Partyflock
 
Forumonderwerp · 806245

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
[img width=480 height=640 cacheid=00012b90000286f4ad0358691a00efa9b9]http://www.dawnofdance.com/flyers/ddoduk3.jpg[/img]
Flyer designed by Sonic-XL, Artwork by Mr. E., all pictures taken by Raven a.k.a. Denny Yau.

De maand September belooft weer het nodige moois wat Harddance betreft, mocht je een paar jaar geleden al blij zijn als je één Harddance feest in de maand had, tegenwoordig komen er al meer en meer avonden, die hetzij een paar Harddance DJ's hebben of de hele nacht Harddance op het programma hebben staan. Al mag de stroming zelf, op zich nog relatief klein zijn, de mensen die zich ermee bezig houden en Harddance groter proberen te maken in Nederland zetten zich met hart en ziel in voor deze hardere, doch melodieuze Dance muziek, die Hardtrance, UK Hardhouse en UK Hardtrance combineert met Techno invloeden en een beetje Hardstyle. Zoals al vaker gezegd is, als Trance je net te soft is, Hardcore net te hard is, maar je vindt eeen hele nacht met 'alleen maar' Hardstyle te monotoon, dan is Harddance de muziek voor jou.

Met name UDC heeft zich al jaren samen met het befaamde High Quality, geroemd vanwege de befaamde feesten in onder andere de Melkweg, hard gemaakt voor de Harddance. Menig keer was de HQ stage op een Dance Valley of een Impulz Indoor of Outdoor één van de drukst bezochte area's. Het afgelopen half jaar lijkt het er ook naar uit te zien dat ander Dance organisaties, waaronder ID&T, al meer en meer Harddance gaan programmeren. Een goede ontwikkeling, want wat Dawn of Dance betreft kan er bij wijze van niet genoeg Harddance in Nederland zijn. Dit is vorig jaar November dan ook de reden geweest van haar ontstaan, om zelf op een kleine, actieve manier mee proberen te werken aan een grotere Nederlandse Hardance scene.

Naast diverse edities van XLDJ Connections Promotion Night, georganiseerd door XLDJ Events in het Amsterdamse PRE Café, waar vaak één of meerdere Harddance DJ's geprogrammeerd staan, zijn er deze maand ook een paar ander geweldige Harddance feesten. Zo is er de vierde editie van Round Bass in Leiden en natuurlijk is er aan het eind van de maand eindelijk weer een gloednieuwe en wel heel bijzondere editie van I Love Hardhouse in het onlangs geheel verbouwde Patronaat in Haarlem. Beide feesten hebben een Harddance programmering op het menu staan waar je u tegen zegt, nationaal en internationaal, deze kan en mag je dan ook absoluut niet missen. Uiteraard is het deze maand ook weer tijd voor een editie van Dawn of Dance's D.D.O.D., negen September aanstaande zullen UK Hardgrooves en D.D.O.D. wederom de handen in elkaar slaan om jullie een onvervalste Harddance avond te bezorgen. Eerdere edities van deze samenwerking met UK Hardgrooves hebben al garant gestaan voor weergaloze UK Hardhouse sets, het is negen September tijd voor D.D.O.D. meets UK Hardgrooves.

Cill, Co-Ak, LRS, The Dawn en Tjeerdo zullen deze nacht hun opwachting maken om je via een funky, bij tijd en wijlen techy en stevige opening, langs lekkere en pompende UK Harddhouse mee te nemen naar een spetterende freeform set die de nacht zal afsluiten met een grote knal. Café De Trappist in Amsterdam, op steenworp afstand van het Leidseplein wordt voor vijf uur lang het 'duistere' semi Engelse terrein van D.D.O.D. en UK Hardgrooves. Dit kleine en mega gezellig café met een soundsystem dat pieken heeft van 107 tot 109 decibel weet als geen ander waar Harddance voor kan staan, omdat de Trappist in September alweer tien maanden de thuisbasis is voor Dawn of Dance's D.D.O.D., Dawn of Dance is dan ook weer elke maand erg blij dat zij hier mag neerstrijken.

