Partyflock
 
Forumonderwerp · 833264
1 volger · 9142x bekeken
Waarschuw beheerder
donateur
ik heb al heel lang dat ik steeds toevallig dubbele getallen zie, dat begon toen ik een keer een groep geesten zag, en dat is nooit meer weg gegaan
heb na een jaar of 5 toen ik weer een paar geesten zag aan ze gevraagd of zij dat doen, en kreeg een bizar antwoordt
eigenlijk een antwoordt op alles wat ik wou weten, ik wist ineens alles van mn hele leven te herinneren, en te verklaren
ik vraag me af of er meer mensen zijn die zoiets hebben meegemaakt
er zijn wel heel veel mensen die ik ken die ook altijd dubbele getallen zien
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 januari 2006 om 16:34:
Bestaat er geen site ofzo met uitleg van getallen, in dromen hebben getallen toch ook een betekenis?


kijk maar ff op www.paranormaal.pagina.nl
staat van alles op, zoekse;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van AltijdHerrie !! op zaterdag 14 januari 2006 om 12:36:
energie stralen met kleuren uit mensen


aura ;)
Dan ben je wel aardig in ontwikkeling:D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van O:) ! op donderdag 12 januari 2006 om 20:26:
wanneer zi je die geesten en hoe zien ze eruit?


wanneer jij er een mag zien?
Hoe zien ze eruit, kan voor ieder verschilend zijn.
De een ziet wit licht om de overleden persoon heen, de ander ervaart dat als zwart schimmig figuur.

of soms zien er gewoon normaal uit, net als jij en ik;)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 14 januari 2006 om 13:57:
Maar misschien kan je er iets mee doen?


in mn opleiding leren we lichtwezens uit andere dimensies/sterrenstelsels aanroepen, en die helpen je met genezen en verlichting
ik weet zeker dat het werkt, want ik heb het zelf ervaren
helaas leren we zulke dingen niet op de basisschool, of voortgezet onderwijs
mijn doel is om het over te brengen naar de hardcore generatie
als mijn plan lukt, wordt het wel duidelijk
op 11-11-11 om 11:11 moet het begonnen zijn, en die dag moet het grootste feest ooit plaatsvinden in heel nederland, en iedereen die eraan meedoet, moet dan zijn boxen buiten zetten, en op zn hardst AltijdHerrie radio aanzetten, zodat iedereen kan horen wat we bedoelen
klinkt misschien overdreven, maar ik meen het wel
het is tijd dat we wakker worden
dit jaar (uiterlijk 06-06-06) moet AltijdHerrie begonnen zijn,
dus wie eraan mee wil werken, moet het ff laten weten

ik meen dit echt serieus
 
Waarschuw beheerder
ik doe duidelijk meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:yes::yes::yes::yes:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Is niet te omschrijven hoe 'ze' er uit zien.. dat is voor iedereen anders.

Ik las laatst wel iets over de Aura wat meer duidelijk maakt dan voor sommige geïnteresseerde tot nu toe:

Je lichaam (stoffelijke) heeft dus 1 hart, je geest heeft 7 hoofd harten.. ook wel genoemd Chakra's
Die lopen van je ruggengraat van onder naar boven.
Zie het maar als draaiende ronde platte / ovale bollen. Met een kleur.. rood, oranje groen etc.. die kleuren staan dan weer ergens voor..
De uitstraling van je Chakra's IS je aura.. vandaar die mooie kleuren om mensen heen, al dus mediums.

Als een kind 1 jaar is.. wordt de eerste chakra ontwikkeld.. die staat voor aarde, vlees, contact, overleven. Kinderen gaan dan dus vaak ook kruipen.. contact met de aarde en materie.

Als een kind 2 jaar is.. laat het vaak emoties zien.. deze chakra zit achter je navel.. staat ook voor seks, voortplanting en gevoelens / emoties etc.

Als een kind 3 jaar is toont het een eigen wil.. of is koppig (in de ogen van sommige mensen) Chakra die is leiderschap.. zinnen als 'Ik wil.. Ik eis Ik moet etc.

