Partyflock
 
Forumonderwerp · 823143

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

 
Waarschuw beheerder
daar ben ik wel noeuwschierig naar waarom jongens liever een slanke meid willen dan een stevige meid terwijl het kwa karater niks uit maakt of je nu slank of dik bent je bent zo als je bent
laatste aanpassing door een beheerder
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hobbykip op zaterdag 4 februari 2006 om 09:30:
Als je in een hoekje gaat zitten denken over hoe dik en lelijk je ben dan straal je iets negatiefs uit waar ze miss op afknappen...


daar heb je gelijk in maar zodra ik me beetje fijner in mn vel voel dan hoor ik weer die opmerkingen en dan zakt mij de moed weer in mn schoene om het zo maar te zeggen ........
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *ReblletjuH* op zaterdag 4 februari 2006 om 00:00:
ik weet het meissie tis zeker moeilijk
maar het lukt je heus wel
laat ten eerste die triestelingen links liggen en trek je niks aan van wat ze zeggen!

een antwoord klaar hebben: staat het je niet aan doei dan


ik hoop het meis ;) ik doe mn best ;) (K)(L)(K) :kusje2::hug:
 
Waarschuw beheerder
ten eerste zitten veel meisjes met een maatje meer erg in de knoop met hun zelf.
als je denk dat je een maatje 36 hebt terwijl het eigenlijk maat 40 is dan ben je er nog niet!

bedoel als je jezelf niet eens kan accepteren zoals je bent, laat staan dat iemand anders jou kan accepteren.

ten tweede, je uiterlijk is een redelijke reflectie van je innerlijk, als je ongezond eet en niet aan lichaamsbeweging doet dan heeft dat gevolgen op je uiterlijk, maar eigenlijk is het innerlijk er meer verantwoordelijk voor.

bedoel ik zorg dat ik zoveel mogelijk in vorm blijft door te sporten,omdat uiteindelijk jezelf ermee helpt en dus beter voor de dag komt...en dan wil ik wel op zn minst dat mijn vriendin op zijn minst ook aan sport doet, en ook bewust bezig is met haar gezondheid.

en dan zijn er altijd nog de mensen die er niks aan kunnen doen. maar ook dat is voor zeker 50% meer iets dat in je koppie zit.


het is niet zo dat slank per definitie mooi is een chick met een maatje meer kan nog steeds erg mooi zijn, maar het belangrijkste is dat je jezelf kan accepteren wie je bent.

en dan vallen de mannen wel op je


een heel verhaal.. maar zeker waar! Ik heb een vriendin die is net als ik niet slank en die zit er heel erg mee.. op een of andere manier straalt ze dat gewoon uit en als we gaan stappen blijft ze altijd maar een beetje bij staan terwijl ik helemaal uit me ster ga.
maar toch komt er haast nooit echt iemand op haar af. Ik heb zoiets van tsjaa ik ben stevig.. doe kleding aan die me goed staat... en i don't care... ik ben ik..
En er zijn genoeg mensen die op mij afstappen en zeggen.. zo jij bent echt mooi voor een stevige meid (kun je nagaan.. mensen hebben echt dat beeld van dik is lelijk) maar aan de andere kant is het ook wel een compliment.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik ga vaak stappen met een vriendin van me die zeker 2 of 3 maten smaller is dan mij.. Maar veel jongens vinden dat ze iets arrogants uitstraalt, waardoor die jongens weer afknappen op dr..

Hoe smal je ook mag zijn, het is je uitstraling die ervoor zorgt dat je mannen om je vingers heen kan winden ja of nee.. En natuurlijk enige zekerheid van jezelf.

Maar dat komt vanzelf, zolang je in jezelf gelooft!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 4 februari 2006 om 18:17:
Hoe smal je ook mag zijn, het is je uitstraling die ervoor zorgt dat je mannen om je vingers heen kan winden ja of nee.. En natuurlijk enige zekerheid van jezelf.

