Partyflock
 
Forumonderwerp · 809465
4 volgers · 119372x bekeken
Waarschuw beheerder
Pff vorige topic over deze ineen keer opgeheven :vaag: :@

maar we gaan weer verder :D

Wat vin jij nou van de blauwe mitsu's
 
Waarschuw beheerder
[img width=564 height=545]http://www.illproductionz.com/files/nieuwe_mitshus.jpg[/img]

Ik heb beide liggen.

De donkerblauwe heb ik via een andere leverancier. Wel knettergoed trouwens.

Had dr op de terugweg in de auto eentje kapotgekauwd, en daarna onwijst zitten stuiteren in de file. (Y)

Mensen keken me aan alsof ze water zagen branden :D
Waarschuw beheerder
Ik heb er laatst een paar gekregen. Ik dacht dat ik ze weer kon krijgen, maar het wordt al moeilijker en duurder...
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Die licht blauwe van de nieuwe partij is getest: 114 mg MDMA
Waarschuw beheerder
de pillen van tegenwordig is allemaal rotzooi werkt toch nie !! de laatste keer dat ik iets had gepakt was al meer dan een jaar geleden had ik er 25 gevreten en toen was het pas 12 uur

mdma is de bom gewoon

1 gram in het drinken en je bent de hele nacht knetterwaus
 
Waarschuw beheerder
He QAPAM....veel plezier met je Rolex he.... :xtc: :kwijl:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 13:34:
Die licht blauwe van de nieuwe partij is getest: 114 mg MDMA


dat is ook niet veel
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 16:39:
He QAPAM....veel plezier met je Rolex he....


wat is er nu leuk aan klok kijken ?
 
Waarschuw beheerder
wat is nou de ideale samenstelling van pillen/capsules als je lekker wilt speezen maar ook niet in de energie-problemen komt??
 
Waarschuw beheerder
En de nieuwe druk is niet lichtblauw meer :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 19:49:
En de nieuwe druk is niet lichtblauw meer


welke kleur dan? (donker blauw)
 
Waarschuw beheerder
gewoon opeten en je weet't, qapam
 
Waarschuw beheerder
Ja, 114 mg, dan geef ik wel 1 euri per stuk..... is 2 euri voor 228 mg....ga je redelijk van uit je dakkie...gnegneh :xtc: :kwijl:
 
Waarschuw beheerder
Paars
 
Waarschuw beheerder
Blauw Mitsus zijn geweldig!:P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 19:49:
En de nieuwe druk is niet lichtblauw meer


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 23:13:
Paars


dat is wel jammer als ze dat gedaan hebben nou kun je de 1e batch en de 2e batch niet uit elkaar houden.

of zijn die donker blauwe (paars) weer net zo erg als de eerste batch?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 22:30:
Ja, 114 mg, dan geef ik wel 1 euri per stuk..... is 2 euri voor 228 mg....ga je redelijk van uit je dakkie...gnegneh


wat is het verschil in prijs/mg verhouding dan?
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
[img width=352 height=288]http://img.mypicgallery.com/hoiik/alleendeechte_large.jpg[/img]

:)
 
Waarschuw beheerder
vind je het gek dat je verschillende uitslagen krijgt met zoveel tinten blauw :S
laatst had een maat van mij deze :
[img width=174 height=129 cacheid=000a541d001dde7c320125101a00fe7d8c]http://img167.imageshack.us/img167/692/mitsugroen6mw.jpg[/img]
Waarschuw beheerder
had ie cker geprobeert te snuiven:P zit allemaal snot op
 
Waarschuw beheerder
Sommige vertonen wel eens wat groen , heb ook wel eens witte gehad maar dan praat je over 1 op 5000 ofzo.
 
Waarschuw beheerder
Kan iemand eens een fototje plaatsen van zo'n paarse of zo? Ben er wel errug benieuwd naar nu :kwijl:
 
Waarschuw beheerder
Wat heet paars?

Ik heb 2 soorten liggen, waaronder 1 die een stuk donkerder blauw is. Maar dat wil ik geen paars noemen.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
(roze) Haley Davidson

sta je gvd helemaal van op de kop
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 1 oktober 2005 om 16:42:
heb 2 soorten liggen, waaronder 1 die een stuk donkerder blauw is. Maar dat wil ik geen paars noemen.


Het is idd lastig kleurtje.. . het is toch meer donker blauw...
 
