Uitspraak van verwijderd op maandag 30 januari 2006 om 15:41:
he wat een slap gelul over de muziek de fouten en de kwaliteit.
Als jij een maand uitkijkt naar je optreden, dan is het moment daar en dan gaat alles mis wat er mis kan gaan, vindt je het dan raar dat ik klaag?
Dit waren geen kinderziektes maar slecht geleverde apparatuur door het verhuurbedrijf.
Uitspraak van verwijderd op maandag 30 januari 2006 om 15:42:
Mensen.. Shake hands..
Er is onder de DJ's ook absoluut geen vijandige houding richting de organisatie want wij willen ook allemaal dat het een top locatie wordt en zullen daar zelf ook alles aan doen om dat goed te laten verlopen maar door dit soort incidenten wordt onze naam ook geschaad. Als mensen nu gaan (en dan spreek ik even in zijn algemeenheid) zeggen dat de DJ's niet goed waren omdat ze geen weet hebben van alle technische mankementen dan is dat natuurlijk geen goede pr voor ons!
Dus de rede dat wij hier laten horen wat er allemaal aan de had was komt voor uit frustratie over de in de soep gelopen avond en onze naam te redden.
Uitspraak van verwijderd op maandag 30 januari 2006 om 15:41:
ik hou helemaal niet van techno maar vond het wel beren gezellig !!
Kan je na gaan hoe ontzettend gezellig jij het gehad zou hebben als wij onze sets wel goed hadden kunnen doen
Maar ik heb vanmiddag met de organisatie gesproken en zoals al eerder is aangegeven het gaat hier om gehuurd spul, daar ligt de voornaamste fout en dj komt in het vervolg waarschijnlijk op het podium. Wij krijgen als DJ's waarschijnlijk een 2de kans om ons zo toch te kunnen bewijzen.