Partyflock
 
Forumonderwerp · 821279
 
wat vinden jullie daar van.
ik kan dat niet begrijpen.
 
Ja dat geld voor alles wat zonder toestemming is gedaan zoals telefoongesprekken opnemen,afluisteren etc etc etc
kijk het gaat mij niet om alementatie kijk hij wou der niet voor zorgen hij wou der niet zien daar heeft ie voor gekozen zelf.
Dan hoef ik ook ze geld niet dan doe ik eht zelf en tot nu toe gaat nog steeds prima! Ik heb ook me trots. en die kleine is me trots me alles.
Ik heb geen ruzie gehad met hem hij heeft nou enmaal gekozen weer voor ze ex en ze andere dochtertje maar ik zou haar nooit weghouden bij der vader als ze er later om vraagt! Het eenige wat ik kan doen is de waarheid vertellen en die is hard maar waar> En haar zelf laten beslissen;)
 
liefde kan je niet met geld betalen!
Uitspraak van Moontje_82 op maandag 14 november 2005 om 20:39:
kijk het gaat mij niet om alementatie kijk hij wou der niet voor zorgen hij wou der niet zien daar heeft ie voor gekozen zelf.
Dan hoef ik ook ze geld niet dan doe ik eht zelf en tot nu toe gaat nog steeds prima! Ik heb ook me trots. en die kleine is me trots me alles.
Ik heb geen ruzie gehad met hem hij heeft nou enmaal gekozen weer voor ze ex en ze andere dochtertje maar ik zou haar nooit weghouden bij der vader als ze er later om vraagt! Het eenige wat ik kan doen is de waarheid vertellen en die is hard maar waar> En haar zelf laten beslissen;)


Same here :)
 
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 8 november 2005 om 09:32:
een vader die zijn verantwoording niet neemt, ongeacht of het kind gewenst is of niet, is in mijn ogen een waardeloze zak! *kots*

je bent er beide verantwoordelijk voor..je hebt t immers samen gemaakt..


:jaja:
 
Ik hoef ook geen geld van mn ex we hebben het al die tijd zonder hem gekund nu dus ook!!

En zowiezo je gaat toch geen geld van iemand eisen die toch zijn verantwoordelijkheid niet toont! :D
Ik kan a zoiezo niet begrijpen dat een vader ze eigen kind niet wil zien het is je eigen vlees en bloed!
En dan zeggen wat je mniet kent kan je niet missen ook.
Wat is dat nu weer voor een gezegde 8-) Ze kunnen beter eerst gaan nadenken voordat ze iets zeggen en niet doen! Of zie ik het verkeerd ?
 
ik hoef ook geen geld van mijn ex maar al zou ik het willen kan ik nog geen alimentatie eisen.. hij verdient schijnbaar niet genoeg om alimentatie te kunnen betalen... hij heeft nog meer als mij en woont nog thuis maar toch hoeft hij niks te betalen... ECHT BELACHELIJK!!!
Uitspraak van Moontje_82 op maandag 14 november 2005 om 20:39:
kijk het gaat mij niet om alementatie kijk hij wou der niet voor zorgen hij wou der niet zien daar heeft ie voor gekozen zelf.
Dan hoef ik ook ze geld niet dan doe ik eht zelf en tot nu toe gaat nog steeds prima! Ik heb ook me trots. en die kleine is me trots me alles.
Ik heb geen ruzie gehad met hem hij heeft nou enmaal gekozen weer voor ze ex en ze andere dochtertje maar ik zou haar nooit weghouden bij der vader als ze er later om vraagt! Het eenige wat ik kan doen is de waarheid vertellen en die is hard maar waar> En haar zelf laten beslissen


`
same here

maar heb wel een dagboek bijgehouden om mijn verhaal te doen en als het nodig is zoek ik hem op en haal ik hem hierheen om dan zijn kant te vertellen.. (mocht ze dat willen)
ik zeg altijd tegen me dochter dat het niet aan haar ligt maar aan hem omdat ie nog niet volwassen is in zijn hart en hoofd en te ver weg woont.. (haat zwart makerij) en dat is tot nu toe voldoende geweest..
ik wil niet dat ze zich gaat vergelijken met een negatief geschetst beeld.. Maar begrijpt dat het soms niet anders is..
het nederlandse rechtssysteem is overgens ook scheef.....

