Chris zit tegenwoordig veel op Phono, Inge weet ik niet...die heeft hier nog wel vaker gepost onder de naam "Egni" maar heb ik al een tijdje niet gezien.
En irritant...ach. Ze hadden tenminste een mening en gaven ook vaak intelligente antwoorden, dat was ook wel eens fijn ter afwisseling. Ik vind ze wel ok.
D'r zijn trouwens zoveel meer mensen niet meer op het forum. Vele van die ouwe garde is pleitos. Snap ik ergens ook wel want het is niet meer bij te houden hier. Als je ziet hoeveel topics erbij komen op en dag...pfff het is meer kwantiteit geworden ipv kwaliteit, wat betreft de topics en het forum dan. De rest van PF gaat er echter alleen maar op vooruit

qua functies. Maar denk dat steeds meer van de ouwe posters dan ook alleen die functionaliteiten gebruiken en het forum laten voor wat het is
