Partyflock
 
Forumonderwerp · 775441
1 volger · 337639x bekeken

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
en ik wil dat de hele wereld dat weet :-D ben zo fucking trots!!!Hebben maandag de kleine voor t eerst gezien via echo (l) echt zo supercute,mooiste wat ik ooit in mn leven heb gezien :jaja:

Nog meer aanstaande mama`s hier??????
 
Waarschuw beheerder
35 weken en 2 dagen zwanger

Goeiesmorges nog ffies :D

@Sam ow nou joh ze zullen in andere dingen misschien weer onwijs veel beter of iig goed zijn,niet druk om maken!het enigste wat de Gouwezorg zei was dat zij het 100% garanderen dat er ECHT iemand voor je is na je bevalling en bvij de waarden heb je die garantie niet ofzo,toch es navragen als ik jou was hoor!
en het zou wel toevallig zijn als er niemand is als jij bevallen bent dus dta loopt zeker wel los.


Daar ga ik iig niet vanuit, je neemt niet voor niets zo iemand in dienst zeg maar...en als dat wel zou zijn, heb ik altijd m'n mammie nog, die speciaal 2 weken voor me vrij neemt :D Ik heb de kraamhulp zo kort mogelijk aangevraagd, want ik heb gewoon geen zin dat ze er de hele dag is( maar dat is ieder voor z'n eigen mening ) De 1 vind het makkelijk dat ze er de hele dag zijn( en ik geef ze groot gelijk hoor!) maar voor mij persoonlijk hoeft dat niet. En wie weet zeg ik bij de volgende :D dat ik het wel de hele dag doe... Ik moet het eerst zien :jaja:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Shameless-C citeer 30 september 2005 11:42
Hello

Er staat weer van alles bij....
Het valt me soms wel op Saskia...dat wanneer iemand in jouw ogen iets negatiefs schrijft over de zwangerschap, dat jij er direct boven op springt.


Vanaf de "rellen" zeg maar( vorig week ofzo) op deze forum, viel mij dat ook idd op :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 11:44:
verlopig niet hij is echt een mamma kindje.
en tegen de tijd dat ik zonder hem weg ga dan is pappie er of oma of tante ilse me zus dus verlopig :no:


:cry:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 11:50:
"rellen"


heb ik wat gemist???????
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Dat was volgensmij vorig week of 2 weken geleden alweer :D

Omdat Groovydiesel iets kwijt wilde, wat de meeste a.s mama's niet zo fijn vonden om te lezen...

En daar had Sas wat van gezegd zeg maar...

Maar er was daarna weer vrede op aarde :cheer: hahahahaha
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Shameless-C op vrijdag 30 september 2005 om 11:42:
Het valt me soms wel op Saskia...dat wanneer iemand in jouw ogen iets negatiefs schrijft over de zwangerschap, dat jij er direct boven op springt.


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 11:50:
Vanaf de "rellen" zeg maar( vorig week ofzo) op deze forum, viel mij dat


lieve meiden zo is sas.
ken ze verder ook niets aan doen.

(niks ten nadele van jou sas (k) )
 
Waarschuw beheerder
lieve meiden zo is sas.
ken ze verder ook niets aan doen.

(niks ten nadele van jou sas )


Ik bedoel er ook niks negatiefs mee....no hard fealings sas :D Ik weet ook dat ze het allemaal goed bedoeld.
Waarschuw beheerder
zijn vast de hormonen :D
 
Waarschuw beheerder
Whahahahahahahahahaha!!! Ik voelde 'm al aankomen :jaja:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 12:05:
Ik bedoel er ook niks negatiefs mee..


nee dat had ik ook niet zo opgevat.
maar dat had ik ook in het begin.
 
Waarschuw beheerder
28,1 wkn (was al een weekje verders dan ik vandeweek had opgeschreven :s)

Mag ik jullie allemaal even een vraagje stellen: hoe zit het nu jullie zwanger zijn, toen jullie zwanger waren, met jullie sexleven.
Misschien een beetje persoonlijk, ik hoef ook niet te weten hoevaak, maar is het minder, meer geworden of hetzelfde gebleven?!

