Partyflock
 
Forumonderwerp · 763893

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

 
"Hee, wat leuk, een waarschuwing! Laat ik er maar gauw een topic over openen, dan kan iedereen zien hoe stom die Pf-admins allemaal wel niet zijn met hun linkse geitenwollensokken! :@

En die 'NLaturSS' in mijn bericht is alleen maar een typfout want ik ben g3w00n tr0ts 0p muh 3iguh l4nd!!!!!11~"


Topics openen over waarschuwingen heeft GEEN ZIN. Serieus antwoord krijg je namelijk alleen via de contactsectie of helpdesk@partyflock.nl en een overtreding wordt al helemáál niet ingetrokken omdat iemand er een topic over opent.

Sterker nog, als je de hele waarschuwing in een topic zet met daarin de tekst waar je die waarschuwing voor hebt gehad, loop je de kans om er nóg een strafpunt voor te krijgen. Of misschien wel drie. (Die waarschuwing is immers niet voor niets geweest. Oja, en waarschuwingen zijn eigenlijk privé-berichten he? Dus die mag je om die reden alleen al niet op t Forum zetten :no: )

En dan zijn er verder tegenwoordig natuurlijk nog de waarschuwingen vanwege "dubbel" waar je wel 0 (NUL) hele strafpunten voor krijgt, dus daar moet natuurlijk óók meteen een topic over worden geopend.

Daar gaan we nu eigenlijk maar eens mee ophouden want t wordt een btje saai :[

Vragen of opmerkingen over waarschuwingen of bans via de contact-sectie dus, of via helpdesk@partyflock.nl... tenzij je natuurlijk graag nóg een waarschuwing wil.

Want die gaan er vanaf nu wél komen. Jullie zijn dus... euh... gewaarschuwd. ;)

peace,
DSW



PS.

HIER IS DE CONTACTSECTIE: KLIK!

HIER IS "HELP": KLIK!

HIER IS DE ZOEKFUNCTIE: KLIK!

:9
laatste aanpassing
 
Darky op zun gekst :D :frusty:
 
Werkzaam bij Rage-Online
ik krijg waarschuwingen voor niets

ik schijn er acab op te hebben staan :S

dat ding flipt als je je eigen tekst aanpast :S
 
oh ja ik heb het wel

in een link van een foto van groups van msn :\

lekker nutteloos dit weer

ik wil van mijn 2 strafpunten af :@:@
 
http://groups.msn.com/_Secure/0SADvApUV9gLVHv4*Aqo4RGZdPuoTxXDve[b]aCab[/b]RjOJOLK49xSONEbA1dPOnaR0dscUv3mU23sudyFPFkO6UX4C3N5XdKQe2xz4spg984gLpxPAAAAynJfAg/137703.jpg?dc=4675513008094945392

hierdoor kreeg ik strafpunten :/

jeroen ik heb nu 2 strafpunten :'(
laatste aanpassing door een beheerder
whahwhahwhhawa


Ik lig weer eens dubbel 8)


Ik heb een warning gekregen vanwege het beroep wat ik heb :|

whahwhhawhha

scheelt het is maar 1 pnt :P
Kreeg vorige week ook een waarschuwing...twee zelfs.
Wist alleen niet waarvoor...gemaild naar pf, bleek dat het hun fout was :vaag:
 
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 31 mei 2005 om 23:55:
jeroen ik heb nu 2 strafpunten :'(


niet eens met een waarschuwing/strafpunt/ban? >> helpdesk@partyflock.nl

Uitspraak van permanent verbannen op donderdag 26 mei 2005 om 17:42:
Darky op zun gekst :D : :frusty:


don't shoot me please... als t gaat over profielen / eigen tekst heb ik daar niet eens rechten ;)
laatste aanpassing
Ik heb dus weer een waarchuwing aan m'n broek :frusty:
Totaal onterecht (vind ik)
Bericht daar de contact sectie gestuurd maar ik krijg er geen antwoord op omdat er "niet over in discussie" gegaan word :s
 
En ja hoor weer 1tje erbij. Sta nu op 9. Hebben ze het licht weer gevonden ofzo tering zeg. Ineens wordt je overal weer op gestraft. Het zijn gewoon een stelletje miereneukers hier op pf. Als ik lees wat er allemaal gezegd wordt lijkt het wel of ze alleen bepaalde personen pakken. Wees gvd is gewoon consequent!
Tja... met 36.000 posts per dag kan je niet verwachten dat we alles zien he ;)
En als je zelf iets ziet kan je dat altijd melden.
 
