Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 juni 2005 om 14:30:
Denk er ook even bij na dat je kind dit later tegen je gaat gebruiken. Vrijbrief om zoveel te gebruiken als hij/zij wil in zijn/haar pubertijd..
Ik ken genoeg mensen waarvan de ouders blowen of andere drugs gebruiken, en hun kinderen niet. Juist omdat ze het zien van hun ouders, en omdat hun ouders er open over praten.
Hoeveel mensen gebruiken drugs, terwijl hun ouders geen drugs gebruiken, het altijd ten strengste verboden hebben, en er nooit open over gepraat hebben ?
Mijn ouders hebben het me altijd verboden om "hasj te spuiten", maar toch ben ik gaan blowen en heb ook verschillende andere soorten drugs gebruikt.
Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 juni 2005 om 14:30:
Ik denk dat als je gebruikt terwijl je kinderen hebt dat je dan gewoon een probleem met verantwoordelijkheid hebt! Wat als mammie nou een verkeerd pilletje slikt en 3 dagen ziek is? Beetje lullig heh
Ik denk juist dat als jij het dusdanig in de hand kunt houden en je verantwoordelijkheden kent en ook neemt, je juist helemaal geen probleem hebt maar het meer getuigt van persoonlijkheid. Bovendien slikt mammie (of in mijn geval pappie) niks verkeerds, want we laten alles testen en gebruiken verantwoord en met mate nu we een kind hebben. Als je inderdaad alle remmen losgooit en helemaal van het padje afgaat, dan ben je verkeerd bezig. Tot nu toe ben ik eigenlijk nog niemand tegengekomen in dit draadje die ondanks de kinderen er op los leeft. Alle ouders in dit draadje hebben het over incidenteel gebruik, met mate.
Ik denk dat de "tegenstanders" recreatief gebruik verwarren met wekelijks of zelfs dagelijks gebruik. Daar is hier geen sprake van.