Niet echt een winterdip, maar moet zeggen als ik nu naar buiten kijk, word ik ook wel een beetje treurig
met donker naar en van je werk (n)
ligt aan ut weer als ut regend jah dan ben ik niet te genieten maar als ut koud weer ss maar strak blauwe lucht en ut zonnetjuh schijnt hoor je mij nie klagen
Nergens last van, gezellig weer, open haard aan, wijntje openmaken, heerlijk mijn plamie al aan. Of lekker in een kroegje duiken.
Ik doen nie mee aan die dipjes... Winter is koud, maar ook wel relax.. Lekker vroeg donker, sfeertje is wel gezellig, lekker bij de kachel... Hoop dit jaar wel op een flink pak sneeuw!
Nouja relaxed is anders. Ik kies nog steeds voor de zomer. In de winter is het alleen maar koud en nat en donker, daar kan toch niemand vrolijk van worden.
Het enige leuke zou kunnen zijn een avondje voor de open haard met een wijntje en een vriendin, maarja dan moet je dat wel eerst hebben
Ik laat me wel erg beïnvloeden door het weer/de seizoenen.
Met rotweer lijkt alles ineens een heel stuk moeilijker, minder zin om dingen te doen, minder energie, vroeger naar bed etc..
keek naar je forumplaatje en mn winterdip smolt als sneeuw voor de zon