Ik ga geen dingen melden die nergens over gaan zoals bij al mijn waarschuwingen.

Ik snap gewoon niet dat je voor het woord kakkerlak gestraft wordt. Slaat nergens op. Net als het woord sterf bij een gozer die alles loopt te verzieken.

Volgens mij lezen jullie niet eens waar het over gaat als er iemand op het envelopje klik. Gelijk straffen die handel zonder enige controle.

Echt belachelijk.
laatste aanpassing
Uitspraak van actief op vrijdag 24 juni 2005 om 11:35:
Ik ga geen dingen melden die nergens over gaan zoals bij al mijn waarschuwingen.


Dan moet je ook niet zeuren ;)
En al je waarschuwingen zijn terechts :yes:


Uitspraak van actief op vrijdag 24 juni 2005 om 11:35:
Net als het woord sterf bij een gozer die alles loopt te verzieken.


Dan kan je dus ook op het envelopje klikken ;)

Uitspraak van actief op vrijdag 24 juni 2005 om 11:35:
Echt belachelijk.


Dan zoek je een site waar je wel ongenuanceerd kan schelden, mensen belachelijk maken en/of de grond in trappen (f)
Zolang je hier bent dien je je gewoon aan onze regels te houden. Net zoals iemand die bij jou op bezoek komt zich aan jou regels moet houden.
laatste aanpassing
 
We kunnen hier erg lang door over gaan. Maar waarom krijg ik er niet bij te weten wie er op het envelopje hebt geklikt? Dat is dan ook net zo eerlijk.
Omdat dat niks aan het feit af doet of je wel of niet het beleid overtreed.
 
Ja ok dat snap ik.

Maar wat is er mis met het woord kakkerlak???????
Het woord an sich misschien niks, wel in bepaalde zinsverbanden.

Maar goed, zoals je zelf al zei; "We kunnen hier erg lang door over gaan."

Feit blijft dat je hier te gast bent en je je aan onze regels dient te houden. Hetzelfde verwacht jij ook van gasten bij jou thuis.
 
volgens mij mag je ook niet in de Engelse forum Nederlands schrijven en andersom ook niet maarja sorry als ik dat gedaan heb ban me niet! :no:
 
wel in bepaalde zinsverbanden


Dus als ik zou zeggen:

Joden zullen kampioen worden en de kakkerlakken worden overdonderd door onze grote klasse.


Dan krijg ik hier strafpunten voor. Terwijl ik niemand uitscheld ofzo. Want zelfs de feyenoorders noemen zichzelf kakkerlakken en ik wens ook niemand de dood toe. Dus zo erg is het dan toch niet?
Stuur maar een ticket als je vragen hebt over overtredingen, daar is het forum niet voor.
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 24 juni 2005 om 16:38:
volgens mij mag je ook niet in de Engelse forum Nederlands schrijven en andersom ook niet


in t Nederlandse forum mag je af en toe Engels gebruiken, behalve natuurlijk als t de bedoeling is om de topic Engelstalig te houden, want dan wordt t naar English Only verplaatst

in Engelstalige forum mag je idd geen Nederlands, al krijg je daar pas strafpunten voor als je t meedere keren doet OF duidelijk doet om te zieken ;)
 
Uitspraak van verwijderd op zondag 26 juni 2005 om 00:27:
in t Nederlandse forum mag je af en toe Engels gebruiken, behalve natuurlijk als t de bedoeling is om de topic Engelstalig te houden, want dan wordt t naar English Only verplaatst

in Engelstalige forum mag je idd geen Nederlands, al krijg je daar pas strafpunten voor als je t meedere keren doet OF duidelijk doet om te zieken


owzo dan is er niks aan de hand!
 
