Partyflock
 
Forumonderwerp · 695087
1 volger · 164668x bekeken
Waarschuw beheerder
Dus beter plaats je hier al je triviale zaken, opmerkelijke feiten, nieuws, achtergronden danwel kant noch wal rakende zaad opmerkingen.


oorspronkelijke topictitel na wijziging weer hersteld Met Toestemming Van Hogerhand :) - DSW
laatste aanpassing door een beheerder
 
Waarschuw beheerder
donateur
Vet T...Ibiza! B)

Toch mooi die insidetrack in de gayscene! (y)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van T-nus op dinsdag 24 mei 2005 om 14:53:
Ja kijk maar uit... Rie maakt er direct een liefdesweekeind van die ouwe John Lanting


we gaan dan ook een blow roken onder de boom, met een chocomel en een snack...isn't that fokkin romantic (l)

Daarna ga ik de foxStrot dansen met DeSlickstra...dat weet hij nog niet, maar goed...totaal overdonderen die gast...

B)
 
Waarschuw beheerder
donateur
O:) :lief: B)
Artiest {SHOWLIST artist 95822, 39766}
Waarschuw beheerder
Is Rie op zoek naar een aanstaande?


Doorlopend..je moet Rie zien als zo'n vent uit het circus die 10 schoteltjes draaiende houdt op stokjes (y) O:)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Whahhahaa! :D
Waarschuw beheerder
Lach maar niet te hard Man-D, hij geeft je zo een slinger...O:) whoeiii
 
Waarschuw beheerder
NJOY GAAT NIET DOOR

NJOY, the Festival, wat plaats zou vinden in het weekend van 10 tot en met 13 juni op het festivalterrein van Wailibi World, gaat niet door.

Sander Groet, ID&T: 'Wij wilden NJOY dit jaar voor de tweede keer neerzetten. Hoewel de kaartverkoop vorig jaar niet goed verliep, zijn we ervan uitgegaan, mede door de goede reacties op de eerste editie, dat het dit jaar beter zou gaan. Helaas hebben we moeten constateren dat de kaartverkoop achterblijft bij de verwachtingen. Vorig jaar hebben we dit opgelost door vele kaartenacties met verschillende partijen, maar dat wilden we dit jaar niet meer doen. Dan is de afweging, gaan we het festival verkleinen of stoppen we ermee. Wij hebben voor dat laatste gekozen.
Het is ID&T dus niet gelukt om een evenement met ook pop en rock van de grond te krijgen. We moeten de hand in eigen boezem steken. Anders dan Sensation, Mystery Land of Innercity is NJOY klaarblijkelijk niet sterk genoeg gebleken in de overvolle markt van popfestivals. Dit is een harde maar leerzame les met het oog op toekomstige ID&T evenementen'.

De Sp!ts Breakthrough Awards vinden overigens wel gewoon plaats. De finale hiervan zou op NJOY plaatsvinden maar de organisatie is bezig met een vervangende locatie.

Bezoekers die een ticket hebben gekocht via TicketOnline of Ticketbox krijgen uiteraard hun geld terug.


so what's the news... :respect:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Shit wou vandaag net een kaart halen! (n) O:)
 
Waarschuw beheerder
donateur
:/


:devil:

Goede zaak!
 
Waarschuw beheerder
Jammer :-/
 
Waarschuw beheerder
Ik had nog wel allemaal gratis kaarten te koop B-)
 
Waarschuw beheerder
beter, gaan we gewoon naar de "Jostiband on tour" (y)
 
Waarschuw beheerder
Daar hoef je alleen maar voor op zondagochtend bij mij thuis langs te komen (y)
Waarschuw beheerder
NJOY The T-nus alsmede I Love T-nus gaat wel gewoon door (y) B)
Waarschuw beheerder
Uitverkocht dat wel...
Waarschuw beheerder
[img width=600 height=450]http://groups.msn.com/_Secure/0QAAaA6ARExWk99PiaWwwQjbuV!mlhSxKZ5sPvFV2jitzdRVnwdR7NhbK5RhFcqHdKyd5CosZ0gcEOaWgwdjUlgRw71sKbeJfzowaAwBwCBc/DSC07928.JPG?dc=4675523708362090512[/img]

Met ook dit jaar weer gereserveerde ruimtes om naar hartelust te...(y)
 
Waarschuw beheerder
whahaha :respect:
vingergym :o
Waarschuw beheerder
whahaha
vingergym


Was op het feestje van Ray vorig jaar (y)

Daar waren ook veel meisjes op trampolines

[img width=600 height=450]http://groups.msn.com/_Secure/0QAAdA5QRbhKV!Za44UaiUdzATVSLHSl6N56c8hpm2D1jag4aF2d3Si2UjoBP!yq1UCsKYhMQ1iLXLZgpyBcVh3ldbjJoW2aAzowdAwBwPRg/DSC08006.JPG?dc=4675523709143927270[/img]
Waarschuw beheerder
Alsmede wat flop flop

[img width=600 height=450]http://groups.msn.com/_Secure/0QAD9AqcRmxak99PiaWwwQv4pc4ji5X9f4pSKCdrXQpoxF6lV1e9t!T*UbKTqq6eRWFnKruO*YIeq8GteanKiNGoHRSbAY2QOzoz9AgBwaB4/DSC07998.JPG?dc=4675523709141992944[/img]
Waarschuw beheerder
Vorige jaar rond deze tijd ook een knap stukje naaktrecreatie op Schier (y) B)

