Partyflock
 
Forumonderwerp · 829347
Waarschuw beheerder
Check dit 's ff mensen, ben benieuwd wat ze gaan doen hiero :D
Artiest {SHOWLIST artist 2127, 26465, 8072}
Waarschuw beheerder
tja, het moest er toch een keer van komen he...
we hebben alle 4 onze zolders/schuren volstaan met duizenden platen... laten we die op 2e kerstdag maar weer eens onder het stof vandaan halen... ;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Super vet Heren!!
We zijn er bij...:D
Artiest Jones
Waarschuw beheerder
donateur
WAT GAAF....zeker aanwezig...:d
Waarschuw beheerder
donateur
Zwaar gaaf idee. Zeker aanwezig!!! Keer iets vernieuwends :d .
Waarschuw beheerder
donateur
Wie is de MC??
MC Peter Aldenzee?? :P
 
Waarschuw beheerder
Mijn 2e kerstdag kan niet meer kapot....dit gaat zeker een dik feestje worden!!
Werkzaam bij BHN events
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Gus Klabanus op dinsdag 22 november 2005 om 10:07:
Zany, Luna, Pavo en Jowan die andere stijlen gaan draaien


schranzen und tanzen ?

of mss toch wat flinke jump/hardstyle etc..
 
Waarschuw beheerder
dit word vet !!!!
Waarschuw beheerder
donateur
Vernieuwend van die dj's idd. Thomass. Bijdehandje ;) en toch ook wel in Eindhoven toch?
 
Waarschuw beheerder
al weet ik t nog nie zeker.. die stijlen is eigelijk nie mijn ding...
 
Waarschuw beheerder
kijk das is nu eens gaaf.. raggende mannen die eens rustig aan gaan doen... heerlijk :bounce:
 
Waarschuw beheerder
denk dat ik ook wel kom kijken...
 
Waarschuw beheerder
muziekstijlen niet zo, maar misschien wel ff kijken ja
Waarschuw beheerder
donateur
Das misschien nog niet zo'n slecht idee om daar eens ff te gaan kieke :9 .... mmmmmmmmmmm...maybe ff checken dan :)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 30 november 2005 om 18:10:
raggende mannen die eens rustig aan gaan doen


ja ze worden toch ook een dagje ouder:P:P
Waarschuw beheerder
Danssalon is zo'n beetje traditie met Tweede Kerstdag, dit lijkt me ook nog eens een leuk feestje. Eens zien of mn beste vriendin hiervoor te porren is (l)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ben benieuwd, hoop alleen niet dat er té rustig gedraaid word..

van mij mag Luna wel n dikke technoset neerzetten :yes:

ik bdoel: Richard de Mildt :x
 
Waarschuw beheerder
donateur
Even kijken hoe ik me voel die dag.
 
Waarschuw beheerder
Lijkt me wel echt een vet feessie! Eens kijken of ik mensen kan regelen die mij willen vergezellen! ;)
Waarschuw beheerder
Zulle weer eens kijkje gaan nemen :D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Markiez op vrijdag 9 december 2005 om 11:37:
ben benieuwd, hoop alleen niet dat er té rustig gedraaid word..


Ik zou iig geen gebeuk verwachten! Hebn het er met Ignition kort met Johan over gehad, en de planning was volgens mij nog nie helemaal duidelijk, maar ik denk gewoon alle rustigere stijlen van de 90's... Van de oude danssalon stijl naar wat oldskool en terug ;)
Waarschuw beheerder
Tja, maar waarom dan niet gewoon een paar djs boeken die gespecialiseerd zijn in 'andere stijlen'. Het gaat natuurlijk gewoon om de namen die er staan.

Jammer dat er in het Eindhovense uitgaanscircuit bijna alleen maar haarstijl wordt geprogrammeerd, wat slechts de gemiddelde boer uit zijn bed doet komen. ;P
 
Waarschuw beheerder
donateur
leuk leuk leuk leuk...danssalon als vanouds...:kwijl:
Waarschuw beheerder
Ik ga hier dus zeker bij zijn, vriendinnetje gaat mee...we hopen eigenlijk op een avondje net zoals Retronic. Man o man, wat was dat een partijtje vetjes zeg! (l) Danssalon is toch een beetje vergane glorie vind ik zelf. Maar de keren dat ze feestjes organiseren waarbij ze juist teruggaan naar de tijd dat wij hier nog de iT van het zuiden genoemd werden, daar wil ik gewoon bij zijn. :)

Ik heb er echt vet veel zin in :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van UltraVibe! op dinsdag 20 december 2005 om 13:26:
Tja, maar waarom dan niet gewoon een paar djs boeken die gespecialiseerd zijn in 'andere stijlen'. Het gaat natuurlijk gewoon om de namen die er staan.


