Het meeste van het eerste seizoen werd met de spelersgroep gespeeld zoals deze ook irl is. Waarbij Huysegems het spitsentrio vrij vaak gebleseerd was. Huysegems wilde niet bijtekenen (dus naar Barça laten vertrekken, voor nog wat geld), de Cler idem dito (alleen naar Villa).
In het begin van het eerste seizoen wel Pablo Rotchen (sw/dc) gehaald, hij verbeterde enorm snel, en fungeerde als back up voor Ron Vlaar. Verder José Manuel Dominguez gehaald een AML, veel nuttige assists gegeven.
Overigens in de competitie : 24 overwinningen en 10 gelijke spelen -> doelsaldo : 70 - 28.
In het 2e seizoen gehaald :
* Salas (1 Mio) - Universidad de Chile)
* Sergey Kisliy (975k) - MTZ-RIPO (momenteel mijn protegé).
* Nik Besagno (1,7 Mio) - Salt Lake (vervanger voor Buskermolen, deed het tegen Chelsea erg goed op die positie).
Verder geeft mijn balance-scoresheet een saldo aan van 13,67 Mio ; Transferbudget bedraagt 10 Mio en het lonenbudget 20,55 Mio (waarvan 18,63 Mio in gebruik).
In het nieuwe seizoen de Nederlandse supercup na uitgekookt spel van Ajax afgehouden

. Hierna Go Ahead Eagles ingemaakt (in deze wedstrijd scoorde Kisliy 3x).
Alleen nu in de Europese supercup dus verloren.