Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.
[UPC]gekke meid[UPC] alias Tokkie is https://partyflock.nl/user/42461
Wat maakt 't eigenlijk uit wat je afkomst is?
En dat je trots moet zijn op je bloed....ben ik niet mee eens! Je moet gewoon trots erop zijn dat je een mens bent en andere mensen respecteren, ongeacht je bloedt, afkomst of uiterlijk. Dat de een toevallig donker is of blank...tja, heb je niet kunnen kiezen!
Zelfde dat ze wel eens zeggen dat de blanke nederlanders slavendrijvers waren. Ik kan me daar echt niet schuldig over voelen. Ik vind het wel erg hoor. Maar ik heb dat toch niet gedaan??? Misschien was ik toen wel zelf een slaaf! (geloof in reincarnatie)
Ik bedoel er maar mee dat als je teveel vasthoudt aan afkomst, religie etc. zorgt alleen maar voor gezeik...kijk maar in de wereld om je heen!
klopt indo's herkennen indo's gewoon duidelijk!
Meeste buitenlanders herkennen dat in elkaar, ook al is het maar zo'n klein beetje. Niet alleen indo's