oke kaatje20:
Kaatje20 25 augustus 2003 11:58
Nog 1 keer, wat betreft de bronvermelding: in het AD staat 8 a 11 pillen dus bij deze...
En verder denk ik dat alles wel zo'n beetje gezegd is...
In het Algemeen Dagblad stond:
Van een onzer verslaggevers
Justitie onderzoekt de exacte doodsoorzaak van een 15-jarige meisje uit Belfeld dat in de nacht van vrijdag op zaterdag overleed na xtc te hebben geslikt. Ze zou een dosis hebben binnen gekregen die
gelijk staat aan acht tot elf pillen.
Het onderzoek moet duidelijk maken of het meisje is overleden doordat ze te veel tabletten heeft geslikt, of dat zij het slachtoffer is geworden van dodelijke xtc-pillen. Volgens de organisaotor van het dansfeest waar het meisje was, meldde ze zelf te veel te hebben geslikt.
Onlangs maakte de Europese politie-organisatie Europol bekend dat er xtc met een extreem hoge dosis werkzame stof in omloop is. Hierdoor lopen gebruikers ook bij matig gebruik risico op een overdosis. Argeloze slikkers krijgen bij deze tabletjes een dosis die tot viermaal hoger kan zijn. Volgens Europol zijn er daardoor nog geen mensen overleden.
Het meisje was een van de 5000 bezoekers van de Mega-Rave-Party bij discotheek Pepermill in Heerlen. Er gold een minimumleeftijd van 16 jaar. Het is onduidelijk hoe het kind langs de beveiliging is gekomen. Legitimatie was verplicht. Het personeel zegt tientallen andere jonge bezoekers te hebben geweigerd.
OKE!!! Kaatje20... dat had je er niet bij gezegd dat het GELIJK stond aan 8 tot 11 pillen!!
Is het dus toch niet altijd helemaal waar wat er op PF stond!!!!
Goed lezen voortaan, of goed doorgeven natuurlijk!! Zeker als het voor je eigen topic is!!