Maar dat komt vanzelf, zolang je in jezelf gelooft!laatste aanpassing 4 februari 2006 18:18


dat is waar meid alleen wel moeilijk!!! die zekerheid heb ik helaas nog niet en ik heb ook geen vrienden die me echt begrijpen :(
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 4 februari 2006 om 16:39:
Ik heb een vriendin die is net als ik niet slank en die zit er heel erg mee.. op een of andere manier straalt ze dat gewoon uit en als we gaan stappen blijft ze altijd maar een beetje bij staan


Ja, een oude vriendin van me heeft dat ook.. ik zie haar nu niet meer, ze gaat nu zelfs ook helemaal niet meer stappen. Een andere vriendin met het zelfde postuur als haar heeft er niet zoveel problemen mee (ze laat ze niet zoveel blijken iig) maar die gaat net zo goed uit haar dak met uitgaan! Dat scheelt veel kwa uitstraling :)
Waarschuw beheerder
idd uitstraling doet het:yes:
ga je je druk maken om alles dan \straal je dat uit
en knappen ze idd ook op af ja
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van :kusje: Ilona (L) op zaterdag 4 februari 2006 om 19:08:
dat is waar meid alleen wel moeilijk!!! die zekerheid heb ik helaas nog niet en ik heb ook geen vrienden die me echt begrijpen


Dat komt allemaal wel goed :)

Eerst jezelf maar eens leren accepteren! Succes ermee (F)
 
Waarschuw beheerder
Ik ben zelf ook niet superslank, maar hoe je je voelt straal je ook uit. Ik voel me goed zoals ik ben en dat scheelt echt een hele hoop.

En er zijn heus wel jongens die op stevig vallen, gelukkig is niet iedereen hetzelfde :P
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 4 februari 2006 om 16:39:
op een of andere manier straalt ze dat gewoon uit en als we gaan stappen blijft ze altijd maar een beetje bij staan terwijl ik helemaal uit me ster ga.
maar toch komt er haast nooit echt iemand op haar af. Ik heb zoiets van tsjaa ik ben stevig.. doe kleding aan die me goed staat... en i don't care...


ik ben zelf ook niet supperslank maar ben druk bezig om af tevallen ben al 7 kilo kwijt..ben op de goedde weg. :d doe ook veel aan sport en ben er erg fanatiek in.. maar als ik ga stappen doe ik gwoon lekker gek mee en heb ik schijt aan de rest.. en zorg gwoon altijd dat ik.. leuke moderne kleding aan heb die me staat en niet wat je soms ziet dat er van die vet rolletjuhs onderuit komt zetten.. dat vind ik soms toch zo lelijk staan dan denk ik koop ff wat anders.. wat beter staat valt het ook nie veel op.. ;)
 
Waarschuw beheerder
ik weeg 52 6 kilo af gevallen nu nog 10 ik wil dus echt niet een dikkie zijn he maar vind meiden tot maatje 38 wel leuk eruit zien alleen helaas nie voor mezelf
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 5 februari 2006 om 23:35:
ik wil dus echt niet een dikkie zijn he maar vind meiden tot maatje 38 wel leuk eruit zien alleen helaas nie voor mezelf


duz meiden met maatje 40 zijn lelijk :S hoe weet je da nou heb je iedereen met groter maatje gezien :/ maar goed O:) ik ben duz lelijk :D 8)
 
Waarschuw beheerder
wat maakt het nou uit joh wat je weegt?