Ik had er in het begin minder zin in, maar nu wordt het toch weer wat vaker, en dat terwijl ik dus al in het laatste trimester zit.
 
Waarschuw beheerder
nou a.s moeders en moeders ik ga jullie weer gedag zeggen.
ik ga mijn ventje in bad doen.
ik vraag wel aan ricar of hij een mooie foto op het topic zet.
doegies
 
Waarschuw beheerder
Oh gelukkig maar...

maar dat had ik ook in het begin.


Aha duidelijk.
 
Waarschuw beheerder
Ik ga er ook van tussen :D

Eerst douchen, en daarna klossen halen :D
Lijkt me best relaxed, dat het bed omhoog gaat!!

Ciao!!! :lief:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 11:59:
Omdat Groovydiesel iets kwijt wilde, wat de meeste a.s mama's niet zo fijn vonden om te lezen...

En daar had Sas wat van gezegd zeg maar...

Maar er was daarna weer vrede op aarde


Ow ja weet het weer (f) Maar was toch niks heftigs...

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 12:13:
(was al een weekje verders dan ik vandeweek had opgeschreven [/quote

Wel goed bijhouden he ;)

[quote element=message id=16649464]{element is niet toegankelijk}met jullie sexleven


haha nou aan het begin had ik helemaal geen "zin" toen in de middelste 2/3 maanden volop, en toen was ik zo dik en ziek dat ik niet meer kon hahaha dus seksleven tijdens mijn zwangerschap was niet veel soeps en hoe dikker je word en moeilijker het word, want je buik zit in de weg, maar allerlei standjes heb je ook niet vaak zin in want die buik is ook zwaaar om te dragen (bij mij dan...)
Waarschuw beheerder
Dankjewel allemaal :D

Ik ben 27 maart uitgerekend.

Heb verder nog niet veel last van kwaaltjes gehad was ook maar 2 weekies misselijk.
Het enige waar ik nu nog last van heb is dat ik heel moe ben en last heb van me hormonen.

Verder gaat alles wel goed zit alleen te denken of ik al een broek ga halen want me normale broeken worden allemaal een beetje erg strak maar jah :)

Groetjes Missy
Waarschuw beheerder
smiddags!Ben ik weer,de blije doos is idd erg leuk :-d.. heb ook nog ff wat nijntje-dingetjes gekocht ;-p kon het niet laten!


zozo ik ben gespreksonderwerp hier zie ik :-o... nou laat ik 1 ding even duidelijk maken,ik bedoel dat absoluut niet negatief maar ben gewoon een type dat mijn eigen mening heeft en dat vaak ook (misschien wel iets te snel) geeft :-) ben daar heel makkelijk in,take it or leave it! Overigens weet ik niet om welke opmerking het gaat hoor shameless???? en als dat met dat voorval met groovy was dan is dat een beetje oude koeien om daar op terug te komen vind je niet. Dat is besproken en was klaar dacht ik zo....bovendien zei ik dat toch ook alleen maar normaal :/ ik heb gewoon van dichtbij meegemaakt (en vrij recent, 2 jaar terug) dat mijn schoonzusje moest gaan bevallen van een dood kindje als jullie het dan zo graag willen weten en omdat mijn schoonfamilie er een handje van heeft mijn zwangerschap te verzieken door dat steeds onder mn neus te wrijven met opmerkingen als: "je krijgt nog niks want de kasn dat het fout is is zo groot!" kan ik niet tegen zulke verhalen! Beetje duidelijk zo???? :-)

nou en ik ben van mening dat er hier ook haatzaaiers tussenzitten dus zullen we t weer ff gezellig houden 8)!

ik moet mn kruidvatdoos nog ophalen maar weet nu dus al wat er in zit hahahahahahahahaha, thx ;-p ik vind die reclame op ich niet zo erg zitten vaak handy kortingsbonnen bij! Tis deze dagen trouwens 20% korting bij prenatal dus het was behooorlijk druk vandaag maar wat een leuke dingetjes daar (l)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 12:13:
Mag ik jullie allemaal even een vraagje stellen: hoe zit het nu jullie zwanger zijn, toen jullie zwanger waren, met jullie sexleven.


