Partyflock
 
Forumonderwerp · 797354
 


heb de trailer in de bios gezien, lijkt me echt goed!
van de schrijver van The Ring:P
Release datum: 18-08-2005
sorry ik vond m erg tegenvallen :( had wel wat meer ervan verwacht en aan die verwachtingen werd gewoon niet voldaan :(
echt saai ben gewoon bijna bij in slaap gevallen :S
 
Was wel goed, had er alleen een iets ander beeld van toen ik de trailer zag.
 
lijkt me een te gekke film, de voorstukjes zagen er goed uit :d
 
heb film.
Was eerst hele goede film, lekker veel spanning en prut.
maar dat einde weer, vink zow vaag:S verpest de hele film:o

net als secret windows, hide and seak zon super debiel vaag eind:S
 
snap echt niet dat je voor deze film 16 moet zijn :s
 
ik vond hem ook niet eng, maar dit was tenminste een keer wat anders! niet zó'n standaard verhaal. en het einde vond ik wel leuk, ze gaan nu vast op die zwarte vrouw uit omdat die bediende geen blank lichaam wou. nu maar hopen dat er een tweede deel komt, maar dat zal vast wel!
Gisteren ook ff gedownd, maar vond hem idd moeizaam op gang komen. Ben er toen maar ff door heen gaan zappen, en heb nu inmiddels al het eind gezien, maar denk niet dat deze in mijn top 100 komt te staan als ik hem een keer helemaal ga kijken.
Heb m ook gezien vond het wel een goede film..!!! :jaja:
 
Ik had er meer van verwacht.
Had er idd ook meer va verw8 :yes:
Ik heb hem vandaag helemaal gekeken met een maat van me, of tenminste we zijn tot de helft gekomen, en toen heb ik hem afgezet. Wat een slap script, echt eentje die je niet "pakt".
 
gaat wel, raar einde
Heb hem gister gekeken maar kan niet zegge dat het een spannende film was. Vond het allemaal maar beetje slapjes
 
Vond er weinig aan
ik vond hem wel lachen , ga mezelf ook maar is verdiepen in hoodoo
 
Vond 'm niet zo geweldig..
beetje voorspelbaar
Artiest Moeha
goed akteer en camera werk, jammer dat ie zo voorspelbaar is....

commercieel absolute top 5 notering
laatste aanpassing
Heb hem gister bekeken maar vond het eind een beetje vaag..En jammer had een beter eind verwacht!
 
het was wel een redelijke film het einde was inderdaad vaag
Ik vond het niet erg boeiend.. wel geinig in elkaar gezet allemaal. Ik geef de film een 6,5. Ik had gehoopt dat 'ie enger zou zijn.
 
T was in 1 woord SAAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Al die goede voor stukjes van de trailer...prffff 1 keer zie je een geest.. voor de rest alleen maar gelul...

De film ga ik dus echt niet nog een keer kijken en is zonde van mijn tijd geweest!!
laatste aanpassing
LOL.. ik ga 'm ook zeker niet kopen.
Vond m ook niet echt geweldig, had er meer van verwacht..eng is ie iig niet.

Het eind vond ik wel mee vallen, opzich wel relax..

Uitspraak van verwijderd op zondag 25 september 2005 om 20:23:
net als secret windows, hide and seak zon super debiel vaag eind


Idd, vaag eind, maar iig niet zoals bij die films die je net noemt, daar zit je 1,5 uur te kijken naar iets wat op 't eind gewoon niet zo blijkt te zijn...dat vind ik pas kut.
Artiest {SHOWLIST artist 169839, 168185}
het einde vond ik juist wél cool, dat je echt denkt van:'TERING'

goed verhaal dus
 
hij was wel ok

einde was erg verwarrend, ik dacht dat ze eerst net alsof deed, maar dat bleek dus niet zo
wel een goede film, teminste een film met een eind wat je niet verwacht en wat je in bijna geen andere film ziet
 
wel een leuke film, maar beetje tegengevallen. Had meer horror verwacht. Maar wel leuk die huis
 
Ga `m vanavond kijken.
vond het wel een goeie film, alleen beetje slap ei­nde. had gehoopt op een-ik-durf-niet-te-kijken-en-­daarom-schuil-ik-achter-mijn-kussen-film :P
 
Uitspraak van Stephiie aka Pinkiie op donderdag 29 december 2005 om 02:10:
alleen beetje slap ei­nde. had gehoopt op een-ik-durf-niet-te-kijken-en-­daarom-schuil-ik-achter-mijn-kussen-film


heb wel je kussen bij je gezet? :P
ik vond het wel een goede film, er worden ook niet zoveel films gemaakt met het aspect voodoo en nu is het dus hoodoo, een leuk verhaal :yes: van mij mogen er wel meer van dat soort films uit komen
Goede film, afgelopen zondag gekeken!
 
het was wel een goeie film alleen het einde was vaag
zure film!
laatste aanpassing
Werkzaam bij Relive Events
Artiest Arno
Goede film, vooral het einde is briljant. Kwam idd een beetje moeizaam op gang maar krijgt van mij toch een dikke 8. Vervolg? Laat maar komen! :yes:
laatste aanpassing
redelijke film met een verrassend einde
 
Heb 'm pas geleden gezien, best laguh film :)
Vond de film zelf een beetje sloom en traag op gang komen, maar jemig wat een enorm verrassend eind, had ik echt noooooit verwacht! Dat maakt de film toch wel weer super :)
Ik vond hem wel leuk, maar niet spectaculair ofzo
 
egwel mooie film! met een heel goed einde
 
goed verhaal, maar niet echt eng :no:
 
Deze film was wel een tegenvaller.

Maar deze film is zo ongeloofelijk suf. Het is net of iemand een spanende e/o 'enge' film wou maken net als The Grudge maar daar door gebrek aan talent gigantisch in faalde.

In deze film zit niet een geslaagd schrikmoment. Alle spanende momenten weten voor geen seconde te boeien. Het verhaal is tot het einde vrij voorspelbaar en weinig schokkend.

De film word dan nog wat omhoog getild door Kate Hudson die een goede rol neer zet. En door het einde die dan nog enigzinds redelijk te noemen is. Maar eigenlijk zag je dat ook mijlenver aankomen!
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 31 januari 2006 om 20:37:
Het is net of iemand een spanende e/o 'enge' film wou maken net als The Grudge maar daar door gebrek aan talent gigantisch in faalde.


En The Grudge was al niet eng/spannend.
 
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 31 januari 2006 om 20:26:
goed verhaal, maar niet echt eng


idd, had meer schrikmomenten verwacht. Maar wel een goed verhaal, soms wat voorspelbaar... maar het einde maakt veel goed. Het acteerwerk was zekers ook heel behoorlijk. krijgt van mij een 8 (y)
ik vond hem ook leuk
 
beetje vreemd, maar wel lekker:P
Ik vond het eind een beetje afgezaagd :|