ik woog altijd 63 kilo ben 1.74 cm.
nu 2 jaar en 2 kinderen verder weeg ik 77 kilo!
8 weken geleden woog ik nog 93 kilo!
mijn dochterje is nu 8 weken en ik ben al heel wat kwijt, maar als er iets blijft zitten...
mwah boeiend! ken veel mooie dikke meiden en lelijke dunne sprieten zat 8)

maatje 38/40/42 vind ik mooie maatjes :yes:

daaronder vind ik te dun
daarboven vind ik te dik maar das voor mezelf dan he.
Waarschuw beheerder
mij maak da oek ni uit zenne!
mijn lief woog oek meer toen ik der leerde kenne
en ken der nu ne jaar
en kmoet zegge tis et beste wa da ik nu heb
een mega lieve schat en here kinneke
en ilona zoals menne schat mamaterreur al zegt Alles Komt Goe

sterkte(f)
 
Waarschuw beheerder
Omdat er in de playboy, reclame, hot-films geen dikke zijn. :cheer:

Skinny people rule!!!
 
Waarschuw beheerder
Dikke mensen moet je gewoon nemen zoals ze zijn..
Het zijn ook mensen..!!!
:D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 februari 2006 om 17:48:
Dikke mensen moet je gewoon nemen zoals ze zijn..
Het zijn ook mensen..!!!


daar benik het helemaal mee eens..! !

zeg wel eens wij zijn ook mensen met gevoelens..
en dat vergeet men nog wel eens..
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 5 februari 2006 om 20:10:
Ik ben zelf ook niet superslank, maar hoe je je voelt straal je ook uit. Ik voel me goed zoals ik ben en dat scheelt echt een hele hoop.

En er zijn heus wel jongens die op stevig vallen, gelukkig is niet iedereen hetzelfde


helemaal mee eens!:yes:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 februari 2006 om 19:30:
zeg wel eens wij zijn ook mensen met gevoelens..
en dat vergeet men nog wel eens..laatste aanpassing 6 februari 2006 20:51


Jah dat is het probleem dat vergeten ze..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 31 oktober 2005 om 18:16:
daar ben ik wel noeuwschierig naar waarom jongens liever een slanke meid willen dan een stevige meid terwijl het kwa karater niks uit maakt of je nu slank of dik bent je bent zo als je bent


omdat ik zelf ook niet stevig ben...ben maar een kleine opdonder O:)

maar wie weet mischien ben ik de ware niet tegen gekomen ,die stevig is :P
Waarschuw beheerder
zulke mensen heb je ook, die alleen meisjes mooi vinden met maatje 34 of 36. ik ben zelf niet egt stevig,heb alleen dikke botten. zal dus nooit een magere spriet worden. woon nu samen met de liefde van mijn leven die me neemt en accepteerd zoals ik ben.
dat zouden meer mensen moeten doen!
 
Waarschuw beheerder
hellowwww zijn we weer ff :D

pornogirlieeeeeeeeeee wijffieee :p :hug: (K) (f)

je moet ff je mob nr geven muts inplaats van thuis nr anders kan ik je niet bereiken :S zit ff voor 3 weken op mezelf B)

(K)
 
Waarschuw beheerder
Waarom vallen jongens niet op stevige meiden
\
waarom word iedereen over 1 kam geschorren ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 5 februari 2006 om 23:35:
ik weeg 52 6 kilo af gevallen nu nog 10 ik wil dus echt niet een dikkie zijn he maar vind meiden tot maatje 38 wel leuk eruit zien alleen helaas nie voor mezelf


je wilt nog 10 kilo afvallen? dan zou je dus 42 kilo wegen.... doe eens ff normaal zeg...

en meiden TOT maatje 38 zijn wel leuk om te zien, maar niet voor jezelf... welke maat wil jij hebben dan?

overdrijven is ook een vak, geloof dat jij jezelf wel eens mag na laten kijken.
Artiest Timo-T
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 31 oktober 2005 om 18:16:
je bent zo als je bent


klopt..
alleeeeeen, het oog wil ook wat..
en als je samen in bed ligt, of als je elkaar een knuffel geeft, en je kunt je armen er niet omheen krijgen..(:P) tsja..

zeg nou zelf:

meiden hebben toch ook LIEVER een goeduitziende/gespierde jongen, dan een dikke of met een vette bierbuik?? :S

zeg niet dat het niet zo is:P
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Timo-T op dinsdag 7 februari 2006 om 14:47:
meiden hebben toch ook LIEVER een goeduitziende/gespierde jongen, dan een dikke of met een vette bierbuik??


