Partyflock
 
Forumonderwerp · 613659
 
Waarschuw beheerder
Dat hoort niet, bij knippen is oke, maar alles er af is :bah: en gay!
Waarschuw beheerder
hmmm kweet niet! een man zonder okselhaar?!
 
Waarschuw beheerder
ik vind t ma vies as een man geen okselhaar heb, is tog geen gezicht
Waarschuw beheerder
ja , lijkt me super vaag....kdenk net als een vrouw met okselhaar......

of als een man zijn benen scheert...of beter Harst!! whaha...

nee man hoort okselhaar te hebben...waar moeten die druppels zweet anders heen?!
mannen met okselhaar zijn stoer!!!!!
jah!
Waarschuw beheerder
zo nu en dan zoiezo even de tondeuze er over wel zo fris vooral in de zomer met die hitte, anders zie je allemaal van die zweet kristallen in dat haar hangen enzo BWEGH.. nee hoor ..
Waarschuw beheerder
Nou Debster, wielrenners of topsporters in de sportschool scheren/harsen ook hun benen of andere lichaamsdelen en het is gewoon wat je gewend bent. Als je er eenmaal aan gewend bent, is het wel frisser, vind ik ;)
Waarschuw beheerder
Ja ik weet het Duracell, kwerk zelf bij een sportbond! Maar kzie het me eigen vriendje niet doen, zijn benen scheren in iedergeval, whaha....vlgns mij knipt hij zijn okselhaar wel eens bij, maar scheren??????? Het zal wel wennen op den duur, geloof ik wel!
 
Waarschuw beheerder
tja .. niet te veel haar nee :bah:
maar een klein klein beejte haar is wel ok :)
scheren? mjah
 
Waarschuw beheerder
Scheren hoeft niet zo persee, maar op zijn minst wel bijhouden!! zit er tenminste wa frisser uit
 
Waarschuw beheerder
Ja gewoon lekker bijknippen :)
Waarschuw beheerder
ik vind t ma vies as een man geen okselhaar heb, is tog geen gezicht


Het staat wel als een man Okselhaar heeft tot aan zijn knieën? :p
 
Waarschuw beheerder
donateur
het scheren van oksel haar bij mannen is dus echt wel even een gay "gezicht" hè! en het zit er niet voor niets. Zo'n bos riet is natuurlijk ook geen gezicht dus beetje bijknippen mag natuurlijk wel. En ik kom d'r wel weer makkelijk vanaf omdat het toch aardig blond is :)

Bij vrouwen moet het wel weer geschoren zijn vind ik (omdat die meestal toch wel vrij vaak korte shirtjes of helemaal niks :p dragen)
Maar zoals die “klein beetje getinte franse” vrouwen soms bossen gras onder hun armen hebben is echt geen gezicht!!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Alles kaal gaat me een beetje te ver.Beetje mannelijk haar mag van mij wel.
Waarschuw beheerder
donateur
zeker bijhouden ja.
Waarschuw beheerder
kort is goed, kaal is kut....... (voor de vrouwen dan
Waarschuw beheerder
Hoe meer haar hoe beter :9



<--------een en al haar
Waarschuw beheerder
Tijd om te gaan harsen Rave-beast...:D:D:D:D:D

Wat oksel en schaamhaar bereft, dat gaat eraf of zo kort mogelijk...
En degene die dat "gay" vinden, jammer dan...
Waarschuw beheerder
Ik ben stratemaker zie me zelf al met geschoren oksels. Wat de fuck is dat ey. Mannen horen ruig te wezen. Ander kunnen we net zo goed allemaal vrouw worden. Aller jezust waar gaat het heen met deze wereld. Net zoals die ene gast zei strax ook nog make up en shit. Alleen maar voor de vrouwen. Het is wel goed. Fuck vrouwen als ze zoveel fucking eisen hebben. Strax worden wij onderdanige slaven.

Out
 
Waarschuw beheerder
Duracell darz

Wielrenners doen het omdat als ze vallen ze niet totaal openliggen door het schuren op het asvalt.
Waarschuw beheerder
Mannen moeten hun oksels gewoon scheren, net als wij. Ik vind het echt het toppunt van gorigheid als een man haar onder zijn armen heeft.

Toch schijnen veel mannen nog steeds te denken dat haar, waar dan ook, heel mannelijk is... Nou, niet dus. Gewoon scheren, da's wel net zo fris!
Waarschuw beheerder
donateur
Ik ben stratemaker zie me zelf al met geschoren oksels. Wat de fuck is dat ey. Mannen horen ruig te wezen. Ander kunnen we net zo goed allemaal vrouw worden. Aller jezust waar gaat het heen met deze wereld.


