Partyflock
 
Forumonderwerp · 623973
 
Als PSV blijft spelen zoals ze net tegen Utrecht hebben gespeeld woord AJAX zeker kampioen.!!!:)






:bounce: A J A X :bounce:
 
misschien bedoelt hij dat het er om gaat spannen wie er kampioen word..dat bedoelt hij ermee slimmerd..bang ken je op veel manieren opvatten ;)
Dan heb je het niet goed gelezen ik zei wel bang maar een regel eronder staat ook dat we wel kampioen worden maar dat psv de lastigste tegenstander is!!!
Je hebt je berichten allemaal weggehaald dus nalezen is helaas niet meer mogelijk.
Precies en omdat ajax wel presteerd in de champions league, zal af en toe een nederlaag in de competitie onvermijdelijk zijn. Omdat we gelukkig nog twee keer winnen van PSV worden we toch kampioen
Dan gaan jullie historie schrijven. Is volgens mij al een hele tijd geleden dat jullie twee keer in 1 seizoen van PSV hebben gewonnen.
Proberen jullie vanavond eerst die champions league te halen. Lijkt allemaal heel vanzelf sprekend, maar dat leken de uefa cup wedstrijden tegen Kopenhagen en Lausanne ook.
 
historie hebben we al geschreven ;)
je hebt gelijk we moeten het nog halen, ik zie er geen probleem in, maar ja je weet het nooit.
daarentegen heeft Ajax zijn sporen allang verdient voor nederland. Als dat PSV het afgelopen 7 jaar niet verpest had, had feyenoord ook nog mee mogen doen. Voor het belang van nederland vind ik het leuk als de wat mindere teams in nederland ook eens presteren buiten onze mickey mouse competitie
 
2x al he :D

Wel eerlijk met 50 tegen 50, anders niet :D
laatste aanpassing
 
Je mag pas over een micky mouse competitie praten als je een paar jaar ACHTEREENVOLGEND kampioen word, en dat hier dus nog lang niet zo :D
We hebben we twee keer de kwartfinale van de uefa cup gehaald, maar dat tellen jullie vast niet.
B.t.w. De champions league plaats die we minder hebben komt ook door de wan prestatie van het Nederlands elftal en niet alleen door PSV.
Top!! wanprestatie en psv in 1 zin ...

dank je
Ik geef toe dat wat PSV de afgelopen jaren heeft laten zien in Europa niet bijster best is, wel wil ik daarbij zeggen dat PSV twee jaar achter elkaar met 10 en 11 punten niet doorging en Ajax met 6 of 7 (weet het niet exact) wel doorging. Geeft dus toch wel weer aan dat jullie inderdaad een engeltje hebben. Misschien moeten wij er ook eens een liedje over gaan maken.
 
Zoals ik al eerder zei:




:bounce: A J A X :bounce:
 
SUKKELS!!!!!!!!!
poulesysteem, meneertje Aproxi! aantal punten maakt niet uit, je moet beter zijn dan iig twee van de teams die ook in je poule zittem, 6 of 10 punten maakt niet uit.
 
Nee Klozzie, Aproxi heeft gelijk.

@J@# heeft gezwijnt met al die gelijke spelen nog door te gaan.

Pisvee heeft er pech mee gehad, ze worden trouwens ook vaak benadeeld.
tegen die moffen een doelpunt wat geen doelpunt was, en affluiten voor buitenspel terwijl dit niet zo is.

Er is niet voor niks de term Joden-geluk en lucky @J@#
 
Echt mooie termen: Joden- geluk en Lucky AJAX




Vooral LUCKEY AJAX vind ik een mooie.:)
 
Ach ja boeie een tikfout :S


Maar het is wel de waarheid :P
 
dat bedoelde ik niet eens, ik ben degene die een tikfout maakte, het is lucky ajax en niet luckey.

Dus ik maak hier de tikfouten en niet jij begrepen!!


En ik zei ook niet dat ik het niet met je eens was, alleen dat ik het mooie termen vind.
 
