Partyflock
 
Forumonderwerp · 780165
 
Werkzaam bij Cuup.nl
Vrijdag 17 en zaterdag 18 juni zal er in samenwerking met organisator Cuup.nl voor het eerst in Nederland een feest van Death Noize Clan gegeven worden.

Er waren wat onzekerheden rond het DNC weekend, maar alles is uiteindelijk goed gekomen. Het weekend zou uit twee feesten bestaan, de eerste op vrijdag 17 juni in Koog aan de Zaan en de tweede op zaterdag 18 juni in Enkhuizen. Helaas kwam met koninginnedag het nieuws naar buiten dat er geen hardcore feesten meer zouden komen op de desbetreffende locatie in Enkhuizen en naast de andere feesten die er gepland stonden werd ook het Death Noize Clan feest afgelast. De organisatie is snel op zoek gegaan op zo een korte termijn nog een locatie te vinden en even leek het erop dat dit niet meer ging lukken. Gelukkig is er nu bekend gemaakt dat er toch een geschikte locatie is gevonden. De Night of Horror nodigt Death Noize Clan uit in de Solution in Hillegom om samen een geslaagde avond neer te zetten en ook het feest in De Waakzaamheid gaat gewoon door.

De Death Noize Clan is een organisatie uit Oostenrijk en omstreken die sinds 1997 actief is in die regio. De dj’s van deze organisatie hebben al in veel landen gedraaid, maar Nederland was er nooit van gekomen. Ter introductie van DNC zullen dj Skyscraper en Judg'Ann het weekend van 17 en 18 juni voor het eerst in Nederland zijn.

Dj Skyscraper heeft op feesten in veel verschillende landen mogen optreden, waaronder Hellrave in Moskou. Hij is sinds 2002 de coördinator van de Hongaarse tak van DNC en mede dankzij hem leeft de hardcore scene in zijn land. Skyscraper draait mixtechnisch op hoog niveau en zijn draaistijl is te omschrijven als mainstream hardcore, hoewel daarbij natuurlijk wel opgemerkt moet worden dat mainstream in Hongarije niet precies hetzelfde is als in Nederland. Anna, beter bekend als Judg'Ann komt uit Zwitserland. Deze vrouwelijke dj is pas een jaar lid van de DNC maar ze zijn nu al zeer trots op haar. Haar stijl is net als Skyscraper te omschrijven als de gewone hardcore.

Vrijdag 17 juni zullen zij samen met dj’s als Partyraiser in de Waakzaamheid het weekend openen. Zaterdag 18 juni gaan zij hun kunsten vertonen in de Solution in Hillegom. Het oorspronkelijke plan was een feest in Enkhuizen, maar die locatie liet weten geen hardcore feesten meer te geven en het feest werd gecanceld. Gelukkig was de Night of Horror zo gastvrij om de dj’s uit te nodigen en kan er toch nog een heel weekend gefeest worden.

De line-up voor vrijdag ziet er als volgt uit:

Partyraiser
Skyscraper
Judg'Ann
Marlice
Blaze
Sador
Hellraisor

Zaterdag zullen de volgende dj’s verspreidt over twee zalen draaien:

Da Hardbeat Creators
Devillien
Skyscraper
Judg'Ann
The Dreamer
D-Compoze
ZubZero
Orphagan
Flash-Back

Beide avonden zullen door niemand minder dan mc Terror worden gehost. Meer info over deze twee feesten is te lezen op www.cuup.nl



Death Noize Clan
laatste aanpassing
Worden mensen nu echt vrolijk en blij van zo'n feest? :/
 
ehmm waarom nou weer in t weekend bij defqon :9
maarre kom mischien wel ffies checken B)
vrolijk en blij


:jaja:

Ik zeker wel, gaat weer een super feest worden! :D
 
dat geloof ik graag (Y)
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 3417, 168}
Werkzaam bij {SHOWLIST location 14513, 22781}
(Y) Ziet er weer netjes uit Cuup :D

Ik baal nog steeds van Vendetta Enkhuizen :( zn leuke locatie :(
 
Ja, echt stom dat het niet meer in The Vendetta is :(
Ja jammer dat Vendetta cancelde, gelukkig is er een vervangende locatie gevonden zodat het weekend gewoon door kan gaan!

:bounce:
Zaterdag zal ik zeker aanwezig zijn :D
 
Agent Orange


:O vette naam haha :D
Ik ben wel benieuwd eigenlijk :D, ga ook zeker proberen op de vrijdag langs te komen :jaja:
Ok dan! :bounce:
Artiest {SHOWLIST artist 15618, 45950}
DUS..........;)
Vrijdag is het zover! :jaja:
 
Jeeej en ik heb een gastenlijstplaats gewonnen b)
Misschien dat ik er ben... :9
ik ben er zeker! :P
Na lang wachten komt de Europese hardcore organisatie Death Noize Clan (DNC) naar Nederland. De prijsvraag op hun Oostenrijkse website www.deathnoize.org verklapt gelijk welke twee bijzondere artiesten dit weekend worden overgevlogen om ons land op stelten te zetten:

Which are the names of the upcoming consecutive events in the netherlands, where the ultimate gabber couple Skyscraper and Judg’Ann will represent the dnc for two days a la death noizes and will write a piece of history?

Als vertegenwoordiger van de Hongaarse hardcore delegatie zal DJ Skyscraper samen met zijn Zwitserse vriendin Judg’Ann de Zaanstreek doen trillen. Skyscraper draait al een aantal jaar mee en heeft al in meerdere Europese landen gedraaid maar nog nooit in Nederland, daar waar de hardcore scene het grootst is. Zowel mixtechnisch als creatief zullen Skyscraper en Judg’Ann zien dat Nederland niet het enige hardcore land is in deze wereld en dat Zwitserland, Oostenrijk en Hongarije een harde inhaal race begonnen zijn. Aangezien Nederland natuurlijk wel goed vertegenwoordigd moet zijn deze avond komen niemand minder dan DJ Partyraiser en MC Terror de gasten verwelkomen.

Een onverwachte tegenslag zijn de aangekondigde stakingen op de dag van het feest. De organisatie Cuup.nl roept iedereen op om zoveel mogelijk met eigen vervoer naar het feest te komen en er rekening mee te houden dat er vrijdags geen treinen zullen rijden. De leden van de vakbonden FNV en CNV zullen namelijk vrijdag hun werk bij ProRail neerleggen tot 23:00 waardoor er waarschijnlijk de gehele dag geen treinverkeer mogelijk is.

Voor de mensen die graag op vrijdag kwamen maar het niet lukt om Waakzaamheid te bereiken is er dit weekend een tweede mogelijkheid om een optreden van de DNC artiesten mee te maken. Zaterdag zullen zij ondersteund door andere dj’s gaan draaien in jongerencentrum Solution in Hillegom. Meer informatie hierover is te vinden op www.Cuup.nl


Er staat een nieuwsberichtje online, denk om de treinstakingen!
treinen gaan vanaf 23.00 gewoon weer!!
dus iedereen kan komen:yes: :D ;P