haha, vet stoer man, haar onder je oksels! lekker ruig. jaaa, mannen horen ruig te zijn stoer, grote bek tegen iedereen, laten zien dat er met hun niet te sollen valt.....damnz....we leven niet meer in de middeleeuwen kerel :|

voor de rest ben ik t met snuffel eens. behalve t haar op me benen...daar begin ik nie aan!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Wat heeft scheren nou weer met flikker zijn te maken :S:S
Waarschuw beheerder
Ik vind dat het er aan ligt of je een oerwoud of wat dons hebt. Bij een man vind ik het vies als het met bossen er onderuit komt maar vind het niet mooi als er niks meer is. Dan een beetje dat staat beter. Helaas moet ik het zelf altijd weg scheren.....
Waarschuw beheerder
gewoon bijknippen...vrij kort


staat veel netter toch bij een mouwloos shirt? ;)
Waarschuw beheerder
Vind het echt wel stuk mooier en frisser eruit zien....
zie liever GEEN haar als haar dat aan elkaar geplakt is van t zweet :bah:
Waarschuw beheerder
GATVERPIELEKES! Niet helemaal weggeschoren! Dat vind ik zo verwijfd staan! Wel bijhouden met knippen heren, zodat we, als jullie een arm om ons heen slaan niet helemaal nat worden (op de verkeerde plek dan he ;))
Waarschuw beheerder
Standaard alles weg. Moet zeggen dat ik het ook wel eens vergeet. Maar als je in een feestcafe werkt zoals ik, sta je vaak met je armen in de lucht en dan is er niets zo smerig als een volle bos haar met dredlocks... Hetzelfde geld voor borsthaar en andere edele delen!!!

Grtzz....
Waarschuw beheerder
hoef ze niet te shaven want heb nog geen eens genoeg onder me oxels om een klein sjekkie van te bouwe.... vinnik relaxed... magtog?
Waarschuw beheerder
oe oe oe!... k heb net ff nutteloos zitte telle... heb maar 11 licht gekrulde haren....
Waarschuw beheerder
en ik ga ze niet weghalen... want dan kome ze trug EN BLIJF JE SCHERE...
Artiest {SHOWLIST artist 45822, 30830}
Waarschuw beheerder
donateur
K scheer vanalles hehe, neem dit ook 1x in de zoveel tijd ff mee.
 
Waarschuw beheerder
Shit,gewoon alles eraf op de benen na,inderdaad een stuk frisser wat al vaker gezegd word,als je je broek naar beneden doet,denk je vrouwtje was dat voorn bos haar.Oe,oe,oe aappie spelen.
Alleen de benen begin ik niet aan,Dat is toch te vrouwlijk,maar ja,let maar op over 15 jaar scheren de mannen de benen ook kaal.
Mensen lachten me eerst altijd uit als ik zei dat ik onder mijn oksels scheer,toen heb ik uitgelegd dat het een stuk frisser is,en nu doen ze het allemaal.Dus conclusie : lekker glad en fris dat vinden de vrouwtjes ook niet mis.
Mazzzzzzltjes
Waarschuw beheerder
idd

als een vrouw zich niet scheert moet je kerels horen, als of t er bij ons wel voor 'niets'zit, en bij mannen zit t er 'niet'voor 'niets'????

en wij mogen tegen zo'n rietbos aanloeren (>> toch 'harmklaas')

hahaha bekijk t ff, alleen de benen nie daar heb k geen last van ...
 
Waarschuw beheerder
Ik scheer het niet, maar heb de kriebeling wel eens:) Maar het zit er nog wel..

Me ballen scheer ik wel altijd:)

zo kaal als een AAL
 
Waarschuw beheerder
ik houd het wel bij onder de oksels, en onder gewoon goed kort tot kaal
Waarschuw beheerder
donateur
Naja als iedereen dan toch lekker openhartig is :) Goed bijhouden vind ik zeker belangrijk... Dus oksels en daaronder. Je verwacht ook dat de vrouw dat doet, waarom zou je als man dan wel met enkele schuursponsen in je boxer mogen lopen? :s
Haar op m`n benen laat ik zitten, dat vind ik wel weer cool :P
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
ja jongens bijhouden onder je oksels is prima, maar als je het echt weghaald.... sorry maar dan vind ik je echt een natnek, ik bedoel mannen met okselhaar heeft wel iets stoers.....ik weet niet wat het is.....;)
 
Waarschuw beheerder
ach ja.. het is wel zo fris denk ik... en jah ballen scheren... gaat bietje heel erg jeuken!
Waarschuw beheerder
donateur
Onder je oksels helemaal glad is niet cool... Gewoon beetje bijknippen :)
Waarschuw beheerder
donateur
gaat niet leuke onder je balle :d gewoon ff wenne
Waarschuw beheerder
bijhouden is een must

maar waarom is gladscheren nou weer gay?
typisch weer een angst van mannen om er niet bij te horen :frusty:
Waarschuw beheerder
donateur
Ik vind helemaal glad onder de oksels gewoon niet mooi en zeker niet mannelijk :) Tja sommige mensen betitelen dat meteen als gay.
Waarschuw beheerder
gay is met dit soort dingen een afkorting voor niet-mannelijk :P
Waarschuw beheerder
donateur
Oh vandaar! :P
Waarschuw beheerder
plakaten haar... knippen!!!!
en anders gewoon zo laten... beetje haar mag, maar geen drie baarden svp, 4 baarden zelfs iejhhh
Waarschuw beheerder
donateur
Goed, mijn nieuw geopende topic met nota bene in de titel en t eerste stukje al de excuses voor het herhalen van het topic (in navolging van die eeuwige "wat trek jij aan naar ..."-topics) is uiteraard weer gesloten ( :frusty: ), maar Alsnog n reply dan....

NA N HEEL WEEKEND TEGEN DAMPIGE SHAG AAN TE HEBBEN GEKEKEN: SCHEREN DIE HANDEL!!!! :bah:
 
Artiest Bernd
Waarschuw beheerder
donateur
Zo, 't is weer gladjes :D