Partyflock
 
Forumonderwerp · 775236

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
donateur
De Rotterdamse politie plaatst deze maand maximaal tweehonderd foto's van voetbalvandalen op het internet. Het gaat om personen die vorige maand betrokken waren bij rellen rond de wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax.

De politie hoopt daardoor tips te krijgen om de relschoppers te kunnen oppakken. Voordat de foto's openbaar worden, krijgen eerst andere korpsen in Nederland het beeldmateriaal. Wie over twee weken nog niet is gevonden, komt met zijn portret op internet. De foto's zijn afkomstig van de videobeelden die de politie van de rellen heeft gemaakt.

Achthonderd Ajax-supporters sloopten zondag 17 april een trein op weg naar het voetbalstadion De Kuip in Rotterdam. Daarop besloot burgemeester van Rotterdam Ivo Opstelten dat de Ajax-fans het Feyenoordstadion niet in mochten.

Na afloop van de wedstrijd bevonden zich nog steeds Ajax-supporters op het station bij De Kuip. De politie en de Mobiele Eenheid kregen de aanhangers van Feyenoord en Ajax met moeite uit elkaar. Bij de rellen raakten acht agenten gewond.


------------------------------------

Mag dit zomaar?? Dag dat er ook zo iets bestond als privacy? :S
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Was je ook zo aan het lullen toen dat topic er van ons was


joh er stonden al eens jongens van Feyenoord op internet als gezocht..van de rellen na de uefa winst....ben er gewoon op tegen!
vind het ook niet kunnen wat justie nu aan het doen is!
en dan maakt het me niet uit wie het zijn,,of wij ,,of jullie of een andere club!
dit gaat te ver op deze manier!!!
Waarschuw beheerder
zijn we het eindelijk is een s :)
 
Waarschuw beheerder
Begrijp trouwens nog steeds niet dat je ze hoort zeggen, anoniem in beeld uiteraard :s dat ze het de ergste rellen sinds jaren vinden.

Zo heftig was het ook weer niet er is gewoon veel gebeurd verspreid over de dag.
 
Waarschuw beheerder
Die ME vraagt er toch om met haar houding en ze willen GVD altijd en iedereen maar slaan die bij hun in de buurt komt dat willen ze toch!!! En nu had je een hoop krankzinnige :) die er flink op los gingen en gaan ze een beetje zielig leggen doen op TV en ook nog anoniem pffff word dan geen MEér als je niks kent verdragen toch?
 
Waarschuw beheerder
Daarom, als het echt zo erg was hadden ze wel geschoten.
Waarschuw beheerder
ME zijn me beste vrienden :no:
Waarschuw beheerder
hehe ME'ers zijn diep triest
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Ouwehoeren op dinsdag 24 mei 2005 om 22:57:
ME zijn me beste vrienden


wahahah nee die van mij ook nie,krijg maar eens een lat over je rug en tegen je smoel wahahaha
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
meerdere malen gehad, mooie kleuren krijg je daarvan
Waarschuw beheerder
jij was tog opgepakt die bewuste zondag?
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
jah voor poging tot doodslag van een treinbankie
Waarschuw beheerder
ja die ligt nu nog in coma
Waarschuw beheerder
bla bla bla bla bla een grote poppenkast is het
Waarschuw beheerder
donateur
Met jan klaassen?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 24 mei 2005 om 20:52:
Risico van het vak......


Ja tog Billy! :')


Je heb helemaal gelijk wie zijn billen brand moet op de blaren zitten........ Je moet gewoon niet gaan janken, als je erbij bent geweest en je wordt gezocht ja so be it... Had je er maar niet bij moeten zijn. Ze willen het nu helemaal aanpakken, kijk naar die gasten die vuurwerk gooide tijdens F'noord-Sporting die hebben 10 jaar eem SV gekregen.
Waarschuw beheerder
Tja risico is het ja, maar je bent het toch wel eens dat de manier waarop het gaat zo krom als de pleuris is.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Ouwehoeren op woensdag 25 mei 2005 om 09:28:
maar je bent het toch wel eens dat de manier waarop het gaat zo krom als de pleuris is.


