Ik ga niet voor mezelf beginnen
24/7 met je werk bezig zijn Niks voor mij!
Zowieso sinds de euro er is, gaan dit soort zaakjes snel failliet Tis eigenlijk een overbodige luxe..
hey lucy, je kent me wel nog niet

dus als ik me er niet mee moet bemoeien moet je het zeggen
maar een vriendinnetje van mij heeft ook schoonheidsspecialisme gedaan, en die zei ook dat het eigenlijk heel slecht geregeld was, omdat het qua dingen die je moet weten en leren in principe een HBO opleiding is, maar door de baan die je ermee krijgt je slechts op MBO niveau wordt uitbetaald..
zij zei ook dat de enige manier is om echt geld te verdienen hiermee toch een eigen zaakje te beginnen (desnoods vanuit huis met een kleine kring eerst als extra zakcentje, zwart)..
óf wat zij nu doet.. ze is bij een hele dure salon gaan werken, waar de prijzen veel hoger liggen, en ook meer uitbetaald word, omdat je daar alleen aangenomen wordt als je echt goed bent..
dus gewoon een aantal dure salons opzoeken, al je lef bij elkaar sprokkelen, en gewoon binnenstappen (dat werkt beter dan bellen of mailen) en vragen of er een vacature vrij is, en zeggen dat je graag wil bewijzen dat je het hoge niveau wat zij hebben ook hebt, en dat je er graag wil komen werken..
dan scoor je gelijk punten voor je eigen initiatief en je (nu al) inzet voor het bedrijf en je binding met het bedrijf..
weet niet of het lukt.. maar tis een ideetje..
en anders gewoon peter je genen en dna om laten bouwen tot de toekomstige man van amalia
