Vorige week ontdekte ik een roestplek bij de rechterachter spatscherm van mijn auto! Het begon een beetje bobbelig eruit te zien én als je het indrukte, veerde het mee..
Dus ik heb vandaag wat tijd over én dacht van: "Effe onder handen nemen"
Maar goed ik wou het licht afschuren, brokkelde gewoon een heel deel metaal weg!

dus toen was ik wel genoodzaakt om het helemaal te herstellen... Alleen hoop ik dat dat mij ook lukt!
zie foto:
Eerst heb ik maar met een groffe schuurpapiertje alles afgeschuurd, toen door naar een lichte... Daarna wat plamuur erop (tsja je moet toch wat)
over een half uurtje weer afschuren én nog een laag plamuur voor de afwerking.. Dan 3 uurtjes met rust laten én dan maar de eerste laag lak er op!

, daarna heel licht afschuren en dan de 2e laag..
Ik hoop dat het nog een beetje netjes eruit gaat zien Ik ben handig genoeg met mijn handjes én ben super blij dat mijn opa nog originele lak had voor de auto!
Foto's volgen snel!
