NIET WAAR!!!
Voordat ik belaagt wordt met boze berichtjes van vrouwen, wil ik eerst zeggen dat ik dit niet bedoelt zoals het klinkt. (of is dit weer typisch voor een man om te zeggen ) Maar elke man heeft toch wel een een moment dat ie dit denkt!?
>> En geen enkele vrouw is een kutwijf, behalve wanneer je er 'die ene keer' geouwehoer mee hebt uiteraard!
EN dan is dat ene zinnetje gewoon verdomd leuk om te zeggen!
sorry ik verveelde me
Voordat ik belaagt wordt met boze berichtjes van vrouwen, wil ik eerst zeggen dat ik dit niet bedoelt zoals het klinkt. (of is dit weer typisch voor een man om te zeggen ) Maar elke man heeft toch wel een een moment dat ie dit denkt!?
totdat iemand te ver gaat zeker
yepzz vrouwen en sex zijn geweldig,tot de drugs uitgewerkt zijn(of op is) en dan ken je weer opzoute in 9 van de 10 keer,meestal ben je super als je sex hebt!!!met drugs op.van oohh wat ben je goed en mooi daarna komt hunnie ware aard weer naar boven.en blijkt meestal dat ze je de hele nacht of dag.leugen,s hebben lopen vertellen.behalve als ze echt een goede vriendin van je is!!maar ik weet het wel neuk nooit met meiden die zijn wezen stappen of van feesten afkomen.kost je je drugs,en een flinke kater na de tijd als het op is.drom vrouwen die drugs gebruiken zijn fake,heb liever sex nuchter scheelt je geld,en een hoop stres.en je weet tenminste dat ze eerlijk zijn over je.van mij krijgen vrouwen daarom op feesten die lijp zijn geen drugs en absoluut geen aandacht van me.ga naar een feest om de hele nacht te stuiteren en om plezier te maken.een heerlijke uitlaatklep.en nog geld en drugs over ook.en heb daarna liever sex met een vriendin die nuchter is,weet je tenminste 99%zeker dat ze eerlijk is over haar gevoelens en wat ze voelt.zit niet te wachten,op leugenaars,die uit zijn op me drugs en geld.maar wel op eerlijkheid.en das veel waardevoller als zo,n bimbo die fake is.