| Betreft: | evenement: Hard Bass, zaterdag 29 oktober 2005 om 21:00 |
Onderwerp is dubbel!
Zie "Wie gaat er naar Hard Bass?" voor eenzelfde onderwerp.
Uitspraak van permanent verbannen op zaterdag 20 augustus 2005 om 19:27:wie van de partyflock mensen is bij dit feestje ?
Ik weet het
Moet je hier ff klikken
Volgens mij kun je tegenwoordig bij hardstyle/hardcore-feesten jezelf beter afvragen
welke bezoekers er géén partyflock account hebben
welke bezoekers er géén partyflock account hebben
Uitspraak van permanent verbannen op zaterdag 20 augustus 2005 om 19:34:ik zit nu de dvd van qlimax al te kijken
Gewoon volhouden tot 29 oktober
Uitspraak van permanent verbannen op zaterdag 20 augustus 2005 om 19:31:nou die links zeggen ook niks.
Want
Uitspraak van permanent verbannen op zaterdag 20 augustus 2005 om 19:43:want dat zijn alleen de bezoekers die op die pagina hebben bekeeken .
Jij snapt nog niet zo heel veel van Partyflock (n)
Uitspraak van Tony Fontana op zaterdag 20 augustus 2005 om 19:46:Jij snapt nog niet zo heel veel van Partyflock (n)
dat doet ie zeker niet. En dat na 14 verbannen accounts
Zou je je toch afvragen of je wel gewenst bent lijkt mij
laatste aanpassing
alleen super marco may was ruig
Dus bij hem was het geluid opeens wel goed?
Zijn er meer mensen die het geluid er kut vonden? Ikzelf ben ooit nog eens naar de eerste Sensation Black gegaan, nou.. Ik was bijna voortijdig naar huis (het is dat Dana nog kwam) door het kutgeluid.. Gewoon niet mooi (de muziek zoog ook flink trouwens).. En toen kwam Dana, eindelijk stampen.. Ging het allemaal zo zacht dat je zelfs de bekertjes kon horen kraken.
Uitspraak van Dikke_TinusDus bij hem was het geluid opeens wel goed?op dinsdag 23 augustus 2005 om 16:40:
hij draaide zo goed daaro, da dat wel ruig was, maar het geluid was nog steeds kut!
Uitspraak van Dikke_TinusGing het allemaal zo zacht dat je zelfs de bekertjes kon horen kraken.op dinsdag 23 augustus 2005 om 16:40:
idd... als je een meter van elkaar af stond hoorde je elkaar nog met praten.. keertje hard gillen en de hele zaal kon meegenieten!
Uitspraak van Perfect Blood op zaterdag 20 augustus 2005 om 22:29:Zou je je toch afvragen of je wel gewenst bent lijkt mij
ik zou zegge.. alt f7.. document bewaren? NEE!!
Present 

















![[WBS] Joker.one](/images/user/105079_1882340.jpg)







