Partyflock
 
Forumonderwerp · 613925
Waarschuw beheerder
Eerst ben ik op hemelvaartsdag naar Enschede geweest. Hemelrave, Vette hardcore party. Zag er idd wel super uit, VAN DE BUITENKANT!! Kwam er namelijk niet in. Uitverkocht. Wij weer terug naar Apeldoorn, vervelen....:S

Gaan we zaterdag met ze 3en in de trein naar de HMH,X-Qlusive Holland. Eerst naar binnen de boel verkennen. Echt super was het!!! Maar me pil was nog niet aan’t werken en van het kleine sniffie merkte ik ook nog nix. Ik naar de plee met een maatje van me (hardbazz_hero). Komen we daar een stel gasten tegen. Dus wij lekker met ze allen aan de pep, en niet zoon beetje ook. Terug in de zaal ging ik knetterhard! En er werd lekker gedraaid!!!

Ff later, rond 04:15 weer naar de plee. Komen we die zelfde lui tegen, gezellig!!! Dus ik stond klaar voor de start….hoor ik in ene, WEG WEG!! Ik alles snel wegstoppen…..Komen er 6 van de beveiligingslui aan. Kijken me een beetje aan, kijken naar de grond en liepen daarna weer weg. Mooi. Dus wij weer verder. Hebben we net alles weer klaar. Komen ze met ze 10en binnenstormen. Allemaal de zakken leg en gefoleerd. Komen er bij mij 2 pillen tevoorschijn, bij me maat 3pillen en de rest hadden we verstopt. Bij die andere lui werd zo’n beetje de halve medicijnkast van me oma aangetroffen…..Resul­taat…..Met z’n allen d’r uit!

Dus ik sta buiten om half 5 in de ochtend. Komen er 2 van die lui van de jezus bus naar me toe……Dus hun slap tegen me aan lullen over de ‘Here’. Moet je bij mij niet doen. Heb namelijk op een christelijke basisschool gezeten en ken al die verhalen wel goed. Dus ik meteen over dat Adam en Eva niet kon en over Jonas in de walvis enzo. Antwoord, ‘dat zijn nou de wonderlijke wegen van god’…….Ja dikke lul!!

Maar goed, ben dus naar die bus gelopen en heb om koffie gevraagd. Kreeg ik ook van ze! Wel aardig. Maar ik moest pissen. Dus ik vraag of die lui een wc hadden. Hadden ze dus niet. Sta ik tegen een kiosk te pissen komt er in ene een woutenbak aan. BOETE VAN 46 EURO!!!! Heb ik weer!

Beginnen vlak daarna allemaal taxichauffeurs met elkaar te vechten, voor de HMH!! Lijp man!!! Met stalen staven en knuppels! Dikke vechtparty, Maar het was snel weer over.

Al met al heb ik daar 3 uur gezeten en gepraat met ze. Niet alleen over jezus, want ze hadden al gauw door dat ik toch niet meer te redden was;) Ongeveer 10 bakken koffie gehad en toen eindelijk de rest kwam ben ik naar huis gegaan.

Is dat narigheid of niet! Kijk de volgende x wel uit in de HMH!!

Ik heb mezelf maar uitgeroepen tot pechvogel van de week, Of is er nog iemand die me overtrefd??
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
ja ik heb geslapen...:Z
Waarschuw beheerder
BOETE is met een E
 
Waarschuw beheerder
donateur
Zelf beter uitkijken, er hangen daar heeeeeeeeeel veel camera's!
 
Waarschuw beheerder
hahahahahhahahahaha, ahhhhhh(K)(K)
das zeker pech hebben
Waarschuw beheerder
Op de wc??
Waarschuw beheerder
donateur
hoeveel mag je officeel bij je hebe dan 3pille ken toch wel?
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
uhm wat denk jezelf...na mijn gevoel zijn et fabeltjes dat je xtc bij je mag hebben....het is wel HD he.....en dat is nog niet toegestaan hiero in nederland..
 
Waarschuw beheerder
Hahahahahahhahha!
 
Waarschuw beheerder
Ik had ongeveer het tegenovergestelde afgelopen zaterdag.. Eerst kwam ik rond een uurtje of 10 binnen, werd me meteen om me legitimatie gevraagd.. welke ik dus niet had.. :S later stond ik met een maat m'n laatste beetje sos op te maken, stonden er ineens 3 blauwe heren om ons heen.. zakken leegmaken en alles.. toen kreeg ik et tog wel warm, want khad tog wel aardige zak p's in me broek zitten.. die gast fouilleerde mij en vond nix.. daarna zei hij dat als ik nog drugs had en het aan em gaf dat ik mocht blijven.. nix gezegd en gewoon weggelopen.. :D:D
Waarschuw beheerder
donateur
toch knap lullig :(
donateur
whehehe dat hebbuh MISTERX en ik idd meegemaakt ..:) maar we hebbuh echt mazzel gehad.. ik snel me :xtc: weggooien ...:P
moest me schoenuh uit doen ..:S maar goed nix gevonduh alleen is de sos wel afgepakt en dat is wel wat minder ...:(
 
Waarschuw beheerder
niet ik ben de pech vogel van de eeuw denk

eerst word ik ontslagen van me werk
dan val ik savonds over n stoepje = geschaafde ellebogen 2 dikke enkels me hande stuk en me knieen ook
daarna krijg k opeens vette steken in pijn buik= dokter...
daarna worden opeens al me vrienden boos om iets wat ik echt niet gedaan heb
daarna maakt me vriendje t bij wijze van spreke nog uit terwijl k er zo me best op had gedaan bij hem en hij me nu compleet negeert terwijl ik niet eens weet waarom

kan t nog slechter????
 
Waarschuw beheerder
donateur
uhh nee?
Waarschuw beheerder
2 Party BA ~A.K.A.~ Party Addict

Ben je er ook uitgetrapt dan?
 
Waarschuw beheerder
Het leven is hard.. Ik probeer eraan te wennen maar lukt me maar niet:[

af en toe het gevoel dat er nooit is iets mee zit