Partyflock
 
Forumonderwerp · 816431
Zou het niet vet zijn om op partyflock reviews te kunnen geven over dj's? Lijkt me wel onwijs vet.. Je hebt namelijk niet veel meer info over een dj dan alleen, waar die vandaan komt en welke stijl die draait, voor de rest weet je niet wat de skills zijn van zo'n Dj ofdattie juist hard draait of zacht. Mij lijkt het iig superhandig;)
Wat heb je daar aan dan, wat anderen van een DJ vinden ?
Het lijkt mij idd wel een goed idee, of dat je een dj gewoon een cijfer kunt geven...

Maar het minpunt is dat al het (meeloperige)hardcorevolk tiesto gaat afzijken!
Lijkt me wel leuk om te lezen.. Zo kan je ook over het forum zeggen, wat heb je eraan dan? wat anderen van zoiets vinden;)
Uitspraak van Je\/\/e op donderdag 6 oktober 2005 om 20:53:
Maar het minpunt is dat al het (meeloperige)hardcorevolk tiesto gaat afzijken


Dat heb je idd wel jaah:S
Uitspraak van Je\/\/e op donderdag 6 oktober 2005 om 20:53:
Maar het minpunt is dat al het (meeloperige)hardcorevolk tiesto gaat afzijken!


Anders laat je de DJ wat over zichzelf zeggen ...zelf weet die toch t beste wat zijn stijl is
Uitspraak van Paul-T b) op donderdag 6 oktober 2005 om 21:15:
Anders laat je de DJ wat over zichzelf zeggen


Ja ok, dat is ook wel een leuk idee, maar ik blijf ook wel interesant vinden wat andere mensen van een bepaalde dj vinden!!!
Inderdaad, maar ook als je zelf DJ bent, wat het publiek van je vind:d
Uitspraak van Je\/\/e op donderdag 6 oktober 2005 om 21:17:
maar ik blijf ook wel interesant vinden wat andere mensen van een bepaalde dj vinden!!!


Haha ja dan geef ik t op ;)
Lijkt me niets.
Uitspraak van Sebastian Maduro op donderdag 6 oktober 2005 om 20:54:
Zo kan je ook over het forum zeggen, wat heb je eraan dan? wat anderen van zoiets vinden


?? Wat doe je hier als je niet weet wat je aan PF hebt ? PF schopt gewoon kont. En het zal mij echt worst wezen wat andere mensen van DJ's vinden. Als je wat wilt weten over een DJ ga je gewoon naar een site als www.3voor12.nl en luister je effe een setje. Heb je heel wat meer aan dan 'reviews' van PF-ers :)
Het interesseert mij wel wat andere over een dj vinden, of op welk feest die ruk draaide en op welk feest beter..