Partyflock
 
Forumonderwerp · 842612
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
hennie spijkerman weg bij fc zwolle !!!


hennie spijkerman stapt per direct op bij fc zwolle !!!

fc zwolle en spijkerman besloten dat het beter is dat hij per direct vertrekt, door de slechte resultaten.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
balen
Waarschuw beheerder
lekker belangrijk:no:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Fans pesten trainer Spijkerman weg bij Zwolle



ZWOLLE - Hennie Spijkerman heeft besloten ontslag te nemen als hoofdtrainer van eerstedivisieclub FC Zwolle. De 48-jarige coach kwam tot dat besluit omdat hij zwaar onder vuur ligt bij de Zwolse supporters. Spijkerman heeft zelfs een tijd met persoonlijke beveiliging rond moeten lopen.

De fans houden Spijkerman verantwoordelijk voor de slechte resultaten van de laatste weken. Na de 0-5 thuisnederlaag tegen Excelsior, vrijdag, braken relletjes uit en eisten de fans het aftreden van de hoofdcoach. Het bestuur had het vertrouwen in Spijkerman nog niet opgezegd, maar hij besloot zelf dat de maat vol was.


FC Zwolle betreurt de gang van zaken. De supporters die zich hebben misdragen, hangen zware straffen boven het hoofd volgens de club. De eerste stadionverboden zijn al uitgedeeld.

Spijkerman werd in 2003 aangesteld als hoofdcoach. Van de 88 wedstrijden onder zijn leiding werden er 33 gewonnen. FC Zwolle staat momenteel op de achtste plaats in de Eerste Divisie. De ploeg heeft ook de tweede periodetitel op zak. Van de laatste vijf wedstrijden wonnen de Zwollenaren er geen.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
dat is idd echt kut zeg...


1e divisie :gaap:
 
Waarschuw beheerder
zijn daar goed bezig,
Uitspraak van permanent verbannen op donderdag 19 januari 2006 om 19:34:
persoonlijke beveiliging rond moeten lopen.


ge-zel-lig
Waarschuw beheerder
tja dat spijkerman weg is vind ik niet echt zon ramp

de manier waarop keur ik wel af(als hetwaar is tenminste)

Spijkerman lag afgelopen weken zwaar onder vuur vanuit een klein deel van de Zwolse aanhang. Dit ging zover dat Spijkerman zelfs enige tijd persoonlijke beveiliging heeft moeten krijgen. De club heeft aangekondigd keihard te zullen optreden tegen deze lieden, waarbij de eerste stadionverboden inmiddels zijn uitgedeeld door de KNVB variërend van 27 tot 108 maanden. Voor Spijkerman was de maat inmiddels vol en zag hij geen andere uitweg dan zijn ontslag aan de orde te stellen. Bestuur en directie betreuren de gang van zaken ten zeerste. Trainer en club hebben de situatie in een persoonlijk gesprek gewogen en zijn daarbij tot de conclusie gekomen dat het voor beide partijen beter is om de samenwerking voortijdig te beëindigen. Onder leiding van de Zwolse trainer werd dankzij een klinkende zegereeks de tweede periode binnen gehaald. Ofschoon de resultaten tegen het einde van de eerste competitiehelft enigszins tegenvielen en de uitglijder tegen Excelsior van jongstleden vrijdag keihard aankwam, hadden en hebben zowel club als trainer er vertrouwen in dat het tij te keren viel. Hennie Spijkerman werd op zes oktober 2003 aangesteld als opvolger van Peter Boeve. In het seizoen 2003/2004 kon hij degradatie uit de Holland Casino Eredivisie ternauwernood niet meer voorkomen. Het daaropvolgende seizoen 2004/2005 behaalde FC Zwolle onder zijn leiding een zeer verdienstelijke gedeelde vierde plaats maar eindigde de nacompetitie in een grote teleurstelling. Spijkerman coachte FC Zwolle 88 competitiewedstrijden waarin 33 keer gewonnen werd. De club zal zich komende tijd beraden over diens opvolger.



kun me niet echt voorstellen dat hij de aktie na de wedstrijd tegen excelsior als een bedreiging zag. hij kwam er ook pas gisteren mee dat híj "persoonlijk" bedreigd is....vraag me af of het wel helemaal waar is...zal niet de 1e keer zijn dat de supporters van zwolle worden genaaid zie: https://partyflock.nl/topic/715183
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Die man is echt slecht. We hebben eens 3 kwartier lang met een kapot gescheurd wit spandoek staan te zwaaien om die gek maar weg te krijgen.

De man heeft er geen verstand van...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 19 januari 2006 om 23:07:
Uitspraak van :vaag:VAAG:vaag: zonder drugs:P 038-ZUID op donderdag 19 januari 2006 om 23:02:
aktie na de wedstrijd tegen excelsio
vertel ?


er waren al meerdere akties geweest van zwolle supporters vanwege het zeeer slechte voetbal...ging al een hele poos zo..en steeds maar weer beter voetbal beloven

dus afgelopen vrijdag..tegen excelsior goed voetbal beloofd, wat krijgen wij te zien??? de slechtste wedstrijd sinds jaren. na 15 minuten al 3 doelpunten om de oren...helaas moesten vlak voor rust meteen al lui voor oproer zorgen (persoonlijk afgekeurd, ging nog nergens over) eindstand 0-5 aan de kont in eigen huis na al die beloftes...dus een grote groep supporters eiste dat spijkerman weg moest...helaas meteen weer 2 hekken bij vernield en een boel politie, was nou ook weer niet nodig(maarja wat wil in ons krakkemikke stadion, volgens mij leunden er gewoon 2 lui tegenaan ofzow, ok hebben die meteen 9 jaar stadion verbod:/ )...en later met de hele groep voor het stadion gestaan, paar spreekkoren tegen spijkerman, van Vliet en het hele bestuur, en later nog overleg met het bestuur. blijkbaar heeft spijkerman dit als een bedreiging gezien
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 19 januari 2006 om 23:10:
Die man is echt slecht. We hebben eens 3 kwartier lang met een kapot gescheurd wit spandoek staan te zwaaien om die gek maar weg te krijgen.

De man heeft er geen verstand van...


Vond hem wel goed:X
 
Waarschuw beheerder
rot op man
Waarschuw beheerder
hihi:bier:
 
Waarschuw beheerder
:cheer:
Waarschuw beheerder
sijkerman kan nu geen club meer vinden
Waarschuw beheerder
dat denk ik ook niet
 
Waarschuw beheerder
laten we het hopen..
Waarschuw beheerder
ajax meschien wat voor hem
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
zondag go head eagles tegen fc zwolle :p
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
enne?
Waarschuw beheerder
jaja