[img width=300 height=225]http://groups.msn.com/_Secure/0QAAaA6ARCxWV!Za44UaiUfeW7!*Smx5Dfb6O5NraOwB2z1Bwt557wbS*mc7V96sYeFsiHo73lFXediqpv0tAvoEwWRwPodQxzowaAwBwqBY/DSC08099.JPG?dc=4675523709408735865[/img]
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
*snif* beetje sentimenteel vandaag
 
Waarschuw beheerder
ach kind toch... droog je tranen... en schouders eronder :|

ik heb wel het een en ander gehoord en gezien van Ray's kinderfeest... (y)
 
Waarschuw beheerder
Wanna talk about it boy????

[img width=210 height=186 cacheid=00088e520017dd427901997b1a00c0317f]http://www.rtl.nl/programma/drphil/components/articles/210x186Phil.jpg[/img]
 
Waarschuw beheerder
even in het kort: godverdommeeeee!!
 
Waarschuw beheerder
overigens is de situatie van het uit-mijn-huis-gezet-worden inderdaad juridisch gezien nogal uitzichtloos, maar vandaag ben ik achter enkele mazen in de wet gekomen, ook wel een zogenoemde, zeer bruikbare, omzeilingsmethode... hell yeah (Y)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Haha! T-nus.. wat ben je ook een mongooltje hè! :lief:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 24 mei 2005 om 18:33:
ook wel een zogenoemde, zeer bruikbare, omzeilingsmethode... hell yeah (Y)


opeens heb je het, je wordt crimineel B)

:D
 
Waarschuw beheerder
nee hoor O:) in dit geval was 't: opeens heb je het, je wordt hippie B)

we kunnen hier namelijk een zogenaamde woonvereniging oprichten, waarbij de bewoners van het huis (vier studenten) ineens een soort... ja.. gezinnetje vormen :lief: (je schrijft je dus daadwerkelijk in als vereniging, met een bestuur van minimaal twee mensen, bij de kamer van koophandel).
en ineens zijn de strenge onderhouds- en veiligheidseisen die aan een "verblijfsinrichting" verbonden zijn niet meer geldig (het zou hier officieel een soort hotel moeten zijn, maar helaas heeft de eigenaar daar dus niet de vergunning voor). en dan kan je er dus wél blijven wonen (Y)
 
Waarschuw beheerder
godverdomme anyway, maar dat geheel terzijde.
Waarschuw beheerder
donateur
in moeilijke tijden leert men creatief zijn. Hulde Wen Godverdomme :p
 
Waarschuw beheerder
je slaat 'm de spreekwoordelijke spijker op de kop plons (Y) bedankt he, godverdomme :lief:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 24 mei 2005 om 19:35:
godverdomme :lief:


je sloeg toch niet op je duimpje hè?? (L)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Dat ging nèèèt goed, opa.....
 
Waarschuw beheerder
donateur
Plons? Al werk? Offe hoe zit 't? :D
 
Waarschuw beheerder
ook wel een zogenoemde, zeer bruikbare, omzeilingsmethode... hell yeah


Als je maar géén kraker gaat worden Wen ;-)
Waarschuw beheerder
donateur
hmm, vandaag bij mijn oude klant op gesprek geweest en hoor volgende week of ze iets voor me kunnen betekenen (ze moesten wat budget regelen 8))
 
Waarschuw beheerder
Voor welk bedrag ga je over de toonbank dan ;-)
Waarschuw beheerder
donateur
ik hoop een groot bedrag ROBIN, maar nog liever een portie werkvreugde ;)
 
Waarschuw beheerder
Kan je goed met Friezen overweg? Anders wil ik je wel even voorstellen bij mijn huidige baas ;-) die zoeken namelijk zeer snel ook weer iemand.

werkvreugde


Never mind...dat ga je daar niet meemaken.
 
Waarschuw beheerder
Waar is Rie? :(
 
Waarschuw beheerder
Bij de Geisha's...
 
Waarschuw beheerder
Maar ik ben hier B-)
 
Waarschuw beheerder
Niet onbelangrijk lijkt me zo...
 
Waarschuw beheerder
Onderwerp uit je volglijst verwijderd!


*diepe, diepe zucht*

Zijn ze nou helemaal van de pot gerukt? Ik word hier moe van...

Enniewee Robin, vertel 's een leuk verhaaltje voor het slapengaan mien jong. Gelieve geen erotisch getinte verhalen, want daar kan ik niet van slapen. :flower:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 24 mei 2005 om 22:38:
Kan je goed met Friezen overweg?


hmm, beetje veel kilometers vreten dan ;)
 
Waarschuw beheerder
Nah, het zijn import Friezen gestationeerd in Amersfoort ;-)
 
Waarschuw beheerder
Wat wil je horen Rebs?

Mijn chocoladepasta verhaal van afgelopen weekend :X

Mijn nieuwe vlam?

Zeg het maar heur ;-)
Waarschuw beheerder
donateur
nog vrij ver als je vlakbij Roosendaal woont O:)

of het moet erg leuk en lucratief zijn O:)