Nou ik ben het gedeeltelijk met je eens, maar ze willen gewoon een doel stellen en ze willen een eind maken aan wat hooligans allemaal uithalen.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 25 mei 2005 om 09:33:
ze willen een eind maken aan wat hooligans allemaal uithalen


probleem verplaatsen is het ;)
Waarschuw beheerder
Tja en iedereen wete dat dat nooit kan gana gebeuren, want het gata zich alleen maar verplaatsen :)
 
Artiest R-K
Waarschuw beheerder
Die gasten die nu op internet staan zijn sowieso niet bijster slim (kakkerlak eigen), je weet toch dat alles in de gaten wordt gehouden met 100 camera's... als je dan toch wat ga doen dek je gezicht dan af
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 25 mei 2005 om 09:39:
je weet toch dat alles in de gaten wordt gehouden met 100 camera's... als je dan toch wat ga doen dek je gezicht dan af


Ja daar heb je helemaal gelijk in, in en rond de stadions zijn honderden camera's geplaatst, en ook in de steden Big Brother is Watching
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 25 mei 2005 om 09:20:
wie zijn billen brand moet op de blaren zitten


Je kan ook op je buik liggen, hoef je niet op de blaren te zitten :P
Waarschuw beheerder
Tja je wete dat je gefilmd wordt, maar neem aan dat je zelf wete dat als het los gaat je nergens aan denkt, ik niet tenminste
Waarschuw beheerder
ik kan heel goed nadenken!!!maar of je er wat aanhebt op dat moment is maar de vraag!!!veni vidi vici!!!!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Ouwehoeren op woensdag 25 mei 2005 om 09:49:
Tja je wete dat je gefilmd wordt, maar neem aan dat je zelf wete dat als het los gaat je nergens aan denkt, ik niet tenminste


Als je naar dat soort wedstrijden gaat en je weet dat het misschien los kan gaan, dan moet je daar rekening mee houden. Dus niet te opvallende kleding een muts of een pet opzetten, een jas met capuchon.....
Waarschuw beheerder
Op dat moment soms wel ;)

Ach Billiebong als je een capuchon opzet wordt je ook 9 van de 10 keer gepakt ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Idd... Met een capuchon oplopen bij 25 graden valt gelukkig niet zo op hé :P
Waarschuw beheerder
je moet je gezicht gewoon goed bedekken, dat kan uitstekend met pet en een sjaal
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
met deze beelden ben je al heel snel de lul, de kwaliteit is gewoon erg goed

enige is inderdaad een capuchon en een sjaal voor je bek

alleen dan heb je de kans dat ze je herkennen aan je kleding en je op de foto zetten als je ergens anders loopt
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van WSM op woensdag 25 mei 2005 om 10:15:
dat kan uitstekend met pet en een sjaal


Kome ze toch een keer goed van pas :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van :jaja: Jeffrey :jaja: op woensdag 25 mei 2005 om 10:16:
met deze beelden ben je al heel snel de lul, de kwaliteit is gewoon erg goed


beetje te goed :S
Waarschuw beheerder
Ja maar dat weet je, je kiest er voor om gek te doen of rustig te doen. Als je ervoor kiest om gek te gaan doen dan weet je dat je een risico loopt. En best een aardig risico...

Alles goed Jef? Beetje zin in zaterdag?
Waarschuw beheerder
donateur
Natuurlijk leuk zo'n chaos.. maar ik ga me niet laten pakken voor zoiets nutteloos als stenen gooien tegen politie busjes die er toch niet van kapot gaan etc etc.
Waarschuw beheerder
ja, dat is inderdaad het risico, alleen het word steeds erger met videobeelden en dergelijke

voorheen werd je in je kladden gegrepen door 5 stillen bij het stadion, kreeg je een paar noeste tering beuken voor je emmer en een nachie zitten en was het klaar

nu sta je met je bek op nationale tv en internet :S



wsm, alles chillen? met jou?
ik heb erg veel zin in zaterdag, die meiden gaan eerst hun nagels doen :S en dan gaan wij noest aan de zuip :D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
als je je daarvoor niet wil laten pakken dan zal je het ook niet moeten doen....maar dat is toch overal hetzelfde, durf te wedden dat de meeste getoonde koppen de echten nauwelijks bekend voorkomen of helemaal niet
Waarschuw beheerder
ja goed hoor, gaan we noest aan de zuip? Wie gaat er rijden dan? :D zomaar een gedachte....:bier: ik ben overal voor in. Zaterdag gaan ik weer los :D
Waarschuw beheerder
whehehehe ik heb ook geen zin om e rijden
Waarschuw beheerder
donateur
dan laten jullie de vrouwen rijden.. Zijn ze toch nog erges goed van pas ;)