarom zou je in een krant van die tekeningen plaatsen terwijl je weet dat je er veel mensen mee kwetst...

Ja daar moeten ze maar tegen kunnen zegt dan weer iedereen, moet je iemand in een ajax shirtje in een vak vol met ado supporters zetten, als die gast dan dood word geslagen is het ook normaal terwijl die alleen maar voor z`n mening uitkomt, precies het zelfde verhaal dus maar omdat het om moslims gaat vind iedereen hun meteen fout...

Zeg niet dat ik hun reactie normaal vind hoor want dat slaat ook nergens op maar het is een beetje hun(die denen) eigen schuld wat er nou allemaal gebeurd.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 februari 2006 om 01:11:
anthropolgie


en dat is precies?


Uitspraak van verwijderd op zondag 19 februari 2006 om 01:11:
Maar ja, Hollanders vreten rauwe haring...


idd en zo heeft ieder volk wel iets!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 februari 2006 om 01:13:
Tuurlijk moet iedereen kunnen zeggen wat tie vind maar waarom zou je in een krant van die tekeningen plaatsen terwijl je weet dat je er veel mensen mee kwetst...


je geeft zelf het antwoord al ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 17 februari 2006 om 01:28:
Voor iedereen die tegen alle rellen en alles zijn over de spotprenten:

SupportDenmark.com


Gelijk vertalen die hap in het nederlands :)
Zo heb ik wat te doen in de nacht :P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 februari 2006 om 01:11:
haring


Is lekker toch...
Haring met uitjes erbij mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 februari 2006 om 01:13:
en dat is precies?


dat heette vroeger "volkenkunde"... het bestuderen van culturen dus :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 17 februari 2006 om 14:13:
Volgens mij wordt er toch echt naar die terroristen gerefereerd met die spotprenten en helemaal niet richting ALLE moslims.

Maar blijkbaar voelen ze zich wel aangesproken en voelen ze dus wel degelijk sympathie voor die terroristen, tenminste die moslims die allemaal als een dolle stier de straat op gaan om te rellen en te prosteren, inclusief complete regeringen


Ik vind wel dat ze overdreven reageren hoor.
Waar zijn ze dan als er iemand word opgeblazen?

Selectieve moslims zijn het allemaal dan...
Als er iets is qua spotprent dan staan ze allemaal vooraan maar als er een aanslag word gepleegd door een Moslim-Terrorist hoor en zie je ze NERGENS...

Hypocriet is dat...
 
Waarschuw beheerder
donateur
hoezo hoor je nergens, denk dat de zelfde aardappels daar de straat op gingen om 11 september te vieren.

annay way van mij mogen de amerikanen en alle westerlingen daar op zouten, en ze het lekker in hun eentje uit vechten.
Als wij maar leuke prentjes in de krant mogen zetten. Maar als ik het goed begrepen heb, hoeft dat dan niet meer, want dan is er weer geen reden meer voor terroristische aan slagen om dat de amerikanen zich nergens meer mee be moeien. Lekker iedereen happy.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op woensdag 15 februari 2006 om 00:42:
de spotprenten van de profeet Mohammed


Waar kan je zo'n shirt kopen?
Muahahaha ga ik er ook mee lopen :P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 februari 2006 om 04:31:
hoezo hoor je nergens, denk dat de zelfde aardappels daar de straat op gingen om 11 september te vieren


Eindelijk een wakker iemand :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Smoking-Dutchie op zondag 19 februari 2006 om 03:34:
Ik vind wel dat ze overdreven reageren hoor.
Waar zijn ze dan als er iemand word opgeblazen?

Selectieve moslims zijn het allemaal dan...
Als er iets is qua spotprent dan staan ze allemaal vooraan maar als er een aanslag word gepleegd door een Moslim-Terrorist hoor en zie je ze NERGENS...

Hypocriet is dat...


moeten alle christenen zich dan laten horen als er iemand door de KKK is afgeranseld of (vroeger) door de IRA is vermoord?

er is nogal een verschil tussen een groep als geheel te provoceren door iets te doen wat tegen een religieus gebod van hen is en het vreemd te vinden dat ze niet ingrijpen als een handje randfiguren binnen die groep nogal zijn doorgedraaid

échte moslims beschouwen aanslagplegers niet eens als moslims (ze handelen immers tegen de Koran in) dus waarom zouden zij zich dan moeten laten horen? :/
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 februari 2006 om 04:52:
échte moslims beschouwen aanslagplegers niet eens als moslims (ze handelen immers tegen de Koran in) dus waarom zouden zij zich dan moeten laten horen?


het gaat erom dat ze selectief zijn...
bij de aanslagen werd er gedanst door mensen..

nu slaan ze bijna je kop in vanwege een cartoon...


zielig dat jij continu over de KKK praat.