The Dawn zal deze avond gaan openen om het publiek langzaam op te warmen, voor de dingen die nog zullen gaan komen, waarnaar LRS het van haar zal overnemen. Deze 23 jarige dj draait inmiddels alweer zeven jaar en is zeker geen groentje op het gebied van draaien. Hij stond onder andere in 2002 op Accelerate waar ook JP die nacht stond en heeft ook al de nodige feesten in en rond Medemblik op zijn naam staan, waaronder Overdrive en stond hij uiteraard op UK Hardgrooves in Zeist. Op D.D.O.D. meets UK Hardgrooves heeft hij al laten zien waar hij allemaal toe in staat is. De derde DJ van die avond, Cill is geen onbekende van D.D.O.D., als één van de residents zijnde heeft hij al bewezen te staan voor heerlijke en onvervalste UK Hardhouse gemixt met veel Techno. Onlangs stond hij ook op Sundays at School met onder andere Alex Kidd en Patrick Kruzeman in de line up, tevens staat hij ook op de avonden van XLDJ Events. Cill draait ook samen met Co-Ak als C&C en er zullen op D.D.O.D. meets UK Hardgrooves een aantal CD's van dit tweetal verloot worden onder de bezoekers.
Als één na laatste deze nacht is het tijd voor de man achter UK Hardgrooves, Tjeerdo, die de afgelopen tijd zeker niet stil heeft gezeten. Hij heeft residenties bij Nocturnus Agency, waar onder andere niemand minder dan Fausto ook bij zit, Into Siberia, bij XLDJ Events en sinds kort zit hij bij een nieuw management bureau, waar onder andere Armin van Buuren en Astrid onder vallen. Tjeerdo stond al eerder op feesten als de I Love Hardhouse Talent Night, de Thinc Talentnight, Sundays at School en natuurlijk zijn eigen UK Hardgrooves. Na Tjeerdo zal Co-Ak als laatste zijn plek achter de decks innemen om ons een onvervalste Freeform set te laten horen. Deze 23-jarige DJ uit Amsterdam maakte al eerder furore op RoundBass, Sundays At School en op Greenline Radio presents Q-day, op koninginnedag dit jaar. Zijn energieke optreden zijn een genot om naar te kijken en zelfs op zijn vroegere set op RoundBass was al goed te horen door zijn opzwepende UK Hardhouse platen waar zijn grootste liefde eigenlijk lag, namelijk Freeform. Co-Ak is ook druk bezig met het produceren van zijn eigen nummers, het laatste uur van D.D.O.D. meets UK Hardgrooves zal er één zijn van hoge snelheid.

De draaitijden van D.D.O.D. meets UK Hardgrooves nog even op een rij:

[img width=678 height=452 cacheid=00000036001ccfb892bc156f1a00efa9b9]http://tinypic.com/b6q6nk.jpg[/img]
22:00 - 23:00 The Dawn

[img width=678 height=452 cacheid=00000036001ccfc82bfee95a1a00efa9b9]http://tinypic.com/b6q74l.jpg[/img]
23:00 - 00:00 LRS

[img width=678 height=452 cacheid=00000036001ccfd20a63e1421a00efa9b9]http://tinypic.com/b6q8nn.jpg[/img]
00:00 - 01:00 Cill

[img width=678 height=452 cacheid=00000036001ccfe820168cb51a00efa9b9]http://tinypic.com/b6q8vb.jpg[/img]
01:00 - 02:00 Tjeerdo

[img width=678 height=452 cacheid=00000036001ccffb17f240821a00efa9b9]http://tinypic.com/b6q9ad.jpg[/img]
02:00 - 03:00 Co-Ak

Tevens zijn er twee nieuwe sterren bijgekomen bij Dawn of Dance, op D.D.O.D. 7 heeft MC Budha al laten horen dat het af- en aankondigen van de verschillende DJ"s hem erg goed afging en zo zal hij ook aankomende editie het team van D.D.O.D. meets UK Hardgrooves komen versterken. Tevens zal het Artwork van de flyers van Dawn of Dance voortaan verzorgd worden door Mr. E. a.k.a. Erwin Folkertsma, een weergaloos talent op het gebied van illustreren, deze maand is zijn eerste tekening te bewonderen op de E-flyer van D.D.O.D. meets UK Hardgrooves. Zo bestaat het artistieke team van Dawn of Dance tegenwoordig uit Sonic-XL en Mr. E.

De entree bedraagt 3 EUR, inclusief één gratis bier/wijn of frisdrank. Het maximum aantal mensen voor café de Trappist is 100 man, dus zou je willen langskomen, stuur dan een mailtje naar info@dawnofdance.com om teleurstellingen te voorkomen.

