In november komen paar vrienden van me uit spanje voor een lang weekend.
Ze zijn GEOBSEDEERD door amsterdam!!! De rest maakt hun geen ene reet uit
Quintin Tarintino haalt zijn inspiratie's uit amsterdam vandaan. Verhalen die hij heeft gehoord, levenstijl e.d
Ik ben niet arrogant, maar Amsterdam is HET gewoon, dan mag je klagen over rotterdam of utrecht (kan ik bij u trecht?)
Maar dat heeft geen nostalgie, geen historie, geen levenstijl, geen gezicht.
Het heeft misschien wel wat, maar niet meer als Amsterdam, geen enkele stad kan nooit amsterdam overtreffen.
Niet alleen wij amsterdammers zijn gek op Amsterdam

DE HELE WERELD

Ben in veel landen geweest en overal waar ik kom en vertel waar ik vandaan kom...is het meteen
Dan kunnen mensen wel denken, wij amsterdammers zijn arrogant, maar dat verdienen wij, wij mogen dat ook zijn, omdat wij ook de beste zijn. Een lekker wijf mag ook wel een beetje arrogantie hebben, maar een lelijk wijf niet. Amsterdam wel, Rotterdam niet.
New York is toch een mooie stad? New Amsterdam was het vroeger hoor
Er is alles te beleven hier, wat je wilt, is hier, maakt niet uit wat. Kwa, sex, drugs, uitgaan, muziek of wat je ook wilt.
Mooiste vind ik, er loopt hier van alles rond, elke mens die je wilt ontmoeten is er: alle culturen en nationaliteiten in een stad. Net als world disney. Tuurlijk zijn er opstootjes, maar dat heeft tijd nodig, meer niet, is allemaal in ontwikkeling.
En jah, het is en blijt een mooi stad, overdag tot in de nacht. De drukte maakt je rustig hier, de oude gebouwen laten je als nieuw voelen, het cultuur hier is natuur, veel nationaliteiten maar alsnog maar één: de Amsterdammer

Amstelledam