ik zie mr darky nergens meer :D
Artiest Dummy
Uitspraak van verwijderd op woensdag 31 augustus 2005 om 21:28:
ik zie mr darky nergens meer :D


Dan had je zondag maar naar Den Haag moeten gaan :flower:
 
tja... kan nou wel gaan zeggen wat ik er van vind... maar ja.. dan krijg je weer strafpunten... hebben ze een woord voor toch ?? kan er ff niet opkomen... begint met c en eindigt op ensuur geloof ik

:vaag:
Uitspraak van yuh op dinsdag 6 september 2005 om 17:19:
ei,ei,ei, wat zijn we blij...:S:S:S:S:s:S


drukte om nix maken zijn ze goed in...

en weet dat als ik de hele conversatie plaats,dat ik degene ben die een klootzak is en dus de strafpunten(en de ban)krijg,terwijl zij,2 admins, degenen waren/zijn die zich vreselijk kinderachtig opstelden...
laatste aanpassing
[M.N.A.Clan] TeRRoRRR: Slimme jongen (Y) :gaap:


DSW is back en laat dat ook effe weten 8)

:respect: Nu gaat de zweep er weer overheen :[
o dus nu ben ik dus toch diegene die het gezeik krijgt, flikker toch op, als zo`n kinderachtige admin niet eens op een normale discussie wil voeren,probeer je het zo op te lossen,krijg je alsnog gelul..
Uitspraak van yuh op donderdag 8 september 2005 om 11:41:
o dus nu ben ik dus toch diegene die het gezeik krijgt, flikker toch op, als zo`n kinderachtige admin niet eens op een normale discussie wil voeren,probeer je het zo op te lossen,krijg je alsnog gelul..


In de beginpost van dit topic sttaat dat je die dingen niet mag posten :S en wat doe jij :frusty:
ooit gehoord van recht op openbaar protest..???
weet de exacte benaming niet,maar je mag ten alle tijde je grieven uiten.

Openbaar protesteren mag dus,tenzij je er iemand persoonlijk mee kwetst, Pf heeft dus totaal geen recht om dat te verbieden.
geef me dus een goede reden(behalve dat zielige beleid) wat hen het recht geeft mij 6 strafpunten toe te kennen.

ik wordt hier echt doodziek van,kan me niet voorstellen dat zo`n admin hier niet eens een normale discussie over wil/kan voeren,zonder direct beledigende texten te sturen,dat valt me heel zwaar tegen...
laatste aanpassing
 
dubbel:/:gaap:
Uitspraak van medicman op vrijdag 24 juni 2005 om 17:24:
Stuur maar een ticket als je vragen hebt over overtredingen, daar is het forum niet voor.


en dan doe je dat,en dan krijg je een grote muil, nee das lekker...
Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 september 2005 om 13:52:
dubbel


:respect: hihi
Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 september 2005 om 13:52:
dubbel


lekker belangrijk,mag ik soms niet meer melden als ik het niet met een admin eens ben?

doet me een beetje denken aan een bepaald regime dat een kleine 61jaar geleden aan de macht was...
laatste aanpassing
Uitspraak van yuh op donderdag 8 september 2005 om 14:21:
lekker belangrijk


sloeg toch niet op jou man :/
Uitspraak van **Queen** op donderdag 8 september 2005 om 14:26:
sloeg toch niet op jou man


ok mijn excuses,heb de Quote weggehaald, d8 dat het wel op mij sloeg...
Uitspraak van yuh op donderdag 8 september 2005 om 14:30:
mijn excuses,heb de Quote weggehaald, d8 dat het wel op mij sloeg


:flower: :D geaccepteerd :devil:
Uitspraak van **Queen** op donderdag 8 september 2005 om 14:39:
geaccepteerd


