Zo zal het naar mijn idee ook met t softdrugs beleid gaan. Er gaat opver gestemd worden door het europees kabinet en ook al zijn de motieven voor legalisering beter, de meeste landen zullen tegen zijn
nee, dat word najuist afgeschermd in de grondwet, zonder grondwet zou het wel degelijk mogelijk zijn.
De enige die, met de grondwet, het softdrugsbeleid kan wijzigen is de rijksoverheid.
De sociale zekerheid zou bijvoorbeeld in handen van de Nederlandse regering blijven maar in de grondwet staat dat hierover gestemd gaat worden door europa. Hierover kan dus straks geen veto meer over worden uitgesproken door nederland.
Dat hangt er maar net vanaf over welk onderdeel je het hebt. Maar in alle gevallen komen wij Nederlanders er beter uit.
Er worden dingen geregeld in de grondwet, die niet eens in de nationale grondwet staan.
En wanneer is de laatste keer dat Nederland een veto heeft gegeven?
Ik kan je wel vertellen dat Frankrijk heel veel heeft tegengehouden met hun veto, waaronder het verdwijnen van strasburg.