Ik ben op het moment een onzekere trut geworden..komt het meest omdat ik zoveel ben aangekomen..dus van seks komt niet echt veel, maar ja me schatje heeft ook z'n ding nodig:)..
Uitspraak van Shameless-C op vrijdag 30 september 2005 om 11:42:
Hoe was trouwens de doos van Prenatal ?


Ik heb nu 3 dozen..Prenetal..kruitvat, en etos..Hoor er nog 1 te krijgen..Echt super die dozen..het scheelt toch al een hoop voor de kleine..en ik vind het onwijs om cadeautjes te krijgen:)..Al die liefe kleine spulletjes :lief: haha (zit op het moment ff in een troetel bui:D)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van sassie(f) op vrijdag 30 september 2005 om 13:28:
,de blije doos is idd erg leuk


De doos van prenatal is echt de leukste!! :D

Uitspraak van sassie(f) op vrijdag 30 september 2005 om 13:28:
"je krijgt nog niks want de kasn dat het fout is is zo groot!" kan ik niet tegen zulke verhalen! Beetje duidelijk zo


ERg duidelijk ;) Vervelend zeg dat het zo verziekt kan worden! Maar de kans dat het gezond is is groter dan dat het niet gezond is of erger...
Vaak hoor je alleen de vervelende verhalen omdat die toch "leuker" zijn te vertellen...

Uitspraak van sassie(f) op vrijdag 30 september 2005 om 13:28:
Tis deze dagen trouwens 20% korting


Jaaaaaa ik weet het, heb een folderding thuis gekregen 8) Morgen lekker shoppen daar
 
Waarschuw beheerder
Ik heb al zovaak dozen aangevraagd en tot nu toe heb ik alleen die van felicitas binnengekregen en de rest heb ik nog niets van gehoord !

Ik had wel ergens gelezen dat de Kruidvat en de Etos erg laks zijn met die dingen, dus ik ben van plan, na al die ontzettend leuke verhalen van jullie, morgen naar die winkels te gaan en ze gelijk mee te vragen misschien krijg ik er dan eentje, want ik kan wel op bericht blijven wachten tot St Juttemis ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Al 13 jaar Mama;)! :O:o Dames ben er ff een ochtend niet en hoppatee, kan weer uren bijlezen....:o

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 09:42:
2 Diets: komt er 'nu er binnenkort een babyboom bij je in de family komt' ook een nr 3 bij jou?!


Het kriebelt nog hoor:jaja:! Ik was natuurlijk erg jong toen ik kevin kreeg en Dylan kreeg is als kadootje 15 maanden later :o ;)! Er is veel langs me heen gegaan, heb het enorm zwaar gehad dat je op een gegeven moment zo'n automatische piloot was. Wel van ze genoten maar ook weer niet, snappen jullie het een beetje?? Maar goed, Kevin is nu 13, Dylan word 12 18-10 a.s. dus de leeftijdsverschil is wel erg groot hoor! En trouwens, heb niet eens een vent;)?? Dus de derde, kweennie hoor, maar ik zeg niet dat ik er niet meer voor open sta. Zal het eerlijk gezegd stiekum wel heel leuk vinden:d!

@Sas, je keuze geboortekaartjes zal wel (y) zijn joh, hahaha, muts dat je er bent dat je weer zit te twijfelen....lekker wispelturig, like me:jaja:! Hoe voel jij je verder(f)??

Voor alle netzwangere dames: Gefeliciteerd(f)!

@Sammy: gaat ie nog, wijffie(f)?

@Brinta: heb mijn KB al uitgegeven hoor:p. Ik word echt gek als ik alleen al die H&M binnen loop:o! (y) kleding. Enne het is niet zo dat ik de hele KB aan de kids besteed, want die krijgen zo vaak wat hoor. En ik vind je forumpic echt (l), blijf het zeggen;)!

@esther: mijn mannetjes kwamen ook ineens plotseling:o! Kweet dus alles van zulke verrassingen:jaja:! Alles goed met jouw kleine(f)??