en een handje? weet niet onder welke steen je vandaan bent gekropen maar er is een realiteit... onttrek je daar niet aan maar trek het je wel aan... gaat ook om jouw vrijheid, maar dat besef heb je schijnbaar niet
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 18 februari 2006 om 18:21:
niet altijd

als 1 of andere mogendheid een willekeurige kolonie 300 jaar aan t onderdrukken en leegroven is en de plaatselijke bevolking besluit dat het nu maar eens genoeg is geweest, kun je die bevolking er toch moeilijk de schuld van geven dat ze in opstand komen


Oke,dat is waar!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Smoking-Dutchie op zondag 19 februari 2006 om 05:07:
en een handje? weet niet onder welke steen je vandaan bent gekropen maar er is een realiteit... onttrek je daar niet aan maar trek het je wel aan... gaat ook om jouw vrijheid, maar dat besef heb je schijnbaar niet


Vrijheid?
De moslims zitten nog steeds niet aan onze vrijheid,das de regering!
Die komen met anti-terrorisme wetgeving die echt te ver doorschiet,vind ik.
Onze kabinet komt met plannen om dossiers van alle Nederlanders aan te gaan leggen!

Cartoons?
Zeg die lui breken hun eigen land af!
Dat wij er zo panisch op reageren(bijna of wij beledigd zijn,dat ze in de moslim wereld beledigd zijn).

Als iemand onze vrijheden gaat inperken zijn we dat zelf en dat doen we uit angst en onkunde.(als gehele samenleving).
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 februari 2006 om 01:04:
en het gaat niet over een spotprent maar over dat afbeeldingen van Mohammed niet zijn toegestaan binnen de islam


En waaromn zouden we dit met zijn alleen moeten weten, alsof we eerst de gehele koran moeten lezen om een keer de islamieten te laten denken over doden uit naam van hun profeet.

De mensen die "beledigd" zijn, zijn volgens mij alleen beledigd omdat de strijders van de islam vet op de korrel zijn genomen, niets meer en niets minder. Ze moeten niet zueren, de prenten waren niet bedoeld om de islam te beledigen. Maar om de terroristen die het geloof verkrachten op de hak te nemen, als de bepaalde groepen islamieten dat zien als een belediging dan vraag ik me serieus af of dat niet geinterpreteerd kan worden als "het verdedigen van terrorisme"
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 februari 2006 om 08:10:
De moslims zitten nog steeds niet aan onze vrijheid,das de regering!


Ik vind van wel, ze proberen hun geloof (is geen vrijheid) op verschillende manieren aan ons op te dringen, want ze vinden maar dat wij als westeringen allees van de koran maar moeten begrijpen voordat we een cartoon maken. En men wil ook de "ongelovingen" (westerlingen dus) doden tenzij we gelovig worden. (dit geld natuurlijk niet voor iedere moslim )
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 februari 2006 om 08:10:
Die komen met anti-terrorisme wetgeving die echt te ver doorschiet,vind ik


Op dit moment bereiken ze wel een soort grens, maar die grens wordt mede bereikt door het terrorisme vanuit de islam. Dus indirect komt het toch ook weer daar vandaan, en de regerting gaat er niet handig ermee om. Want op die manier kunnen ze juist een instrument worden van de terroristen.
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 februari 2006 om 08:10:
Onze kabinet komt met plannen om dossiers van alle Nederlanders aan te gaan leggen


Als het bij dossiers blijft dan vind ik het niet erg, als je niets te verbergen hebt dan maakt het toch ook geen hol uit, het dossier ligt toch maar ergens op een kantoor, en tast je vrijheid niet echt aan volgens mij.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Thijs-BK op zondag 19 februari 2006 om 10:03:
Als het bij dossiers blijft dan vind ik het niet erg, als je niets te verbergen hebt dan maakt het toch ook geen hol uit, het dossier ligt toch maar ergens op een kantoor, en tast je vrijheid niet echt aan volgens mij.


Wat komt er dan in die dossiers te staan?


Niet of je crimineel bent of niet,dat dossier komt vanzelf wel tot stand,zou ik zo zeggen!

Het lijkt mij toch meer dat het de kant op gaat,van wat voor films kijk je welke boeken lees je eenz enz enz.(werd trouwens ook gezegd).
Ik vind dat een gevaarlijke ontwikkeling als de staat dat van mij en jou wil weten.

En als je werkelijk radicaal bent of wordt,dan vind ik dat je daar de opsporingsmethoden voor moet aanpassen.

Dan ga je geen dossiers van alle Nederlanders aanleggen,want de staat kan volgens zijn interpetatie dan gaan bepalen of je een gevaar bent,terwijl dat niet zo hoeft te zijn.

