![]() |
heb ik meer respect voor dan armstrong
vrij sterke groep voorin dus, Ben benieuwd naar de slotklim een berg van 2e categorie, maybe kan Basso of Ullrich nog een keer goed aanzetten, jammer dat rabobank niet meezit, dit is een echte etappe voor Weening of Postuma, niet al te hoog en weening had in de slotklim vel kans gehad
Heb jij soms geen toets voor punten op je toetsenbord
Zonder meer, Armstrong gedraagt zich meer als een over het paard getilde filmster dan als een authentieke coureur. Zoals die Sherill Crow al weken om hem heen hangt... Leuk voor hem hoor, maar dat hoef ik toch allemaal niet op tv te zien of wel soms?!
Het wielrennen is een volkssport en is i.m.o. nooit bedoeld voor opgeblazen types zoals Armstrong. Geef mij maar mannen zoals Weening, Ullrich etc. Normale jongens die ondanks hun 'status' altijd normale jongens blijven. Zo hoort dat. Dat maakt de wielersport juist tot de mooiste sport ter wereld.
Ik lach je gewoon uit wat je nou allemaal zegt..
Armstrong begint al in november / december te trainen en die buffelt zichzelf dan ook helemaal, maar dan ook echt helemaal af.. En tjha '''Der Jan'' die zit dan nog aan de worst en bier in zijn land, die begint pas 2 maanden later met trainen.. En zowat wat maakt het jou uit dat dat wijf om armstrong zijn nek hangt, die komt hem alleen maar supporten en misschien wordt armstrong daar zelf wel sterker van en wilt hij meer geven.. En armstrong heeft ook betere mensen om zich dan Jan..
Ik denk dat armstrong wint.