Dat is een mening die jij hebt, maar dat ligt voor ieder persoon anders :yes:

Ik bedoel, k snap best dat sommige mannen op slanke vrouwen vallen, maar ik kan me haast niet voorstellen dat zij dit soort vrouwen aantrekkelijk vinden:

[img width=150 height=206]http://www.hardleeworkin.com/media/pictures/1384_size_1.jpg[/img]
 
Waarschuw beheerder
nou sorry hoor maar ik hoef dus geen jochie dat zo dun is als een plankie en so what als tie een bierbuikkie heeft :S moet geen gespierde vent :/
 
Waarschuw beheerder
gadver :o das gewoon eng :S
 
Waarschuw beheerder
[img width=150 height=206 cacheid=0013aa3b002188108791514c1a0138329f]http://www.hardleeworkin.com/media/pictures/1384_size_1.jpg[/img]


damn, zou eerder wat zijn voor een necrofiel :S
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 7 februari 2006 om 14:53:
nou sorry hoor maar ik hoef dus geen jochie dat zo dun is als een plankie en so what als tie een bierbuikkie heeft moet geen gespierde vent


inderdaad, ben ik helemaal mee eens :yes:

al heeft ie een buikje, hij wordt er niet lelijker door toch?
kijk, een dikke vette bierpens hoef ik ook weer niet :S

[img width=623 height=493 cacheid=000b9eab0021883cd3bc48f71a01383389]http://blogsimages.skynet.be/images/000/433/742_Funny_Fat_men.jpg[/img]
Waarschuw beheerder
wilde hier telkens wat neer gaan zetten: maar alles wat ik wilde gaan zeggen kwam ik al tegen terwijl ik het aan het lezen was... :D

Ik zeg altijd heel stoer: ze moeten me maar nemen zoals ik ben... maar ondertussen :bloos:

Be Strong Girls (f)...
 
Waarschuw beheerder
haha evelien dat denk ik ook maar lukt me niet :)

nee bah dat hoef ik ook weer niet :S (f)

maar een beetje vink niet erg ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Evelien...* op dinsdag 7 februari 2006 om 15:34:
altijd heel stoer: ze moeten me maar nemen zoals ik ben...


is ook zo ;)

misschien een gerust stelling voor mezelf en voor de rest

de mensheid word gewoon dikker
Waarschuw beheerder
dat is zeker wel heeel erg veeel teveel van het goede... :S

Jakkie...
Waarschuw beheerder
nou het is denk ik meer jezelf voor de gek houden als je dat zegt en jezelf een beetje opbeuren, tenminste, zo werkt het bij mij... :D

en inderdaad de mensheid word ook dikker, maar dat is in mijn voordeel :P val ik niet meer zo op...
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Evelien...* op dinsdag 7 februari 2006 om 15:51:
dat is zeker wel heeel erg veeel teveel van het goede...


ik ben niet mager, maar daar kom ik gelukkig niet in de buurt!!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Evelien...* op dinsdag 7 februari 2006 om 15:59:
maar dat is in mijn voordeel


dat geld ook voor mij ;)
 
Waarschuw beheerder
ja das toch met t hele leven zo ?? iedereen houd elkaar voor de gek met sommige dingen :S

haha die manne hebben gewoon een bal ingeslikt :O

en dan val ik ook niet meer op :P B)
Waarschuw beheerder
het ergste van alles vind ik dat nu je ouder word er nog steeds mensen zijn (die als 'volwassenen' beschouwd worden) die je gaan staan uit lachen of schelden en nakijken... en degene die het zien lachen net zo hard mee... :'(
 
Waarschuw beheerder
heb daar nooit last van gehad,

en ik zal ook nooit iemand veroordelen/ beoordelen over zn uiterlijk nog afkomst
Waarschuw beheerder
denk dat een vrouw daar eerder last van heeft als een man... weet het niet maar denkl ik...

ik zal het ook niet doen, alleen al omdat ik zelf weet hoe je met 2 woorden mensen al kunt kwetsen...
 