4 jaar toont het genegenheid, chakra 4 zit precies in het midden van je borst. Staat dus voor ontvankelijkheid openheid hier mee trek je mensen aan en stoot je ze af (negatief en positief) Is meteen het centrum van je geest.

5 jaar, kinderen die 5 zijn kunnen al vaak hele zinnen spreken.. chakra 5 staat voor expressie, praten, zingen, communicatie etc

6 jaar, dan gaan kinderen dingen inbeelden, fantasie ontwikkelen.. 'in dromen kijken..'
ze noemende de 3e chakra ook het 3e oog, of geestes oog, want je kijkt er mee in dromen.. of sommige kunnen er mee helder zien.

7 is denken en spiritueel, en ook de intelligentie.

Dus als een kind 8 word wat dan zal je denken?
Dat is dan de 2e fase van ontwikkeling van chakra 1.

Zo kan je dus je eigen leeftijd uit rekenen.. gewoon 'hoe vaak maal 7.. en dan kom je op die chakra uit.. zou je dus idd kunne kijken of de dingen die er bij horen kloppen op dit moment in je leven.

[img width=530 height=398 cacheid=0008645a00174d860fd895681a012c64d4]http://www.crossroads.wild.net.au/chak.gif[/img]

[img width=361 height=360 cacheid=0008644800174d927aa110d41a012c64d4]http://www.crystalwellbeing.co.uk/images/lozchakra361x360.jpg[/img]
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 14 januari 2006 om 14:39:
Ik las laatst wel iets over de Aura wat meer duidelijk maakt dan voor sommige geïnteresseerde tot nu toe:


dat leer ik dus op school
chakra's en aura's onderzoeken en genezen
en die lichtwezens helpen daarbij
Waarschuw beheerder
af en toe freet ik paddo's en soms roep ik dan lichtwezens aan, en die ga ik dan ook echt zien


Met alle respect..maarree whahahhahahahahahhahahahahahahahha
*haalt adem* hahahahhahahahahahaha


sinds oud en nieuw zie ik ze bijna elke dag
gister had ik veel buitenaardse wezens uitgenodigd, en ik zag ze ook overal waar ik keek
sommige wezens lijken op mensen en vaak zie ik wezens die er als aliens uit zien met van die grote ogen
en hele vage dieren die echt bizar grappig zijn,
ik heb zelfs een keer een kabouter op bezoek gehad
maar gister zag ik een hele wereld met hele vage wezens en dieren, en ook aardse geesten, in mn huis
hoe langer ik wakker blijf, hoe meer ik ze ga zien


Misschien es gaan slapen

Ff serieus, geesten of verschijningen zien kan idd voorkomen, de een gelooft er wel in de ander niet, denk dat je zoiets mee moet maken om er echt in te geloven.

Iedereen ziet die dingen op een andere manier, ligt er ook aan hoe hoog je spiritualiteit is, en zelfs daar zijn verschillende redeneringen over.

Mja geef wel toe dat er af en toe wat wazige dingen gebeuren mja, heb je nou eenmaal wel es, geloof verder niet in die dingen..
Waarschuw beheerder
Er is me ooit verteld dat ik bij de 2 na laatste chakra zit..:/
Of 1 na laatste...ik twijfel:/
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van CjurLjuntje op zaterdag 14 januari 2006 om 14:49:
Mja geef wel toe dat er af en toe wat wazige dingen gebeuren mja, heb je nou eenmaal wel es, geloof verder niet in die dingen..


als je invalide bent en doktoren zeggen dat je nooit meer normaal kan lopen
en je kan ineens van de 1 op de andere dag weer rennen, en alles is ineens zwaar relaxed inplaats van een hel
dan weet je wel zeker dat het geen onzin is
doktoren geven je drugs als je pijn heb of depressief ben,
maar dat is allemaal niet nodig
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 14 januari 2006 om 14:39:
ze noemende de 3e chakra ook het 3e oog


6e chakra is je 3e oog
maar dat zal je wel bedoeld hebben
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
ja bedoelde 6e.

Overgens erg oppassen met drugs, in het bijzonder met dit soort praktijken.. maar voor een gezond denkent mens is dat ook logisch (ga ik van uit)
Waarschuw beheerder
als je invalide bent en doktoren zeggen dat je nooit meer normaal kan lopen
en je kan ineens van de 1 op de andere dag weer rennen, en alles is ineens zwaar relaxed inplaats van een hel
dan weet je wel zeker dat het geen onzin is
doktoren geven je drugs als je pijn heb of depressief ben,
maar dat is allemaal niet nodig


Ineens weer rennen terwijl medische onderzoeken hebben bewezen dat je nooit normaal zou lopen, geloof ik dus niet in, alleen Forrest Gump kan dan 8)
Waarschuw beheerder
donateur
ik heb geen drugs meer nodig, voel me zelfs beter zonder drugs
maar met oud&nieuw is bij mij voortaan een 11-daagse afkickparty, waar alles mag
die tijd hoort niet bij het jaar, en dan mag ik snuiven en slikken wat ik wil
de rest van het jaar probeer ik zo gezond mogelijk te doen

Uitspraak van CjurLjuntje op zaterdag 14 januari 2006 om 15:03:
Ineens weer rennen terwijl medische onderzoeken hebben bewezen dat je nooit normaal zou lopen, geloof ik dus niet in, alleen Forrest Gump kan dan


waarom heb ik dat dan meegemaakt???
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ik zei al, IK geloof er niet in, snap best dat andere mensen erin geloven, ik denk gewoon dat je zoiets meegemaakt moet hebben voordat je er in gelooft
 
Waarschuw beheerder
donateur
Maar wel leuk toch dat het in je interesse werkt.
Ligt aan je opvoeding, je persoonlijkheid en natuurlijk je sterrenbeeld of je er voor open staat of niet.
En natuurlijk persoonlijke ervaringen.

Schorpioen, Vissen, Leeuw, Kreeft voelen er soms wel wat voor.. maar nogmaals neem het met een korrel zout.. ik haat het als ik iets zou aanpraten.. maar er over lezen kan soms erg boeiend zijn en is totaal nietgek.

Goed boek --> Linda Goodman Zonneklaar : )
Waarschuw beheerder
Het boeit me tot op zekere hoogte wel ja, je hoort er gewoon veel over.


Ligt aan je opvoeding, je persoonlijkheid en natuurlijk je sterrenbeeld of je er voor open staat of niet.
En natuurlijk persoonlijke ervaringen.


Sterrenbeeld, ben ik ook niet veel mee bezig, weet alleen dat ik Leeuw ben en wat de beschrijving erbij is.
Denkt dat t stiekem wel bij iedereen interesse opwekt
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van CjurLjuntje op zaterdag 14 januari 2006 om 15:07:
ik denk gewoon dat je zoiets meegemaakt moet hebben voordat je er in gelooft


als je je gewoon altijd relaxed voelt, hoef je je er ook niet mee bezig te houden
maar ik freet al sinds mn 13e allerlei pijnstillers en antidepressiva voor reumatische klachten en sinds mn 19e nog meer door een ongeluk
deze zomer is alles veranderd, en heb ik dat allemaal niet meer nodig
doktoren weten niet waar ze over lullen, als ze je op je 13e zeggen dat je een zware vorm van reuma heb en je op je 30e of 40e in een rolstoel kan zitten, en de pijn alleen maar erger wordt, en dat je je hele leven maar chemische zooi moet freten
ze sporen echt niet
Waarschuw beheerder
Mijn medicijnen voor me ontstoken achillespees helpen anders goed :/
Alleen als ik me enkel verzwik begint t gezever opnieuw :(
 
Waarschuw beheerder
donateur
Hm.. misschien klinkt het simpel.. maar leg je handen op die plek en dan concentreren.. gedachten kracht is sterker dan je 'hoofd' kan 'denken'
Kijk bijv naar kleine kinderen maar ook wel volwassenen.. als ze ergens pijn hebben doen ze meteen hun handen op dei plek.. dus ja dat is goed.. geef je jezelf 'onbewust' de juiste energie.
Of bijiemand gaan staan met veel charisma.. uitstraling.. (= energie_)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 14 januari 2006 om 15:40:
Hm.. misschien klinkt het simpel.. maar leg je handen op die plek en dan concentreren.. gedachten kracht is sterker dan je 'hoofd' kan 'denken'


idd
ik heb ook 2 reiki cursussen gedaan, maar voordat ik dat deed, werkte het ook al
als je iets stoot pak je het gelijk vast, dat is niet voor niks
met gedachte kan je alles veranderen
Waarschuw beheerder
Dat is gewoon psychisch...zit tussen je oren...
Nja ben er misschien te nuchter voor...Hollanders he O:)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van CjurLjuntje op zaterdag 14 januari 2006 om 15:49:
Dat is gewoon psychisch...zit tussen je oren...


veel beperkingen zitten tussen je oren ja
met gedachte kan je dat veranderen
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van AltijdHerrie !! op zaterdag 14 januari 2006 om 12:36:
alleen door angst kan je flippen, maar als je geen angst of woede in je hebt, dan kan je er geen last van hebben
ik vind het altijd relaxed als ik geesten en gekke wezens zie.
t leek laatst wel een andere planeet hier bij mij, met echt bizarre wezens, overal waar ik keek
en ik zie (nu nog steeds) energie stralen met kleuren uit mensen en bomen en vooral uit mn handen komen
zo min mogelijk slapen en je ziet t steeds meer, en vooral ook gezond eten, dat helpt ook
en stress boosheid en andere rot emoties zorgen er volgens mij ook voor dat je t niet goed kan zien, en is zowiezo iets waar je niks aan hebt
loslaten dus !


Hm, bedankt voor de tip. ;) Toch weet ik zeker dat áls ik wat zou zien, ik echt doodsbang zou zijn. :S Gaat vanzelf denk ik...
 
Waarschuw beheerder
donateur
Phantasia.. je zal niets zien als je bang bent.. tenzij het nodig is dat je wat moet zien of begrijpen.. bijv in je dromen.
Maar ze zijn daar boven niet gek hoor hahaah,, je leeft hier op aarde.. om lessen te leren.. van je fouten te leren en weer op te staan en door te gaan, tot je dood.
Ik leef gewoon met de dag.. denk zo vaak ik kan positiefm sta graag voor anderen mensen klaar en probeer zo veel mogelijk van het leven te genieten (zo ver mijn bankrekening toe laat ; P)

Maar er over lezen zo nu en dan is best gezond.. zeker als je een kritisch persoon bent.. wie weet vind je het wat en wie weet zeg je bij een bepaalde schrijven van hmzzzzz nee..

Heb ik ook gehad hoor.. maar dat komt omdat ik gewoon alles wil onderzoeken.. en psychologie ook erg leuk vind..

Het moet je zeg maar 'aanslaan' maar wees niet bang! Tuurlijk niet.. wees dat in godsnaam nooit..
Wees alleen bang als je glaasje gaat draaien want wat je ook gelooft of niet
DAT is VERBODEN....... dan kan je snel in het gekkehuis terecht komen.. klinkt overdreven maar toch.. dan heb ik het in ieder geval gezegd.

Maar zo lang je niet aan die gekke dingen mee doet.. en bewijzen wil zoeken.. dan leef je prima toch :)
Meeste mensen zeggen luister naar je hart.. klopt maar je hebt je verstand niet voor niets (anders waren wij niet hier) dus je moet altijd nadenken voor je iets doet..

een mens man / vrouw voelt eerst - denkt dan (hoofd stoffelijk lichaam) en doet dan pas een actie wel of niet.

Je ziet een leuke vrouw / man.. je voelt wat.. denkt heel snel (zonder je het soms door heb) en voert een actie uit.. zoals zoenen.. praten etc.

De kunst is gevoelens onder woorden krijgen.. je geest (gevoelsbeleving) moet eigenlijk een soort compromis maken met je verstand (hoofd, lichaam, gedachten ) Zie je hoofd je hersenen maar als harddisk zoals bij een pc.. daar staan alle geprogrameerde dingen en ervaringen op.

Je voelen.. moet als het waren het juiste laatje open trekken daar om een antwoord te vinden wat je gaat doen.. bij een bepaald gevoel..

zo simpel werkt het eigenlijk.
Dus zou je nu kunnen spreken van domme mensen? ik weet het niet.. een voorbeeld:

Niemand neemt heroine omdat? je hoofd zegt.. daar blijf je verslaafd aan.. waarom? ------> omndat er in die hersenen van jou ergens staat dat je dat hebt gezien op tv of misschien zelfs heb mee gemaakt.

Je gevoel zegt .. hmm pillen slikken xtc lijkt me lekker nu... ik wil veruiming.. je hoofd zegt.. hmm ach ja het is niet laat.. ik weet dat ik er vrolijk van word en meer energie krijg.,. de actie? -> je slikt er een.
Na een tijd wil je gevoel meer.. maar jou hoofd zegt .. hmm nee.. ik heb genoeg anders word ik niet lekker of TE wakker.. actie? ---> je doet het niet en beslist wat bijv wat te drinken.


Deze info heb ik niet uit een boek.. dit is puur mijn persoonlijke idee over mensen in het algemeen.

Dus bang zijn voor iets wat onbekend is.. is iedereen.. maar bang zijn voor de Astrale wereld is echt geloof me onnodig..:)
 
Waarschuw beheerder
Bedankt voor je uitgebreide antwoord. :flower:


Uitspraak van verwijderd op zaterdag 14 januari 2006 om 16:37:
Phantasia.. je zal niets zien als je bang bent.. tenzij het nodig is dat je wat moet zien of begrijpen.. bijv in je dromen.


Ja, ik denk toch dat het moeilijk wordt om niet bang te zijn, dat gaat vanzelf. :S Ik droom wel altijd heel levendig en intens. :yes: :)

Ik ben pas wel begonnen er wat over te lezen. Misschien moet ik dat maar wat meer doen. ;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 14 januari 2006 om 16:37:
Wees alleen bang als je glaasje gaat draaien want wat je ook gelooft of niet
DAT is VERBODEN....... dan kan je snel in het gekkehuis terecht komen.. klinkt overdreven maar toch.. dan heb ik het in ieder geval gezegd.


Uitspraak van verwijderd op zaterdag 14 januari 2006 om 16:37:
waarom? ------> omndat er in die hersenen van jou ergens staat dat je dat hebt gezien op tv of misschien zelfs heb mee gemaakt


dus je spreekt jezelf wel een klein beetje tegen

omdat jij hebt gehoord dat het verboden en gevaarlijk is en dat geloofd, is dat voor jou ook zo, en dat wordt veroorzaakt door een angst die je ervoor hebt gekregen door slechte ervaringen van anderen
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik heb gezien dat mensen die onervaren zijn en op zoek naar antwoord er nogal door de war mee kunnen raken --> daarom raad ik dat af tenzij er iemand is die er echt verstand van heeft en het kan begeleiden natuurlijk.

Ik bedoelde met denken meer het sociale aspect van het leven.. niet het hiernamaals
Waarschuw beheerder
donateur
ik heb geleerd alleen wezens van licht aan te roepen, en me af te schermen voor entiteiten die niet van licht zijn
heb al vaker vragen gesteld aan geesten, en ook antwoordt gekregen,
maar dan niet als 1 antwoord op die vraag, maar ik wist ineens alles wat ik wou weten
en snapte alles wat er gebeurde in mn leven en zelfs van daarvoor
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 14 januari 2006 om 14:39:
Zo kan je dus je eigen leeftijd uit rekenen.. gewoon 'hoe vaak maal 7.. en dan kom je op die chakra uit.. zou je dus idd kunne kijken of de dingen die er bij horen kloppen op dit moment in je leven.


:O :| Nogal jah..:X
Waarschuw beheerder
Pfff deze topic is wel heel geestig!!!!
 
Waarschuw beheerder
het spookt weer eens !!!!!!!!!!!!!!!!!
17:17 uur :d:d:d:d
Waarschuw beheerder
donateur
:yes:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ach jah...die geesten allemaal...vin t gewoon eng! Wil me dr nie in verdiepen...Mjah toch heb ik heel dit topic zitten lezen hahahahhaha
Waarschuw beheerder
donateur
als je nou ook steeds dubbele getallen gaat zien,
dan zijn t waarschijnlijk uitenaardse wezens
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 januari 2006 om 16:13:
Ik heb na een keerpunt in m'n leven een week lang elke dag een andere vlinder in m'n huis gehad. Vlinders staan voor nieuw leven.

Er gebeuren maar al te vaak van dat soort mooie dingen alleen letten mensen er niet op. Zouden ze moeten doen want vaak verklaren ze een hoop of sturen je op de goede weg.


Ik heb heel vaak lieveheersbeestjes in huis. :vaag: Wat betekent dat? :S
 
Waarschuw beheerder
Ik vind occulte zaken heel erg interessant, maar aan de andere kant vind ik het ook best wel angstig... je weet maar nooit wat er je te wachten staat... :)
 
Waarschuw beheerder
Maar als ik een groepje geesten zie, dan zou ik m toch wel heel erg knijpen... :yes:
Dat vind ik wel heel erg doodeng!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 18 januari 2006 om 10:56:
Maar als ik een groepje geesten zie, dan zou ik m toch wel heel erg knijpen... :yes:
Dat vind ik wel heel erg doodeng!


nou ik zeker niet ik zie regelmatig zulke verschijningen en dat komt wel het meest voor in het huis van m'n maatje altijd herrie en ik ben er juist niet bang voor en dat moet je juist ook niet zijn want dn ken je er wel nare ervaing aan over houden!!!!!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van AltijdHerrie !! op woensdag 18 januari 2006 om 04:44:
als je nou ook steeds dubbele getallen gaat zien,
dan zijn t waarschijnlijk uitenaardse wezenslaatste aanpassing 18 januari 2006 04:44


Dit slaat ook nergens op, dus er zijn 1x in het uur buitenaardse wezens aanwezig??
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Kimmie :cheer: op donderdag 19 januari 2006 om 09:37:
Dit slaat ook nergens op, dus er zijn 1x in het uur buitenaardse wezens aanwezig??


niet alles zo letterlijk nemen als dat t klinkt :d
t gaat meer om toeval wat gewoon geen toeval kan zijn, en niet alleen met getallen.
en dat zijn echt niet gelijk buitenaardse wezens ofzo
maar soms hebben ze er wel mee temaken
 
Waarschuw beheerder
jahoor ik heb het weer:9:9
en lekker aan de paddo's:9:9
:yes:
23:23uur :yes:
:d:d
Waarschuw beheerder
donateur
dat waren weer gezellige aliens vannacht
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Kimmie :cheer: op donderdag 19 januari 2006 om 09:37:
Dit slaat ook nergens op, dus er zijn 1x in het uur buitenaardse wezens aanwezig??


als ik in de spiegel kijk 's ochtends denk ik wel eens van hé, een buitenaards wezen! ;p

btw, ik zie 12:39.. hè weer geen dubbele getallen :s
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 19 januari 2006 om 03:07:
nou ik zeker niet ik zie regelmatig zulke verschijningen en dat komt wel het meest voor in het huis van m'n maatje altijd herrie en ik ben er juist niet bang voor en dat moet je juist ook niet zijn want dn ken je er wel nare ervaing aan over houden!!!!!


Hoe zien die verschijningen er dan uit?
Dat vraag ik me altijd wel af... :) Daar ben ik wel nieuwgierig naar... :yes:
Waarschuw beheerder
donateur
ze zien er soms uit als aliens met van die grote ogen
sommige lijken op mensen
een tijdje terug zag ik een kabouter op mn stoel zitten, zwaar idioot bewegen en gekke bekken trekken
en er zijn ook genoeg andere maffe wezens
heb ook wel eens een draak gezien hier
Waarschuw beheerder
donateur
En dat was zeker ook toen je 3 dagen wakker was of niet?
Waarschuw beheerder
me zoon heeft ook zoiets gehad, maar moet eerlijk zeggen dat ik blij ben dat dat over is nu....
Waarschuw beheerder
Kijk op de computer klok 16 16