@Shameless: kzou lekker je slaap pakken nu het nog kan(y)! Straks als die kleine er is kan het echt niet meer:nee:. Met jou en beebie ook alles goed(f)??

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 12:13:
Mag ik jullie allemaal even een vraagje stellen: hoe zit het nu jullie zwanger zijn, toen jullie zwanger waren, met jullie sexleven.


Kan ik kort over zijn: we deden het als konijnen:bloos:, hihi. Echt waar.....
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 13:30:
Ik heb nu 3 dozen..Prenatal..kruitvat, en etos


Aan die dozen van nu heb je tenminste wat. Toen niet hoor:nee:.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 14:25:
Ik heb al zovaak dozen aangevraagd en tot nu toe heb ik alleen die van felicitas binnengekregen en de rest heb ik nog niets van gehoord !


Ik ben 33 weken..Heb de doos van de kruitvat gister op gehaald..en van prenetal een week geleden.. Ik zie dat je dan nog ff geduld moet hebben;)
 
Waarschuw beheerder
ik krijg trouwens van de Etam ook nog wat :/ haha

En ik heb van Het ziekenfonds ook nog een kraampakket gehad..o:) haha
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 12:14:
ik vraag wel aan ricar of hij een mooie foto op het topic zet.
doegies


[img width=640 height=480 cacheid=000a51bd001dd732618339431a00fe23e6]http://img233.imageshack.us/img233/1930/im0006424iq.jpg[/img]
net ze vader :o kijk maar naar t vuistje :d ik hou ook nie van de camera :p
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ik wacht het lekker af joh...

Ik ga eerst heerlijk genieten van het weekend. Ben ik hard aan toe ! Vanaaf naar m'n zusje d'r verjaardag, wordt alweer 13 (tijd gaat véél te hard).
Druk, druk, druk...
Waarschuw beheerder
nu wil ik zeker oppassen
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 15:08:
net ze vader kijk maar naar t vuistje ik hou ook nie van de camera


Ricar! :O

Wat een lekkerding!! :D (L)
Waarschuw beheerder
zeker een lekker ventje. doet me denken aan die monsters van mij toen ze klein waren :D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van 8) Moon 8) op vrijdag 30 september 2005 om 15:12:
Wat een lekkerding!! :D (L)


:d
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 15:10:
Ik wacht het lekker af joh...

Ik ga eerst heerlijk genieten van het weekend. Ben ik hard aan toe ! Vanaaf naar m'n zusje d'r verjaardag, wordt alweer 13 (tijd gaat véél te hard).
Druk, druk, druk...


Gefeliciteerd met je zussie(f)! Grappig, mijn zoon is 13:d!. Ik verschil 6/7 jaar met mijn jongste twee zusjes. Vroeger kon ik ze wel wat aan doen:@, hahaha, maar nu gaan we al jaren heel close met elkaar om. Stappen, bios, etentjes etc(l)! Krijg je ook wel met je zusje denk ik!

@Esther&Ricardo: wat een mooi jochie(l):jaja:!
 
Waarschuw beheerder
2 Ricardo: het is een lekker ding om te zien hoor !!!

2 Diets: ik scheel 9 jaar met m'n zusje, maar ik zie het ook een klein beetje als mijn kindje hoor, ze wordt verwent als de pest.:D
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 15:46:
2 Diets: ik scheel 9 jaar met m'n zusje, maar ik zie het ook een klein beetje als mijn kindje hoor, ze wordt verwent als de pest.


Iig heb je over een paar jaar een goede oppas(y) ;)!
 