vaders die bij de moeder weg zijn, die hun kinderen maar al te graag willen zien krijgen daarvoor de kans vaak niet aangezien heel wat exen, hen het licht in de ogen niet gunt.

daarintegen zijn er ook vaders die hun kinderen de vernieling inhelpen, en dat doet een rechter niets.

na mijn mening zou het toch echt omgekeerd moeten zijn.
laatste aanpassing
dat is tochgeen vader
een vader die zijn kind niet wil zien is een pijnlijke situatie, maar heeft meestal te maken met de situatie en het verleden.
Wanneer je nog bij je moeder bent kan dat ook voor moeder veel pijn opleveren, wanneer je je pa opzoekt die jou eigenlijk niet wil spreken...
Dus soms is accepteren of respecteren van de situatie beter...
Uitspraak van @christel@ op woensdag 16 november 2005 om 13:35:
Dus soms is accepteren of respecteren van de situatie beter...


klopt maar dat wil niet zeggen dat het makkelijk is...
Uitspraak van @christel@ op woensdag 16 november 2005 om 13:35:
een vader die zijn kind niet wil zien is een pijnlijke situatie, maar heeft meestal te maken met de situatie en het verleden.


ik zou niet weten of dit het geval was bij mij hij was gewoon plots verdwenen :S
via via hoorde ik later dat ik ergens in groningen zit :S
verder weet ik het eigenlijk niet..

maar jah kan hem toch niet dwingen zijn kind te zien..
Uitspraak van peurple op woensdag 16 november 2005 om 13:42:
maar jah kan hem toch niet dwingen zijn kind te zien..


Je kunt hem niet dwingen, dat werkt zeker niet, als je het echt super graag wilt, dan zul je hem moeten laten merken dat je hem misschien nodig heb als vader. Zo gaat hij zich misschien belangrijk voelen, nu heeft het waarschijnlijk geen reden voor hem. Ja als je het echt wil...De aanhouder wint
Ga eens achterhalen wat de reden is, is dat een lange weg te gaan dan??? Familie, vrienden, van de vroegere tijd....
Weet je wat Kijk ik weet waar hij woont hij woont gewoon met ze ex en andere dochtertje! ja inderdaad hij heeft nog een dochtertje van 6 jaar! Ik heb wel gezegt 1 ding moet je in je achterhoofd houden Mijn kind is net zoveel dochter van jou als die andere!!!!! En hij heeft ook gezecht dat als ze groot is en ze wil de andere kant hooren mag ze gewoon langskomen!! Makkelijk allemaal he gezegt bedoel ik dan!
 
het is allemaal niet zo makkelijk als het lijkt helaas!!!
 
hmm ja was het allemaal maar zo makkelijk als het schijnt soms....maar eh geloof dat niemand gezegd heeft dat LEVEN makkelijk is.
Maar vraag me af waarom sommigen het toch zo graag soms zo moeilijk willen hebben en maken.
 
Werkzaam bij Stylez-eventz
Lekkere vader ben je dan :S
heb me vader al jaren niet meer normaal gesproken :nee: red me prima zonder hem :jaja: denk dat het vooral wat moeilijker ligt als je jonger bent een kind die nooit zijn/haar vader heeft gezien/leren kennen zal uiteindelijk toch met vragen komen :jaja: jammer dat der van die klootvioole tussen zitten want het kind word der altijd de duppe van, heb wel respect voor de meiden die hier helemaal alleen hun kindje opvoeden :respect:
 
ik ga het straks ook allemaal alleen doen omdat de vader van de uk hem gepeert is

ik vind het diep triets van die gozer heb me erin het begin zo boos om lopen maken maar later dacht ik heb liever ook geen pa voor het kind die zijn kind niet moet
dan maar alleen
tuurlijk zie je het liever anders maar het is niet altijd zo

gewoon het beste ervan maken

ze komen zichzelf nog wel tegen
 
heb geen contact meer met mn vader..Reden:ben niet op de verjaardag van zn (alweer) nieuw vrouw geweest..
hij ken me de .... likke!!!
 
