Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 februari 2006 om 15:57:ik heb ze niet gehoord die 62 die er waren
Weet niet waar jij was, maar zat zeker 400 man, waarvan 300 liepen te bleren!
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 februari 2006 om 16:22:Nee utrecht had veel mensen mee naar Eindhoven...
Doen jullie nou maar wat wij NA de wedstrijd doen
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 februari 2006 om 17:56:Jij blauw petje op gister?
waarom jij nooit in home jeuh?
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 februari 2006 om 22:21:waarom jij nooit in home jeuh?
waarom 99% niet weet wie jij nou werkelijk bent?
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 februari 2006 om 22:24:waarom 99% niet weet wie jij nou werkelijk bent?
wie?
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 februari 2006 om 22:25:wie?
Had het over la vida loca
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 februari 2006 om 22:27:Had het over la vida loca las verkeerd
aha dacht al, heb ook geen idee wie hij is
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 februari 2006 om 22:21:waarom jij nooit in home jeuh?
ik was Mang!
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 februari 2006 om 23:28:ik was Mang!
ik had tegen die ex houtenaar, wie jij?
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 februari 2006 om 23:31:ik had tegen die ex houtenaar, wie jij?
hij was ook!
trouwens EX? daar weet ik niks vanaf
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 februari 2006 om 23:31:wie jij?
who is the Man they Can't Ban?
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 februari 2006 om 23:39:ooh haha dag reneetje
nee die boi vind houten nog leuk ook, saim is tenminste tot inkeer gekomen
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 februari 2006 om 23:50:nee die boi vind houten nog leuk ook, saim is tenminste tot inkeer gekomen
whehe idd
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 10 februari 2006 om 07:27:hahaha, ja tegen Heracles misschien
sukkel
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 10 februari 2006 om 07:58:sukkel
Kom op zeg, op basis waarvan had Utrecht moeten winnen ???
zoveel kansen hebben ze niet gehad, maar komend weekend weer
tegen NEC. das 3 punten voor jullie.
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 10 februari 2006 om 08:12:zoveel kansen hebben ze niet gehad
PSV had 3 kansen waarvan 2 goals! Utreg voetbal zeker goed, we hadden die puntjes moete houwe..
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 februari 2006 om 22:13:Uitspraak van La_Vida_Loca op donderdag 9 februari 2006 om 15:57:
ik heb ze niet gehoord die 62 die er waren
Weet niet waar jij was, maar zat zeker 400 man, waarvan 300 liepen te bleren!
Uitspraak van GHB-EHV op donderdag 9 februari 2006 om 16:22:
Nee utrecht had veel mensen mee naar Eindhoven...
Doen jullie nou maar wat wij NA de wedstrijd doen
Achja volgende ronde nieuwe kansen
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 10 februari 2006 om 07:27:hahaha, ja tegen Heracles misschien
ja man haha grapjas
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 10 februari 2006 om 08:12:Kom op zeg, op basis waarvan had Utrecht moeten winnen ???
zoveel kansen hebben ze niet gehad, maar komend weekend weer
tegen NEC. das 3 punten voor jullie.
Weet niet waar jij geweest bent, maar utrecht heeft 90 min gedomineerd!
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 10 februari 2006 om 10:05:Achja volgende ronde nieuwe kansen
ga je dat nou jaar in jaar uit zeggen
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 10 februari 2006 om 10:43:Hoe was dat verhaal met Grunn trouwens? khad iets gehoord dat ze op Utreg centraal waren?
correct, maar niet voor lang
30/12/05 Groningen JKG op terugweg Roda op UCS.
Op de laatste dag van het jaar werd er nog gevoetbald. Groningen ging op bezoek bij Roda JC en heeft daar een korte en vooral eenzijdige confrontatie gehad met NSC, vooral jongeren. Die er grotendeels vandoor gingen voor de jongens uit het Noorden.
JKG gaf aan wel te willen afspreken op hun terugweg. Naar buiten kijkend verklaarden veel jongens hun voor gek en zagen het dus niet echt zitten met die flinke laag sneeuw. Toch bereikte een leuk mix groepje Utrecht Centraal Station waar na niet al te lang wachten de aanval kon worden ingezet op het groepje Groningen Jongeren midden in de stations hal. Van 2 kanten werd er leuk gevochten tussen de drukte op het station. Toen de spoorwegpolitie, JKG stond tenslotte voor de wouten post, naar buiten kwam (konden ze niet weten overigens) was de chaos compleet. Er volgde een korte maar krachtige charge waardoor Groningen opgesplitst werd. Er zijn nog een aantal kleine vechtpartijtjes geweest maar verder was het over. Veel jongens zijn elkaar nog tegen gekomen, de weg gewezen, even kort nagepraat en naar het goede perron geleidt. We bedanken de jongens uit het Noorden voor een onverwachte leuke avond, en dat ze er toch gewoon ineens stonden.
laatste aanpassing
Uitspraak van Belvend... op vrijdag 10 februari 2006 om 10:52:hebben ze in ehv dan al zovaak gewonnu ?
1x
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 10 februari 2006 om 11:07:En hoe zit het met die keer dat 020 naar utreg kwam? Met hoeveel waren die dan? ik hoorde verhalen dat ze met 150 waren, watik niet geloof
www.fcuyouth.nl
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 februari 2006 om 14:26:wanneer pakt psv nou is de auto richting utrecht, in plaats van jaar in jaar uit veilig in het uitvak te zitten
Grote bek in het uitvak
Wij waren met de auto in Utrecht en niet in het uitvak, maar kom wel voor de voetbal en de
Moet zeggen dat het zweten was en dat ik amper mijn ontlading bij de goals van Farfan in kon houden...dus Utrecht goed gevoetbald
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 10 februari 2006 om 10:33:Weet niet waar jij geweest bent, maar utrecht heeft 90 min gedomineerd
In de rust ja.
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 10 februari 2006 om 15:22:beetje jammer dat er 1 van jullie aan het juigen voor Feyenoord was
Ja Was niet zozeer voor feyenoord denk ik maar meer omdat NEC verliest! Is toch onze directe concurrent en zondag moeten we zelf tegen ze!