Waarschuw beheerder
[img width=640 height=480 cacheid=0001dbae00044f6f530e1e061a00fe9732]http://img27.imageshack.us/img27/4889/10nk.jpg[/img]
[img width=640 height=480 cacheid=0001dbaf00044f7058702f471a00fe9732]http://img27.imageshack.us/img27/4232/26ub16hj.jpg[/img]
laatste aanpassing
Artiest Magic-D
Waarschuw beheerder
donateur
ik zeg maar zo...het maakt gewoon geen klote uit hoeveel mdma erin zit, als ze niet hard genoeg knallen vreet je er toch altijd wel een of meer bij...dus als je goeie te pakken hebt eet je er gewoon minder op n avond...:)

Lange tijd geleden had je bv nog de dolfijntjes:lief:, de tonnetjes (erg dik:vaag: ) salmi´s(mn 1ste in 1994;)..) zittende duifjes, vliegende duifjes en ga zo maar door bla bla bla..daar gingen toen ook al de geruchten van hoeveel erin zou zitten, maar het boeide niet veel hoeveel erin zat, omdat je toch altijd wel lekker gaar was van de rondjes.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
stuur me maar es een PB hierover :P
 
Waarschuw beheerder
200mg zit er niet in maar het zijn wel goeie pillen, rond de 130mg.
Meer dan genoeg voor een sterke mdma ervaring, het verschil tussen je sweetspot dosis en 200mg zit hem alleen in de schadelijkheid.
De mdma kwaliteit is ook veel belangrijker dan een hoge dosis.
 
Waarschuw beheerder
mitsuus jah alleen wie is de drukker dan er zijn er sow fokking veel :(
liever toch die star dust ;)
Waarschuw beheerder
Is er misschien ook nog iemand bij wie ik ze nu kan krijgen?? :) :) (Of PB ff)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 1 oktober 2005 om 20:52:
200mg zit er niet in maar het zijn wel goeie pillen,


Er heeft veel meer in gezeten , maar de laatste batch was inderdaad lager gedoseerd , maar lager als 168mg werkzame stoffen heb ik nooit gehad..
Waarschuw beheerder
ik heb echt een jaar gezocht naar iemand die die blauwe voor me kon reglen

kon echt alle soorten regelen behalve blauwe mitsu's

nou was het me afgelopen week gelukt voor 2.50 per stuk :S

nou ik had er toch maar een paar gekocht

ik nam ze alleen in op school tijdens de les... :S

kenker na 5 minuten voelde ik al iets heel vaags

en een kwartier later BAAAAAMM

als een granaat sloeg tie in!!!

wause shit!! ik vond het echt chill maar echt zo snel al sloeg tie in

ik had een paar uitgedeeld in de klas dus we zaten echt te spacen in de klas...
normaal gesproken zijn we dan nog redelijk normaal

maar van deze ging ik echt.... tja..... ik spacede hem gewoon hard.... ik keek om me heen en zag allemaal bloemetjes enzo ik wilde er een pakken maar ik kon er niet bij.... en daar baalde ik ontzettend van....

ik ben benieuwd hoe ze zijn op een feestje


dit was mn eerste keer blauwe

en ik vind ze echt top!!

alleen kenker..... 2.50 per stuk :S
ik haal andere voor 35 cent
 
Waarschuw beheerder
-
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
hey ik moet zeggen dat ik het een leipe pil vind en dat ik hier lekker leip thuis zit te feesten met ICEY G.I.T. en DAFFYGIRL en natuurlijk me eigen schatje laura
 
Waarschuw beheerder
gisteren deze pareltjes eindelijk eens mogen proeven , het was weeral 6 weken geleden dus ik had er echt wel zin in .
De bedoeling was, omdat er niemand weg ging en ik alleen thuis was, een halfje te pakken wat spacen op een film en dan maffen.
Toen kwam ik plots tot de ontdekking dat men sigaretten op waren dus even naar de 24 uren shop opt dorp.
Onderweg het ander halfje ook maar gesmikkeld en omdat ik het best naar men zin had op men fiets heb ik gewoon een beetje liggen rondrijden.
Toen begon het plots heel hard te regenen en ik had geen jas bij dus ik wou zo snel mogelijk naar huis.
Dus ik dacht ik ga even binnendoor via het natuurreservaat dat praktisch in men achtertuin ligt.
Je zag geen hand voor je ogen en toen knapte dat ander halfje en begon ik best wel hard te spacen . Je kan het al raden ik ben gruwelijk verloren gereden .
Op een bepaald moment wist ik zelf een uur aan een stuk zelfs geen klein pad meer te vinden . Gelukkig had ik men pillen op zak en heb dan maar een tweede pil gepakt (alsof dat ging helpen) .
Die mitsu's zijn echt geen speelgoed zeg , ik zag dus echt hand voor men ogen dus ik denk aansteker even aan en zien waar ik ben . Ik steek hem aan en plots zie ik overal bejaarde fietsers rond mij staan :s. Ik zag ook overal bordjes staan van een lokale makelaar , maar ik zat echt midden in het bos dus ik was gewoon heel zwaar weg .
Echt zalige pillen , ben uiteindelijk rond een uur 7 smorgens terug uit dat bos geraakt , totaal uitgeregend en onderkoeld . Ik had ook maar 1/2l flesje water mee dus ik had veel te weinig gedronken en heb vandaag best wel veel koppijn, maar man wat heb ik mezelf geamuseerd in dat bos :D .
Top spul aanrader voor iedereen...
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 51763, 51588}
Waarschuw beheerder
Lijkt meer dat er nu echt veel mda in zit ipv mdma als je zo alle ´trip´ verhalen leest.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Bart1981 op zondag 2 oktober 2005 om 12:10:
Lijkt meer dat er nu echt veel mda in zit ipv mdma als je zo alle ´trip´ verhalen leest.