Nee ik snaptje je :)
Ik legde ook verkeerd uit over die tikfout hoor.
Ik bedoelde eigenlijk dat je het verkeerd had geschreven, maar dat het niet boeide.

En over die termen:
Je kan me niet wijs maken dat je die nog niet kon he ???? :P
ook al speelt psv goed wint ajax zowiezo
Nou als de top3 zo blijft spelen degradeert feyenoord, zit ajax net boven de streep en psv onderin de middenmoot! ;) :P
en wordt Heerenveen kampioen

:D
 
Nou dan denk ik eerder nac...want wat heerenveen gister liet zien tegen villareal was nou ook niet om over naar huis te schrijven :s
 
Het was toch in Heereveen, waarom zouden ze dan naar huis schrijven:S?
 
:gaap:

:frusty:
laatste aanpassing
ik heb de term lucky feyenoord ook heel vaak gehoord vorig seizoen
Dat is nie te hopen.Maar altijd lastig he die Oostenrijker:Grazer AK

Loozer..............­.
:x
laatste aanpassing
 
wie is hier nou de LOSER...leer spellen..
en ik had jou cluppie wel eens willen zien tegen Grazer...is een nietig cluppie...ajax speelde ook gewoon kut,kan toch gebeuren een mindere dag??
We zullen aan het eind van het jaar wel zien wie er met de schaal naar huis gaat.Erg typisch dat het vaak dezelfde mensen zijn die al denken te weten wie er kampioen gaat worden.
DIT JAAR AJAX JODEN DE BAAS DUS AJAX TUURLIJK
Joden worden ook gewoon kampioen
er is al niks meer aan te doen
Ajax kampioen
laatste aanpassing
 
a f c a !!!
2-2 tegen 9 man van roda
chapeau psv!
hahaha
:D
Hehehehe

Jammer dat we Soetaars net 4 die wedstrijd gekocht hebben!!
Anders had psv de eerste DRIE verliespunten gehad!!
:D:D:D
Uhmm psv was draak jah, maar he hou er wel rekening mee dat ze hun een van hun beste spelers mistten heh?! (robben)

Maar dit seizoen gaat weer een kezman seizoen worden, wat was die gast weer scherp!
Gelijkspel tegen Roda JC kan gebeuren,zulke wedstrijden calculeer je misschien van te voren in als eventueel puntverlies.Wat hier boven iemand zegt tegen 9 man 2-2 is complete onzin want dit geld voor de laatste 3minuten.Volgende thuiswedstrijd er gewoon weer vol tegen aan met een fitte Robben en Bouma.
 
:bounce: A J A X :bounce:
 
a f c a
psv wordt weer kampioen....anti ajax.
 
hahaha...ondanks 2 (zeg het niet graag,maar waren wel hele mooie)doelpunten van dweil kezman en de 2 rode kaarten aan roda zijde(waar PSV ook wel wat meer kaarten had kunnen en moeten hebben)2 puntjes verspeeld...
 
ANTI BOEREN!!
Wat dan zeewater ;p :z:z
 
anti boeren anti kakkerlakken!!!
ajax word sowieso 1e(Y)
tuurlijk jullie je zin anders gaan jullie vast schelden............­.
 
ZEG HET MAAR MEDE NEUZEN VAN ME WELKE KAKKERLAK MOET IK NU GAAN BANNEN HAHAHAHAHAHA WIJ ALS NEUZENORGANISATIE HEBBEN BESLOTEN DAT WE ELKE KAKKERLAK DIE DE WAARHEID VERTELD OVER HOE ZIELIG EN LAF WE ZIJN GELIJK VERWIJDEREN! WIJ ZIJN HET ZAT OM STEEDS VOOR LUL TE STAAN.

OPPERNEUS IS NU TERUG VAN VAKANTIE EN HIJ WIL NIET MEER DAT HIJ EN ZIJN VRIENDJES: HELLKNEUS ANTIHOOP CISKE DAAN DE MAROKKAAN GRAAF TRAMHOOL ENZ ENZ GEPLAAGT WORDEN DOOR KAKKERLAKKEN!
Ajax wordt standaard kampioen dit jaar :)