De demo van Age Of Empires 3 is uit! Zijn er al mensen hier die um gespeeld hebben? Ik ben um nu aan het binnen halen. Screenshots zien er veelbelovend uit:
doe je niet verkeerd..
maar om je euforische stemming even te relativeren; ag3 dm is niet echt hot.. en bovendien zal je 7e va de honderd bedoelen.. waarbij de helft amper 10 potjes gespeeld heeft.
dan lulle we ff verder...
er zin tog redelijk wat goeie DM spelers..
sup speel ik liever, maar heb weinig tijd, en aangezien een dm spelletje sneller geet.
(permanent verbannen)
sebaz, de real version downloaden? dan kan je niet online spelen.
Kan iemand mij helpen.. Als ik een skirmish game save en hem later weer wil loaden staat ie op pauze. en ik heb al alle knopjes geprobeerd, maar krijg het niet weg. Iemand hier ook last van?
Kan iemand mij helpen.. Als ik een skirmish game save en hem later weer wil loaden staat ie op pauze. en ik heb al alle knopjes geprobeerd, maar krijg het niet
Vraag. Ik heb het spel nu ook. ... Maar kan je ook wat verder uitzoemen? Ik zit met mn neus echt boven op die kaart!! Een toren is zowat half mn scherm!
Vraag. Ik heb het spel nu ook. ... Maar kan je ook wat verder uitzoemen? Ik zit met mn neus echt boven op die kaart!! Een toren is zowat half mn scherm!