wat een laffe rijgers zeg die gasten, stelletje volgeschetenpalinghuiden zijn het, heeft niks met een man met ballen te maken...je zou ze moeten castreren die zielo`s...wie neukt, moet ook de verantwoording dragen, als het anders uitpakt.
laatste aanpassing
Geen verantwoording hebben die gasten dan.....maar zie wel veel alleenstaande moeders zeg :O:(
 
ja inderdaad, i support single moms hahahaha,neej gekkigheid, maar het is diep triest natuurlijk..maar ja...wat doe je er aan?
Blijkbaar heel weinig.....veel jongens ontlopen...wat ze zelf deels hebben veroorzaakt....
 
Uitspraak van ILoveHardStyle op woensdag 14 december 2005 om 09:59:
Blijkbaar heel weinig.....veel jongens ontlopen...wat ze zelf deels hebben veroorzaakt....


meestal wel
 
triest.. dan je maar nadenken voordat je je willy erin prop.. die kinderen hebben ook een hart
een domme situatie :9
laatste aanpassing
 
ja maar ach uiteindelijk zal betrokkene wel de gevolgen van zo een in en in trieste actie voelen.
Denk altijd maar zo, wie goed doet ontmoet goed, de cirkel is rond en goh het komt altijd wel weer terug op je eigen kadaver
 
ik denk dat je dan een uitdaging hebt, maar eeh het belang van een kind gaat voor eigenbelang, anderzeids zal het wel eers de drie maanden moeten doorstaan. Get your act together en be a man..
 
snap niet dat er zulke mensen bestaan:(
 
mijn ex wil ook niks van zijn zoon hebben.hij geeft niks om zijn kind en doet er niks voor.
ik heb echt een hekel aan de meeste mannen gekregen door hem
 
mijn ex komt ook nooit meer voor mijn zoontje... ik heb geen hekel gekregen aan de meeste mannen maar wel aan dat soort mannen!!!
 
vind het maar zielige personen
 
nah kan dit forum ook op slot....het moraal van het verhaal is dat het in en in triest is...maar om zulke laffe rijgers mannen te noemen gaat me ietsie te ver...
 
mijn zoontje ziet zijn zaadschieter nooit meer :no:
heeft m ook nooit gezien :no:

alimentatie heb ik nooit gehoeven van dat zieke wezen.
laat ie t opsnuiven :[

sommige mannen verdienen de vruchtbaarheid niet :no:
de benoeming vader ook niet.

toen ik 5 mnd zwanger was van mijn zoontje kreeg ik een nieuwe relatie.
hij steunde me door dik en dun, en gaf ons liefde.
hij heeft samen met mij jayson op de wereld gezet en noemt zich met recht de vader van jayson :D
 
gelukkig dat je dan toch nog een lieve man hebt gevonden voor je zoontje!!! respect voor hem!!
 
hahaha ik zoek nog een leuke vrouw haha hmet of zonder kind...hahahah ideale man, weinig thuis veel verdienen en altijd spanning gegarandeerd, jah positieve dan he..
 
wat heb je uitgevreten dan???????
laatste aanpassing
 
Ikke? eh heel veel en hard werken hahaha, jah ook bij defensie wordt gewoon hard gewerkt.
 
Uitspraak van verwijderd op maandag 19 december 2005 om 18:58:
gelukkig dat je dan toch nog een lieve man hebt gevonden voor je zoontje!!! respect voor hem!!


tis een supervent :bloos:
mag me handjes dichtknijpen met zo'n papa voor mijn kindjes (L)
hmm leuke vader zeg:S
 
wie wat?
 
haha jij??
 
ikke? haha, uh tsja, het is aan een ander om je te laten beoordelen denk ik.
Maareh heb een goei hartje..
 
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 25 oktober 2005 om 01:12:
wat vinden jullie daar van.
ik kan dat niet begrijpen


Afknalluh, maar soms is t wel beter hoor!!