Tja da extra hard dingen zien die er niet zijn komt gewoon ook door de setting hoor . Ik in men eentje , je ziet geen hand voor je ogen (echt letterlijk ik sta onder de blauw plekken en scharen) , helemaal alleen verloren in een groot bos.
Je zou minder bejaarden gaan zien :) .
Als je alleen paddo's vreet kan je ook harder en verder trippen , same thing vermoedt ik .
 
Waarschuw beheerder
Vooral als het vrijwel donker is, dan gaan je hersenen al helemaal snel allemaal dingen erbij verzinnen.
Waarschuw beheerder
t vette aan die dingen is gwoon die fucking inslag, en de volgende dag werken ze nog haha. laatste x was ik n peuk aan t roken toen ik ineens door had dak mn as in mn bakje yoghurt aan het aftikken was
 
Waarschuw beheerder
ik vind die nieuwe maar klote
 
Waarschuw beheerder
ze zijn echt goed werken wel lang door maar wat een zaligheid
Waarschuw beheerder
ik heb liever een blauwe en ghb dan een gele pispaal
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hardcore MaFFakker op zaterdag 1 oktober 2005 om 22:47:
ik heb echt een jaar gezocht naar iemand die die blauwe voor me kon reglen

kon echt alle soorten regelen behalve blauwe mitsu's

nou was het me afgelopen week gelukt voor 2.50 per stuk

nou ik had er toch maar een paar gekocht

ik nam ze alleen in op school tijdens de les...

kenker na 5 minuten voelde ik al iets heel vaags

en een kwartier later BAAAAAMM

als een granaat sloeg tie in!!!

wause shit!! ik vond het echt chill maar echt zo snel al sloeg tie in

ik had een paar uitgedeeld in de klas dus we zaten echt te spacen in de klas...
normaal gesproken zijn we dan nog redelijk normaal

maar van deze ging ik echt.... tja..... ik spacede hem gewoon hard.... ik keek om me heen en zag allemaal bloemetjes enzo ik wilde er een pakken maar ik kon er niet bij.... en daar baalde ik ontzettend van....

ik ben benieuwd hoe ze zijn op een feestje


dit was mn eerste keer blauwe

en ik vind ze echt top!!

alleen kenker..... 2.50 per stuk
ik haal andere voor 35 cent


Jij bent stoer :nee:

Ga nou niet stoer doen hier dat jij op school pilletje slikt en op school uitdeelt aan je maatjes dikke aap dat je bent. Drugs is voor je plezier niet op partyflock met broodje aap verhalen aan te komen.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van !!! Zomer !!! op maandag 3 oktober 2005 om 14:11:
Ga nou niet stoer doen hier dat jij op school pilletje slikt en op school uitdeelt aan je maatjes dikke aap dat je bent. Drugs is voor je plezier niet op partyflock met broodje aap verhalen aan te komen.


? slaat ook weer op dikke poep. iemand mag best zn verhaal kwijt.
Waarschuw beheerder
Ach dat dwaze gelul blauwe mitsu's voor 2,50 en andere pillen haalt die voor 35 cent :S
Waarschuw beheerder
heb ik ook anders ;) ik kreeg ze voor 2 euro en alle andere voor 35 cent
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Word er altijd zo geil van!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 3 oktober 2005 om 17:28:
Word er altijd zo geil van!


Lol fake
 
Artiest Deaz
Waarschuw beheerder
2.50 ? doe mij er is 10 dan