Waarschuw beheerder
Dat is zeker waar, ze kan nu al niet wachten tot de kleine er is :D

Ze heeft al heel veel pakjes gekocht van d'r spaargeld en ze heeft het over niets anders.. Wel ontzettend leuk hoor !
Waarschuw beheerder
31 weken en 3 dagen zwanger

hallo liefurts (f)

ff lekker uurtje gepit net,knapt een mens altijd weer lekker van op zeg :-d.

de blije doos van felicitas had ik heeeel vroeg al maar prenatal en kruidvat schijnen lang te duren!! de prenataldoos heb ik net pas opgehaald.

vind de inhoud trouwens onwijs nuttig,zeker de prenataldoos is erg mooi zoals al werd gezegd hier :jaja: (y)misschien bekrompen maar heb altijd als ik zoiets krijg dat ik me dan schuldig voel omdat er zoveel mensen in de wereld nog niet eens een slabbetje kunnen kopen :/

@Dian nou wees met je kraampakket maar niet AL te blij want ik weet niet of je hem al hebt maar de inhoud is heerlijk confronterend hahahahahahahaha. Lekkere grote sexy verbanden enzo ;-p

nou Brinta het scheelt gigantisch hoor bij prenatal nu!! Staan ook overal bakken met uitverkoopdingetjes,heerlijk om in te graaien whahahahah :-d

Ricar (l) ahhwwwwww wat een mopsk gaat alles goed????

Dietsie hier alles lekker en emt jou wijffie?beetje opgeknapt inmiddels?Ziek zijn is niet leuk :-(

Kim als antwoord op jouw vraag wat betreft ons sexleven. Ik doe aan algehele onthouding :cry: poor me!! hahah. Gor vind het geen prettig idee nu ik zwanger ben dus ik respecteer uiteraard zijn mening. Ik moet zeggen dat ik er in het begin extreem veel zin in had maar nu helemaal niet meer :no: Komt vanzelf wel weer goed hoor ik vind het belangrijker dat je de liefde en het geluk met elkaar deelt en daar hoeft niet altijd sex aan te pas te komen.

Ik vind het heerlijk dat het weer zo koud is mensen :jaja: zullen er wel meer zijn hier die dat ook vinden :-d... hebben jullie trouwens in deze laatste maandjes ook zon last van extreem hete voeten?:/ ik word er helemaal gestoord van moet ze echt niet onder mn deken hebben! Normaal heb ik van die koude klompjes...
 
Waarschuw beheerder
@ sas Zoals ik al zei....no hard fealings en dat onderwerp was idd al gesloten :D

Ik had al zo'n vaag vermoeden dat er iets gebeurd was...want jij zei idd nog; dat vertel ik nog wel, maar nu voorlopig geen behoefte aan, and you damn right girl :jaja:

Ander onderwerp....Leuk he die blije doos!!! 20% korting bij Prenatal???? Beterrrrrrrrr misschien strakkies ff kijken, bij R'dam alexandrium :D Of heb je alles al gekocht??? :D :D :D

@Sammy: gaat ie nog, wijffie?


Alles onder controle :jaja: :jaja:

Zou eigenlijk klossen halen, maar dat wordt verschoven naar morgen :D Je mag het officieel pas vanaf je 36e week halen...nou die paar dagen zal toch nie uitmaken???

@Esther&Ricardo: wat een mooi jochie!


:jaja: :jaja: Eg wel :lief:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 11:01:
Ps zijn er nog meer mensen die zo last van hun borsten hebben of gehad?


Ik had ook het gevoel of er iemand gigantisch lang aan mijn tepels had lopen draaiien en knijpen.. Heel geïrriteerd gevoel!
Ik ging van een bescheiden B naar een zeer volle D en een paar dagen na de zwangerschap.. pffff.. Was net Pamela Anderson..
Mijn vriend vond het fantastisch, hij mocht er alleen niet aan zitten.. hihi!




Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 12:26:
haha nou aan het begin had ik helemaal geen "zin" toen in de middelste 2/3 maanden volop, en toen was ik zo dik en ziek dat ik niet meer kon hahaha dus seksleven tijdens mijn zwangerschap was niet veel soeps en hoe dikker je word en moeilijker het word, want je buik zit in de weg, maar allerlei standjes heb je ook niet vaak zin in want die buik is ook zwaaar om te dragen (bij mij dan...)


Inderdaad :jaja:

Uitspraak van sassie(f) op vrijdag 30 september 2005 om 13:28:
"je krijgt nog niks want de kasn dat het fout is is zo groot!" kan ik niet tegen zulke verhalen! Beetje duidelijk zo???? :-)


Beetje jammer van je schoonfamilie! Ik snap dat ze verdrietig zijn, maar zulke opmerkingen zijn niet terrecht vind ik.

Ricardo en Esther: Wat een droppie zeg!!!

groetjes Marije
 
Waarschuw beheerder
Hier trouwens nog even foto's van mijn schatje!

[img width=400 height=300]http://img.mypicgallery.com/JezzDenzell/jezz-week1-2-010_large.jpg[/img]

En de eerste keer dat we "echt" oogcontact hadden:

[img width=400 height=300]http://img.mypicgallery.com/JezzDenzell/jezz-week1-2-005_large.jpg[/img]
 
Waarschuw beheerder
En dit is zijn kamertje!

[img width=400 height=300]http://img.mypicgallery.com/JezzDenzell/afbeelding-025_large.jpg[/img]

[img width=400 height=300]http://img.mypicgallery.com/JezzDenzell/afbeelding-026_large.jpg[/img]

(Jezz slaapt al een tijdje, mijn huishouden is klaar, het is rotweer en ik verveel me voor het eerst, hihi)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 14:56:
En ik heb van Het ziekenfonds ook nog een kraampakket gehad


Uitspraak van sassie(f) op vrijdag 30 september 2005 om 16:10:
nou wees met je kraampakket maar niet AL te blij want ik weet niet of je hem al hebt maar de inhoud is heerlijk confronterend hahahahahahahaha. Lekkere grote sexy verbanden enzo


;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ==>Diets<== op vrijdag 30 september 2005 om 14:29:
Ik word echt gek als ik alleen al die H&M binnen loop! kleding. Enne het is niet zo dat ik de hele KB aan de kids besteed, want die krijgen zo vaak wat hoor. En ik vind je forumpic echt , blijf het zeggen!


Ja ze hebben ECHT leuke dingen :D
Nee ik denk ik ook niet, haal gewoon wat ze nodig heeft (en iets extra's waarschijnlijk.. kan mezelf ook niet zo goed in bedwang houden ;) )

En THANX :D

@Ricardo wat een moppie zeg!!!!!!!!! echt leuk



Uitspraak van sassie(f) op vrijdag 30 september 2005 om 16:10:
,heerlijk om in te graaien whahahahah


KAN NIET WACHTEN :D
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 16:17:
Beetje jammer van je schoonfamilie! Ik snap dat ze verdrietig zijn, maar zulke opmerkingen zijn niet terrecht vind ik.


:YES:

Nou wijfies
Heeeeeeeeeel fijn WEEKEND!! :bounce:
 
Waarschuw beheerder
Trouwens een hele mooie kamer:D Goeie smaak;)
 
Waarschuw beheerder
@ zusterrr Wat een lekker kindje heb je :) en ook al zo'n leuke kamer!!!!!
 
Waarschuw beheerder
2 Marije: Een lekker ventje om te zien hoor ! Lekker fel kamertje... Gewaagd hoor !~

Verder voor alle meiden hier op dit forumpje:
Ik wens jullie een heel fijn weekend, rust lekker uit, doe je laatste dingen en geniet er nog even van :D

Dikke (K) van mij aan alle meiden & kinders natuurlijk en ik spreek jullie allemaal maandag wel weer :)
Waarschuw beheerder
Sam ik heb niet zoveel gekocht heb alles eigenlijk al maar MOEST nog wat nijntjeartikelen hebben voor op zijn/haar kamertje hahaha. Heb trouwens een dekentje gekocht van dezelfde serie als mn behang zoooo lief (l) zal een foto maken als ik hem binnen heb!!!!!

ik wist niet eens dat er een prenatal bij het alexandrium zat :-o ik ben bij die een stukkie verder geweest of bedoel je die soms???das volgens mij capelle,weet het neit zeker?

Wat betreft mn schoonfamilie,die is niet helemaal wijs hoor :no: het geluk van een ander proberen te kapseizen is niet fair mede ook omdat ze daar geen reden toe hebben,ik was de eerste die aan de tel. hing bij mn schoonzusje om haar te steunen en net of ik het niet erg vind!!Ik moet boeten omdat het haar niet gegund was :/

maar idd ander onderwerp anders wordt het er ook niet gezelliger op toch :-d wilde alleen ff dat gezeur uit de wereld helpen,so am i en bevalt het je niet JAMMER ;-p ZOOOO...


Ik heb geen pijn in mn borsten/tepels maar heb ontdekt dat als ik in mn borst knijp er colostrum uitkomt :-d wel grappig om dat ineens bij jezelf te zien hoor!!Het is plakkerig maar ruikt nergens naar 8) (ja ik ben altijd nieuwsgierig wat het precies is enzo hahahaa sorry),meer mensen al last van?Het is niet zo dat het er uitloopt maar als ik in mn borst knijp.

Marije wat een geweldig gaaf kamertje!!Gewaagd maar absoluut helemaal TOF :-d en ook al dezelfde meubeltjes als ik hahahahaha er waren er nog een paar toch?!?!!!!! En wat een lieve foto! (l) ben je inmiddels al een beetje gewend?

Dian aaaaaah dat bedoelde je dus ook ;-p .... ik denk ook steeds bij het zien van die enorme lappen :vaag: TJEEEEEZ wat gaat er gebeuren...maja we zullen zien toch!

Brinta GRAAISE!!! dat is heeeeeeeerlijk geloof me hahahaha... ow en meiden die geen kortingskaart hebben gehad,bij de deur krijg je er ook eentje dus no worries o:)
 
Waarschuw beheerder
ik wist niet eens dat er een prenatal bij het alexandrium zat ik ben bij die een stukkie verder geweest of bedoel je die soms???das volgens mij capelle,weet het neit zeker?


Ja ik bedoel die van Capelle :jaja:

Over tepels gesproken....m'n VK had gezegd dat ik elke dag er aan moest draaien, zodat ze iets meer naar buiten uitzetten :D Nou volgensmij zijn ze groot genoeg hahahahahahaha!!! jeetje wat veranderen die dingen zeg!!!

Bij mij komt er nog niks uit iig, en ik laat m'n vent maar elke dag er aan draaien, vind het zo gek om zelf te doen :D hehehehehehe
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van sassie(f) op vrijdag 30 september 2005 om 17:12:
Marije wat een geweldig gaaf kamertje!!Gewaagd maar absoluut helemaal TOF :-d en ook al dezelfde meubeltjes als ik hahahahaha er waren er nog een paar toch?!?!!!!! En wat een lieve foto! (l) ben je inmiddels al een beetje gewend?


Ja hoor, helemaal gewend! Het is heerlijk!
Uitspraak van sassie(f) op vrijdag 30 september 2005 om 17:12:
Dian aaaaaah dat bedoelde je dus ook ;-p .... ik denk ook steeds bij het zien van die enorme lappen :vaag: TJEEEEEZ wat gaat er gebeuren...maja we zullen zien toch!


Die lappen heb je ECHT nodig!!!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 18:00:
Die lappen heb je ECHT nodig!!!


whehe Ja helaas wel :D
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 18:00:
Die lappen heb je ECHT nodig!!!


net of je een luier omhebt :/
maarja...meestal doe je toch niet echt veel als je net bevallen bent ;p

bij mij ging t vloeien al snel over in een normale "ongesteldheid" hoeveelheid :p
Dus kon naar de dunnere maandverband overstappen 8)

was wel lekker eigenlijk :jaja:
 
Waarschuw beheerder
donateur
:cheer:

Ben vanmiddag weer voor echo geweest en we weten wat het word:D:D:P:P



































Een jongetje:D:D

Dacht eerst 2 schaamlipjes te zien, maar dat bleken ze balletjes te zijn 8)

En later zagen we z'n piemeltje:P:P

Eg zo koel, ben er helemaal in de wolken van(L)(L)(L)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 30 september 2005 om 19:20:
Een jongetje

Dacht eerst 2 schaamlipjes te zien, maar dat bleken ze balletjes te zijn

En later zagen we z'n piemeltje

Eg zo koel, ben er helemaal in de wolken van


Wat gaaaaaf! :D
Nog een knulletje erbij! :D

Gefeliciteeeeeeeerd! :cheer: (F)