Voor meer informatie kan je de site van Dawn of Dance www.dawnofdance.com bezoeken.

[img width=300 height=237 cacheid=0000e91e0001e796fb63acd31a00efa9b9]http://tinypic.com/y095k[/img]

We take no prisoners......
We only convert


Former editions of Dawn of Dance's D.D.O.D.:

D.D.O.D. - Dance 2 The Dawn
D.D.O.D. 2 - New Year's Bang
D.D.O.D. meets UK Hardgrooves - Chapter 1
D.D.O.D. 3 - Lucid Acid[
D.D.O.D. 4 - Fairy Wicked
D.D.O.D. Meets UK Hardgrooves- Chapter 2
D.D.O.D. 5 - Divine Harddance
D.D.O.D. 6 - Twisted Dawn
D.D.O.D. 7 - Angeldust.

Other Upcoming Dawn of Dance event 14th of October:

D.D.O.D. 8 - Disturbed Dreams

Waar is Café de Trappist?

[img width=300 height=300 cacheid=0000342800006559837288a21a00efa9b9]http://tinypic.com/16mg4i[/img]

Vanaf het Leidseplein, als je dan de Melkweg rechts hebt, ga je naar links de grotere weg af, waar onder andere de trams zeven en tien rijden.
Deze weg loop je af totdat je aan je rechterkant het Rijksmuseum ziet, dan sla je de weg recht tegenover deze poort in (met de rug naar het Rijksmuseum gezien). Daar zit ook een eetcafe aan de overkant dat Hans en Grietje heet.
Voor de gracht nog ga je meteen naar links de Zieseniskade op dan heb je eerst een restaurantje en daarnaast is de Trappist

Zwart is de poort van het Rijksmuseum
Groen is waar eetcafé Hans en Grietje zit
Rood is Café de Trappist
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van CeLL op donderdag 8 september 2005 om 19:23:
hahahaha win gewoon nog 2 kaarten voor Q-Base....dat maakt in totaal 6 stuks


Waar heb je deze nu weer gewonnen dan?
Waarschuw beheerder
donateur
allemaal op q-dance.nl
Artiest {SHOWLIST artist 13109, 55359, 47652}
Waarschuw beheerder
donateur
gaat ze geld kosten ben ik bang :jaja:
Waarschuw beheerder
donateur
jep, denk het ook
 
Waarschuw beheerder
Oke dan relaxt!!! Tot morgen mensen... :)
Waarschuw beheerder
Hahhaa, goeie actie van...... VINCE! :D met die Engelsen. Ik hoop dat de mannen iig aantrekkelijk zullen zijn O:)
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 september 2005 om 18:44:
Ik hoop niet het al vol is als ik er aan kom...!


Maarruh Steph nog ff he, jij bent er toch gewoon al om klokslag 10 uur??? IK MOET OPENEN ;p;p;p
donateur
Oh en de sets, in ieder geval die vanaf de tweede DJ tot en met de laatste zullen opgenomen gaan worden :cheer:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
mooi, kan ik ze iig toch nog horen als k er nie bij ben :D
Waarschuw beheerder
muahahahhaa :[
Waarschuw beheerder
donateur
volgens mij heeft MC Budha 1 fan minder :[ :P
Waarschuw beheerder
donateur
ghehehe

is er nog een camera nodig trouwens?

1tje die GEEN kortsluiting maakt....achterin de hoek :x
donateur
Uitspraak van CeLL op donderdag 8 september 2005 om 22:41:
is er nog een camera nodig trouwens?


Oh ja!!!! Ook erg goed dat je het zegt Erwin!!!!

Ben ook bezig om echt even een maandelijks to do lijstje te maken voor DDOD, is wel nodig

Uitspraak van CeLL op donderdag 8 september 2005 om 22:41:
1tje die GEEN kortsluiting maakt....achterin de hoek


hihihihi o:)
Waarschuw beheerder
donateur
Is het al 16:15?
Waarschuw beheerder
donateur
:bounce:
Waarschuw beheerder
donateur
[img width=50 height=46 cacheid=0000feae0003fe96f0a180df1a00f4ee26]http://www.my-smileys.de/smileys2/5_2_100.gif[/img]
Waarschuw beheerder
donateur
Gaat wel een keer gebeuren hoor:jaja: Zal dan wel een setje met ouwe deuntjes worden.
donateur
Zo tralalalalalalala en godemorgen deze bijzonder mooiee vrijdagmorgen :cheer:

De morgen van DDOD Meets UK Hardgrooves - Chapter 3 BRING IT ON hoeba hoeba

Heb er zin in dikke spin onderin lalalala LA!!!

ZO nog maar eveen een bakje koffie voor mezelf in schenken (voor de katten heeft geen zin want die lusten GEEN KOFFIE HAHAHAHAHA)

Na de koffie maar eens ff draaien :woep: :woep:
Waarschuw beheerder
donateur
Aha, lag dus niet aan mij:) Was me nl ook al opgevallen.
donateur
Is zelfs een topicje over bij gedeelte Partyflock, maar vraag me wel af wat die kruisjes, die er soms ook bijstaan dan betekenen....
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Dé Daaan!!! a.k.a. The Fairy Wicked.... op vrijdag 9 september 2005 om 09:52:
maar vraag me wel af wat die kruisjes, die er soms ook bijstaan dan betekenen....


Volgens wil dat zeggen dat het feest dan al geweest is, als ik t ff zo vluchtig bekijk.
laatste aanpassing
donateur
Volgens mij heb jij helemaal gelijk

hihihihi, echt iets voor mij om niet even verder te kijken dan of er enige overeenkomst tussen de verschillende kruisjes zijn ;p
Waarschuw beheerder
donateur
Komt doordat jij altijd meer bezig bent met je eigen kruisje:x:p
Waarschuw beheerder
donateur
tja elk huisje heeft zn kruisje he :jaja:

er bestaat ook een theorie dat Jezus aan syfilus (schrijf ik dat goed?) is gestorven. Andere interpretatie van "aan het kruis sterven"
donateur
Uitspraak van Charly Rocks op vrijdag 9 september 2005 om 10:59:
tja elk huisje heeft zn kruisje he


Elk mens ook o:)

Waarom moete ik nou ineens denken aan nagel aan een doodskist? :s och zal wel door het huizerige kruisje komen indirect

Heb Indicator gelijk in mijn hoofd door harddance Topic :woep: Ik vind dat echt een hele dikke plaat :yes:
donateur
Fuck word ineens ff naar bij het idee dat als ik niet de data van mijn oude C schijf af kan krijgen of beter gezegd als dat Rober niet zou lukken onverhoopt, dan ben ik echt wel een beetje ziek, daar stond ook die nieuwe remix van Indicator ook op.....

Weet wel dat ik een groot deel weer opnieuw kan terugkrijgen enzo, maar man.... meer dan 4000 files.....
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Charly Rocks op vrijdag 9 september 2005 om 10:59:
er bestaat ook een theorie dat Jezus aan syfilus (schrijf ik dat goed?) is gestorven.


Mijn zus leeft nog hoor:p
Waarschuw beheerder
donateur
Ik bedoelde ook niet JOUW zus :P
donateur
Mijn pc is op een gegeven moment gecrasht en Rober gaat nog even kijken of het eventueel nog moeilijk is om toch de data van die schijf af te halen, die nu niet toegankeelijk is
Waarschuw beheerder
donateur
oh zo...ook zo vaak gehad
mocht het nou niet lukken, laat het ff weten, ik heb heel veel ervaring met zulk soort dingen ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Heb er maar 1 keer last van gehad. jammer want zo ben ik veel leuke sets kwijtgeraakt.
Waarschuw beheerder
donateur
was zeker niet jouw schuld? :x
donateur
ooooooooooooh man oh man

Ik ben helemaal vergeten om aan de DJ's van vanavond door te geven dat ze allemaal plus 1 op de gastenlijst staan :$
En Daniël jij dus ook als MC zijnde :yes:

aaaaaaaargh doos die ik ben
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
:o


moet ik de cam nog meenemen? Of neemt Budha de zijne mee?
Waarschuw beheerder
donateur
Tja, zodat ik dan het volgende kan zeggen als ik me camera meeneemt: Dan wil ik graag nu 2 minuten stilte voor.........
donateur
Ehm die van jou is toch iets makkelijker/beter?

zit ook te denken dat ik ook even moet kijken wie kan filmen aangezien Daniel ook aan het werk is vanaaf ;)
Waarschuw beheerder
Wil anders ook wel meehelpen hoor. :)