Juist niet natuurlijk :D Alsof de gemiddelde boer wete dat het om Zany, Luna, Pavo en Jowan gaat. Ze draaien niet voor niks onder hun eigen naam. Dat is juist het originele eraan, net als de naam van dat feest.

Ik vind het een geweldig initiatief juist en denk dat de jongens het zelf ook te gek zullen vinden :)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Wackiejacky op dinsdag 20 december 2005 om 13:48:
Juist niet natuurlijk Alsof de gemiddelde boer wete dat het om Zany, Luna, Pavo en Jowan gaat.


Ik denk dat de mond-op-mond reclame betreffende dit feest vooral zal plaatsvinden in termen als: 'komde gij tweede kerstdag ook naar Luna, Pavo en Zany in de danssalon'. Maarja, misschien schuilt er in Pavo heimelijk een Dave Clarke in de overtreffende trap. ;)
Waarschuw beheerder
Ik ben dara niet bang voor UltraVibe! Marco V. draaide ook met benjamin Bates op retronic en er waren toch echt zowat alleen maar oud Danssalon-gangers die avond, en geen mensne die allene maar op de nam Marco V. afkwamen.

Ik wete zeker dat dit leuk gaat worden met alleen maar leuke mensen :)
 
Waarschuw beheerder
Nou is het verschil tussen Marco V tegenover luna en pavo toch wel huizenhoog, naar mijn mening ;)

Denk wel dat er veel mensen gaan die beuken verwachten, maar ja het blijft eindhoven he! ;)
Ikzelf kan helaas niet meer :(
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Volgens mij zat t zo:

Paul gaat openen...dan Richard..en van 1 tot 4 Jowan en Raoul...toch Jowan? :p
Waarschuw beheerder
Waarschijnlijk ook Aanwezig! en dan ben ik benieuwd wat deze 4 heren er van gaan maken:P
Waarschuw beheerder
Ik heb het niet meer kunnen halen gister.. tot laat door moeten werken helaas:/

Hoe was het geweest? lukte het de heren een beetje om andere muziek te draaien?
Artiest {SHOWLIST artist 589, 48820}
Waarschuw beheerder
Lukt de heren zekerssss om andere muziek te draaien! Pavo helaas moeten missen..Luna heerlijke techno set gedraaid..varierend van filterheadz plaatjes naar het wat stevigere werk..frank biazzi plaatjes etc. Raoul en Jowan dikke Atmoz platen gedraaid..heb denk alle knallers wel voorbij horen komen..toppie! moeten ze zeker vaker doen!
Waarschuw beheerder
Agree with Deezjee. Was muzikaal echt helemaal top man. Geweldig hoe al die verschillenmde stijlen met elkaar werden afgewisseld.

Ik heb ook Pavo gemist en kwam binnen bij Richard die inderdaad liet horen dat techno z'n grote passie is. dat mag 'ie vaker gaan doen, heerlijk! (l)

En Jowan en Raoul draaiden echt alleen maar platen waarbij de ene na de andere herinnering door m'n kop schoot. "Oja, dat was toen en toen in de Atmoz" "Oja, toen was ik met die en die in de Danssalon"...heerlijk!


Echt ongelofelijk dat het zo rustig was, is er eindelijk eens een origineel concept hier in dat duffe Zuiden, zit iedereen in de kroeg ofzo %).

Zeker een aanrader voor iedereen die van cliassics houdt maarw el weer eens wat anders wil horen dan het standaard early rave werk waar je mee wordt doodgegooid. En zeker voor de mensen die al jaren uitgaan hier in de regio een not-to-miss volgende keer hoor.




Volgende keer volle bak, ik ben er echt 100% zeker weer bij dan! (l) Klasse gedaan hoor heren!
Waarschuw beheerder
moet vervolg..
 
Waarschuw beheerder
Shit! Helaas toch wat moois gemist zie ik al... Was ziek van het eten geworden, dus niet kunnen gaan :(
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Zeker relaxte muziek!!!
Ja helaas niet zo druk.. maarja toch was het (Y)

Zeker wel mensen die de flyer even zien en niet weten wie het zijn en ook niet ff nazoeken.

maar voor herhaling vatbaar.. dus volgende keer weer aanwezig natuurlijk!!!
Waarschuw beheerder
Was echt leuk! Muziek was zeker errug relaxed :jaja: Jammer dat er zo weinig mensen waren.. maar goed, heb me prima vermaakt en de volgende keer gaan we gewoon weer!!