Hier is dan de uitslag van de LSD AWARD:
Categorie 1: Award Grootste Doorbraak
Benny Rodrigues
Marco V (WINNAAR)
Lemon8
Jani
Jay Samuel
Categorie 2: Award Beste Producer
Steve Rachmad
Speedy J
Secret Cinema
Remy
Sander Kleinenberg (WINNAAR)
Categorie 3: Award Beste Techno/Techhouse dj
Remy
Michel de Heij (WINNAAR)
Steve Rachmad
Laidback Luke
Benny Rodrigues
Categorie 4: Award Beste Garage/House dj
Van Bellen
Roog (WINNAAR)
Quinten de Rozario
Brian S
Erick E
Categorie 5: Award Beste Breaks dj
L Dopa
Mr Wix
Nubian (NUBIAN)
Chamelian
Dreazz
Categorie 6: Award Beste Trance/Progressive dj
Tiësto (WINNAAR)
Sander Kleinenberg
Johan Gielen
Per
Marco V
Categorie 7: Award Beste Live Act
Secret Cinema
Speedy J
Junkie XL
Rank 1 (WINNAAR)
Pako & Frederik
Categorie 8: Award Beste Club
Now & Wow (WINNAAR)
Off _Corso
Arena
More
Cubic
Categorie 9: Award Beste Clubavond
Risk@more
On
Zin
Chemistry
Kremlin (WINNAAR)
Categorie 10: Award Beste Party-organisatie
ID&T (WINNAAR)
Monumental
Silly Symphonies
UDC
Extrema
Categorie 11: Award Beste Event
Dance Valley (WINNAAR)
Awakenings
FFWD Heineken Dance Parade
Extrema
Sensation
Categorie 12: Award Beste vj
Vision Impossible (WINNAAR)
00 Kaap
Nog Harder
Ed
REL
Categorie 13: Award Beste MC/Singer
Miss Bunty
Marxman (WINNAAR)
Nova
Mc Spyder
Rose
Categorie 14: Lifetime Achievement Award
Marcello
Met dank aan DAN-E van s2d die de uitslag zo snel online wilde zetten..
Categorie 1: Award Grootste Doorbraak
Benny Rodrigues
Marco V (WINNAAR)
Lemon8
Jani
Jay Samuel
Categorie 2: Award Beste Producer
Steve Rachmad
Speedy J
Secret Cinema
Remy
Sander Kleinenberg (WINNAAR)
Categorie 3: Award Beste Techno/Techhouse dj
Remy
Michel de Heij (WINNAAR)
Steve Rachmad
Laidback Luke
Benny Rodrigues
Categorie 4: Award Beste Garage/House dj
Van Bellen
Roog (WINNAAR)
Quinten de Rozario
Brian S
Erick E
Categorie 5: Award Beste Breaks dj
L Dopa
Mr Wix
Nubian (NUBIAN)
Chamelian
Dreazz
Categorie 6: Award Beste Trance/Progressive dj
Tiësto (WINNAAR)
Sander Kleinenberg
Johan Gielen
Per
Marco V
Categorie 7: Award Beste Live Act
Secret Cinema
Speedy J
Junkie XL
Rank 1 (WINNAAR)
Pako & Frederik
Categorie 8: Award Beste Club
Now & Wow (WINNAAR)
Off _Corso
Arena
More
Cubic
Categorie 9: Award Beste Clubavond
Risk@more
On
Zin
Chemistry
Kremlin (WINNAAR)
Categorie 10: Award Beste Party-organisatie
ID&T (WINNAAR)
Monumental
Silly Symphonies
UDC
Extrema
Categorie 11: Award Beste Event
Dance Valley (WINNAAR)
Awakenings
FFWD Heineken Dance Parade
Extrema
Sensation
Categorie 12: Award Beste vj
Vision Impossible (WINNAAR)
00 Kaap
Nog Harder
Ed
REL
Categorie 13: Award Beste MC/Singer
Miss Bunty
Marxman (WINNAAR)
Nova
Mc Spyder
Rose
Categorie 14: Lifetime Achievement Award
Marcello
Met dank aan DAN-E van s2d die de uitslag zo snel online wilde zetten..