:cheer: :jaja: :flower:
laatste aanpassing
 
Uitspraak van actief op vrijdag 24 juni 2005 om 16:59:
Want zelfs de feyenoorders noemen zichzelf kakkerlakken


de neusjes voelen zich heel wat door Feyenoorders kakkerlakken te noemen, feit is dat GEEN enkele Feyenoorder zichzelf een kakkerlak noemt, en zoizo al helemaal niet omdat het woordje door ajakkus verzonnen is!!!
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 13 september 2005 om 21:41:
de neusjes voelen zich heel wat door Feyenoorders kakkerlakken te noemen, feit is dat GEEN enkele Feyenoorder zichzelf een kakkerlak noemt, en zoizo al helemaal niet omdat het woordje door ajakkus verzonnen is!!!


onzin heb shirts gezien met 100% kakkerlak..
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 6 april 2005 om 07:07:
Hee, wat leuk, een waarschuwing! Laat ik er maar gauw een topic over openen, dan kan iedereen zien hoe stom die Pf-admins allemaal wel niet zijn met hun linkse geitenwollensokken!

En die 'NLaturSS' in mijn bericht is alleen maar een typfout want ik ben g3w00n tr0ts 0p muh 3iguh l4nd!!!!!11~"

Topics openen over waarschuwingen heeft GEEN ZIN. Serieus antwoord krijg je namelijk alleen via de contactsectie of helpdesk@partyflock.nl en een overtreding wordt al helemáál niet ingetrokken omdat iemand er een topic over opent.

Sterker nog, als je de hele waarschuwing in een topic zet met daarin de tekst waar je die waarschuwing voor hebt gehad, loop je de kans om er nóg een strafpunt voor te krijgen. Of misschien wel drie. (Die waarschuwing is immers niet voor niets geweest. Oja, en waarschuwingen zijn eigenlijk privé-berichten he? Dus die mag je om die reden alleen al niet op t Forum zetten )

En dan zijn er verder tegenwoordig natuurlijk nog de waarschuwingen vanwege "dubbel" waar je wel 0 (NUL) hele strafpunten voor krijgt, dus daar moet natuurlijk óók meteen een topic over worden geopend.

Daar gaan we nu eigenlijk maar eens mee ophouden want t wordt een btje saai

Vragen of opmerkingen over waarschuwingen of bans via de contact-sectie dus, of via helpdesk@partyflock.nl... tenzij je natuurlijk graag nóg een waarschuwing wil.

Want die gaan er vanaf nu wél komen. Jullie zijn dus... euh... gewaarschuwd.

peace,
DSW




PS.

HIER IS DE CONTACTSECTIE: KLIK!

HIER IS "HELP": KLIK!

HIER IS DE ZOEKFUNCTIE: KLIK!


Jullie geven veelal waarschuwingen als jullie domweg de discussie niet kunnen winnen of aan durven gaan.

Daar maak je vrienden mee door te zeggen dat de 'waarschuwingen wel komen'

Gestapobeleid.nl
 
Werkzaam bij Based on Logics
ik heb nare dingen gezegd op forums enzo, maar nog nooit waarschuwingen gehad.
meestal gaf ik een :flower:
na de discussie niet meer over hebben.
en netjes blijven is mijn motto. een nette discussie is zelfs leuk. ;)
 
Uitspraak van permanent verbannen op donderdag 22 september 2005 om 22:06:
Jullie geven veelal waarschuwingen als jullie domweg de discussie niet kunnen winnen of aan durven gaan.


Doe es een voorbeeld?
Uitspraak van permanent verbannen op donderdag 22 september 2005 om 22:06:
Jullie geven veelal waarschuwingen als jullie domweg de discussie niet kunnen winnen of aan durven gaan.

Daar maak je vrienden mee door te zeggen dat de 'waarschuwingen wel komen'


Ga op je eigen forum huilen, daar mag alles toch? :D

Hier dien je je aan onze regels te houden, simpel zat.
Uitspraak van medicman op vrijdag 23 september 2005 om 00:26:
Ga op je eigen forum huilen


:x

Heeft ie die wel?
laatste aanpassing