Je hoeft als Nederlander,maar 1 keer aangehouden te worden op verdenking van radicaliseering(links rechts midden enz.),op grond van wat dan ook,en het kan het einde beteken van een normaal leven!
En wat krijg je dan te horen(waarschijnlijk),ja,sorry(als dat er af kan),wij hebben het verkeerd geinterpeteerd).

Maar jij zit ermee!


Wat ik ook zo vreemd vind,iedere keer wordt er breed in de media uitgebeeld hoe de Nederlandse staat er soms een potje van maakt met het veroordelen en oppakken van Nederlanders die later niks fout blijken te hebben gedaan,en jij zegt,ach als je niks te verbergen hebt,hoef je er ook niet bang voor te zijn.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 februari 2006 om 08:10:
Die komen met anti-terrorisme wetgeving die echt te ver doorschiet,vind ik.
Onze kabinet komt met plannen om dossiers van alle Nederlanders aan te gaan leggen!


Agossie, wordt je persoonlijke vrijheid ingeperkt?
Leg maar eens uit wat mis is met dossiervorming, kom ik over een uurtje met een onnuchterende kijk op jou beperkte visie.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 februari 2006 om 10:18:
Agossie, wordt je persoonlijke vrijheid ingeperkt?
Leg maar eens uit wat mis is met dossiervorming, kom ik over een uurtje met een onnuchterende kijk op jou beperkte visie.


net uitgelegd!
 
Waarschuw beheerder
@Fly:

Over dossiervorming: dat is nou ook weer zo lekker hypocriet van al die tegenstanders van dossiervorming: dossiervorming gebeurt al 50 jaar, op allerlei gebieden en daar werkt iedereen vrijwillig aan mee. Op het gebied van bank/geldzaken/leningen etc, mobiele telefonie, je werkverleden, je studie verleden, gas/water/licht, je betalingsgewoonten/schuldverleden, ziekten, etc. Hier werk iedereen vrijwillig aan mee om zijn luxe leventje in stand te houden. Maar nu de regering wat gegevens wil koppelen voel je je opeens bedreigt in je vrijheid? Hypocriet!


Uitspraak van verwijderd op zondag 19 februari 2006 om 10:17:
Wat ik ook zo vreemd vind,iedere keer wordt er breed in de media uitgebeeld hoe de Nederlandse staat er soms een potje van maakt met het veroordelen en oppakken van Nederlanders die later niks fout blijken te hebben gedaan,en jij zegt,ach als je niks te verbergen hebt,hoef je er ook niet bang voor te zijn.


Tja, schrijnende incidentele fouten zijn nu eenmaal groter nieuws dan aktiviteiten van de overheid die ze goed uitvoeren. 2 foute zaken per jaar, heel Nederland smult ervan. Hoeveel zaken gaan er wel goed??

Tja onze maatschappij en overheid maakt er een zooitje van he in de wereld. Maar dankzij diezelfde maatschappij en overheid hier in het gemoedelijke Nederland kan jij mooi op zaterdag ochtend onder het genot van een kopje koffie/thee/bier/blowtje fijn jou door studie en diverse invloeden uit de wereld ingegeven en gevormde mening weergeven op internet.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 februari 2006 om 10:27:
Over dossiervorming: dat is nou ook weer zo lekker hypocriet van al die tegenstanders van dossiervorming:


Ja,er zal genoeg over mij en jou bekend zijn,maar de bedoelingen met die dossiers zullen toch van een iets ander karakter zijn.
Want zou onze regering dat kunnen gebruiken wat ze nu weten over ons,dan hoef je zo'n voorstel niet te doen!

Dan staan ze iets te vertellen,waar ze al gebruik van kunnen maken en staan ze weer eens uit hun nek te kletsen om wat voor een reden dan ook!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 februari 2006 om 10:27:
Hoeveel zaken gaan er wel goed??


Tja,wat goed gaat goed,daar zul je ook niemand over horen klagen.
Het gaat erom wat er fout gaat en in welke richting wij gaan.
En daar maak ik mij wel ongerust over.

We hebben veel vrijheden in dit land,gelukkig.
Laten we dat zo houden en niet allerlei paardemiddelen gaan inzetten om een paar verknipte Moslims(de radicale moslims),het hoofd te bieden.

Als je op deze manier op terrorisme gaat reageren,dan heeft naar mijn mening Al-Qaida en andere radicale groeperingen al gewonnen.
En gaat ons eigen grondbeginsel over vrijheid en democratie over boord.

Ons hele systeem lijkt wel geregeerd te worden door angst onzekerheid en onkunde.
Laten we nou gewoon blijfen doen wat voor ons de afgelopen eeuwen gewerkt heeft en mensen die daar tegen zijn,te overtuigen en niet dezelfde kant opgaan als de landen die het volgens ons,fout doen.
laatste aanpassing