Waarschuw beheerder
nou evelien sorry maar ik heb ff je pro zitten bekijken maar je mag er wezen hoor :$
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Evelien...* op dinsdag 7 februari 2006 om 16:05:
(die als 'volwassenen' beschouwd worden) die je gaan staan uit lachen of schelden en nakijken...


dat heb ik zelf nooit echt meegemaakt, wat wel zo is, is dat mensen af en toe niet echt tactisch iets zeggen tegen je, bv. Goh, zou je dat nou wel eten? offuh, Goh, ben je aangekomen? (terwijl jij hard bezig bent met afvallen) :frusty:

Maar goed, dan reageer ik net zo tactisch weer terug B)

Ennuh, Evelien, je hebt een leuke kop hoor mop :yes: :flower:
Waarschuw beheerder
:bloos: slik... weet nu ff niet wat ik moet zeggen: Thanx beide iig... :bloos:

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 7 februari 2006 om 16:23:
dan reageer ik net zo tactisch weer terug


dat is het probleem, ik schrik ervan en schaam me gelijk dood en dan sta ik met mn bek vol tanden... :S
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Evelien...* op dinsdag 7 februari 2006 om 16:29:
slik... weet nu ff niet wat ik moet zeggen: Thanx beide iig...


tjah nergens voor nodig hoor damnnnn jij bent echt HOT pfffffff
 
Waarschuw beheerder
hmm evelien doe niet zo eng met je zinne :P je denkt precies t zelfde als mij :S

het scheelt ook of je van jongs af aan gepest bent of niet, daardoor heb je een negatief zelfbeeld en weinig zelfvertrouwen :S

t nadeel bij mij is dat ik nu botter ben dan vroeger omdat ik geen zin heb dat ik weer naar beneden word gehaald :S en das ook weer niet goed pfff :S
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 7 februari 2006 om 16:32:
hmm evelien doe niet zo eng met je zinne je denkt precies t zelfde als mij

het scheelt ook of je van jongs af aan gepest bent of niet, daardoor heb je een negatief zelfbeeld en weinig zelfvertrouwen

t nadeel bij mij is dat ik nu botter ben dan vroeger omdat ik geen zin heb dat ik weer naar beneden word gehaald en das ook weer niet goed pfff


tja maar ik snap die mensen niet waarom ze moeten gaan kloten met andere mans gevoelens snappen ze niet dat hun ook gevoelens hebben ?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 7 februari 2006 om 16:35:
snappen ze niet dat hun ook gevoelens hebben ?


daar hebben we een heel goed punt...

maar blijkbaar snappen sommige dat niet... :/
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Evelien...* op dinsdag 7 februari 2006 om 16:29:
dat is het probleem, ik schrik ervan en schaam me gelijk dood en dan sta ik met mn bek vol tanden...


Uitspraak van verwijderd op dinsdag 7 februari 2006 om 16:32:
het scheelt ook of je van jongs af aan gepest bent of niet,


Kijk, dat bedoel ik dus he, ikzelf en denk ook wel menig persoon is vroeger weleens gepest of je hebt zelf ook wel misschien mensen gepest etc.
Maar goed, ik merk dat ik daardoor, door de jaren heen heel hard ben geworden en op een gegeven moment leer je vanzelf hoe je van je af moet bijten :yes:

Vaak is het ook zo dat die mensen die juist t grootste woord hebben en t meest commentaar, zelf heel onzeker zijn, wat betekent dat zij juist meer zwakke punten hebben dan dat jij dat zou hebben en dat is iets wat je gewoon goed moet onthouden :D :flower: