is vragen of je op de lijst kan komen van " niet-bezoeken"
ze hebben allemaal zo een lijstje.
als je daar op staat dan slaan ze als het goed is jouw huis een paar keer over als ze weer een keertje in jouw straatje bezig zijn.
Dit moet je dan wel heel duidelijk zeggen
en zeggen dat je er verder niet over wilt praten.
Een voet tussen de deur ?
Opzouten dan, gewoon door drukken en op zijn voet stampen terwijl ie tussen de deur vastzit.
Vrijdagmiddag was er een invasie van die lui in Zutphen; liepen ze allemaal met zo'n lelijk hesje met de tekst 'Ik Bid erop... Dus ik vroeg met m'n bezope kop waarom ze die hestjes aanhadden, en toen wou die gek helemaal voor me gaan bidden enzo... Wat een volk! :eek:
Dat waren geen Jehovah's getuigen.
Zeg gewoon 3x nee en sluit de deur.
wedden dat die deur gewoon dicht gaat ?
Zeg gewoon 3x nee en sluit de deur.
wedden dat die deur gewoon dicht gaat ?
Geloof dat 1 x nee, toch gewoon echt genoeg moet zijn
Die kinderen kiezen er ook niet voor weet je. Je wordt gewoon geboren en je hele leven is zo'n beetje uitgestippeld. Eruit stappen is heel moeilijk.
Het KAN heel moeilijk zijn, gelukkig hebben mijn ouders mijn keuze (eruit stappen) gerespecteerd en heb nog steeds goed contact met mijn ouders, gelukkig
Ach ik neem het met een korreltje zout
Ik kan me best voorstellen dat je niet zit te wachten op een Jehova aan de deur, maar laat ze in hun waarde dan doen ze dat ook bij jou, het zijn ook mensen hoor!
Oja, als je wilt dat ze niet meer bij je langs komen dan wordt dat genoteerd en ze komen niet meer bij je langs.
Het KAN heel moeilijk zijn, gelukkig hebben mijn ouders mijn keuze (eruit stappen) gerespecteerd en heb nog steeds goed contact met mijn ouders, gelukkig
Hee een lotgenoot
Maar ff zonder dollen, ook ik ben heel blij dat ik die stap heb genomen en contact met m,n naaste familie (niet alle familieleden) heb kunnen behouden ...