o boehoe, hypocrisie voert weer eens de boventoon.
en geenstijl.nl (jeweetwel, diezelfde groep internethooli's die 't over 'fatima's' en 'geitenneukers' heeft als 't over moslims gaat) voelde zich ook weer eens geroepen de internetmoraalridder te spelen.
zwarte humor is juist om te choqueren, om uit te dagen tot een reactie, om mensen te provoceren.
ik heb al zo vaak 'foute' jodenmoppen en satirische sketches over concentratiekampen voorbij horen en zien komen op tv, dus ga nou niet doen alsof 't iets nieuws is.
uiteraard is 't verschrikkelijk wat daar gebeurd is en mag men 't nooit vergeten -voeg overige cliches hier in-, maar je kan 't ook op een andere manier zien; het maakt niet uit hoe men eraan herinnerd wordt, als men er maar aan herinnerd wordt.
maakt de verpakking dan nog wat uit? wordt de geschiedenis daarmee onrecht aangedaan? mwah, dacht 't niet. iedereen heeft de foto's kunnen zien. fuck, zelfs de statistieken ontbraken niet: 7 miljoen joden.
en 'for the record', ik vond 't bij vlagen wel grappig. en de meesten weten wel hoe ik over mensenrechten denk. maar dat neemt niet weg dat alles dan maar per definitie heilig is.
punt.laatste aanpassing 24 juni 2005 22:32
het klinkt hard, maar je hebt toch gelijk....wat vind je eigenlijk van dodenherdenking en bevrijdingsdag??? mag wel afgeschaft worden vind ik...de meeste personen die er op deze aardbol rond strunen hebben die hele oorlog niet meegemaakt, dus waarom herdenken? oke het is heel erg wat er is gebeurd, maar ik ga ook niet elk jaar een herdenkingsfeest organiseren omdat mijn oma dood is gegaan, rot ff een end op