Partyflock
 
Forumonderwerp · 609140
 
Waarschuw beheerder
Ja weer zo'n :vaag: verhaal aan moeten horen voor ik zaterdag naar shockers ging.
Blijkt een meid te zijn die buikpijn krijgt van :xtc:. Ken gebeuren toch? Ik zou zeggen neem er een rennie achteraan [img]http://www.smilies.nl/laugh.gif[/img].
Die meid blijkt dus xtc als zetpil te gebruiken, hop zo der kontje in! En het mooie is nog dat haar vriend het voor haar doet.
Zie je het al voor je "Schat ik wil nog een :xtc: loop je ff mee naar de wc?"


Iemand ervaring met deze gekkehouse?

Vraag me of ze ook ghb neemt!? En coke snuift mer der anus!?

WHAHAHAHAHAHAA
 
Waarschuw beheerder
hehe..
liefie, ff je kringspiertje ontspannen nou..ik wil ook graag feesten..
 
Waarschuw beheerder
En dan zo die snaufbaus in je anus, te strakke riem losj en WOOEESSHHH.. hops die coke je vacuum endeldarm in!!! WHOEHAHAHA.. :vaag:
 
Waarschuw beheerder
Nou GHB drinkt ze gewoon en coke snuiven doet ze niet!
 
Waarschuw beheerder
GHB via de pisbuis? :-p
Waarschuw beheerder
:xtc: via je kont? Werkt dat, poep je het niet gewoon weer net zo hard uit voordat 't is opgenomen? :S
 
Waarschuw beheerder
HAHAHHA en jullie allemaal maar lachen, terwijl het vrij veel gebeurt en dat zal ik eens even uitleggen.

Ten eerste wordt het idd gedaan door mensen die een zwakke maag hebben, omdat nu de mdma niet via je maag maar via je anus wordt opgenomen (mja niet exact de anus zelf maar "iets" wat daar zit).

Ten tweede wordt het ook veel gedaan door mensen met een hoge tolerantie (mensen die veel xtc gebruiken) en waarom?
Als je nou een xtc tabletje slikt dan wordt , na opname van de xtc door je lever e.d. maar maximaal 40% naar je hersenen getransporteert.

Neem je nou zo'n zelfde tablet anaal dan zal zo'n 80-90% van de actieve substantie (mdma dus) opgenomen worden in je hoofdje, dit komt omdat je dan geen tussenkomst hebt van de lever die het probeert te metaboliseren.
Je kunt dus stellen dat als je een pil in je reet douwt, het effect zowat verdubbelt!!!
De pil moet dan vrij diep aangebracht worden (ook weer niet te diep) ongeveer zoals een zetpil zeg maar.
Dit is ook niet aan te raden om vaak te doen , daar de chemicaliën in zo'n pil je anus nogal schraal kunnen maken (ieuuwwww)


GreetX Chris
p.s. ikzelf gebruik maar eens per 2 maanden dus voor mij werkt de gewone inname nog prima ;-)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
2 Mano dis dus waar!
Geen grappen hier! Ik ben bloedserieus.

WHAHAHAHAHAHA
Waarschuw beheerder
wow...

zieke kneuzen dan zeg.

ben ik liever nuchter dan een geschonden poeperd.

:bah:
Waarschuw beheerder
Dus Chris, als je rectaal XTC neemt heb je eigenlijk 2x zo goedkoop XTC? (2x zo weinig nodig)
ff erowid checken of 'r daar ook iets over staat, andere bronnen zijn ook welkom :)
 
Waarschuw beheerder
Kijk maar op bluelight en op erowid.
Amerikanen doen dit heel veel omdat daar 1 pil al tussen de 25-50 dollar kost, dus proberen ze op die manier zoveel mogelijk effect te halen uit 1 pil!

Is toch logisch eigenlijk..
Als je m slikt wordt ie meteen "aangevallen" door je lever, duw je m in je reet dan wordt het zowat direct in je bloedbaan geduwt zonder tussenkomst van je filtertje (lever!)


Of het triest is???
Als je snuift is dat toch ook triest, je probeert dan coke door je neus te duwen omdat je dan een beter effect hebt, ik vind er eerlijk gezegd niks triests aan, maar ik heb gewoonweg geen behoefte aan een hele zware pil vandaar.

Chris
 
Waarschuw beheerder
Dus eigenlijk in g-slaap iemand paar :xtc: in z'n reet duwen!! HAHAHA.. lachen! :-)
 
Waarschuw beheerder
:xtc: [IMG]http://smilies.networkessence.net/s/contrib/tweetz/moon.gif[/IMG]
Waarschuw beheerder
2 Chris:
ehm... op erowid zie ik alleen staan 'with oral dose', maar nergens kan ik iets vinden over hoe anders doseren...

edit:
Op bluelight zie ik r idd wel topics over staan :)
ff verder lezen :)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Chris, volgens mij gaat het deze keer echt lukken om iemand zo ver te krijgen een pil in zijn reet te douwen ;p
 
Waarschuw beheerder
Ooh ja ze geven het als volgt aan (in de usa):

Dropping = slikken [daar kennen we het effect van]

parachuting = snuiven [pil komt op in enkele minuten en de werking is veel heftiger maar de duur is ook maar de helft, behoorlijk kort dus]

iv-ing = injecteren [snelste werking en duurt ook nog eens redelijk lang maar zeer gevaarlijk omdat je vooral niet weet welke andere stoffen je nog meer in je bloedbaan duwt]

plugging = rectaal(in je reet dus)[pil komt vrij snel op en de werking is stukken heftiger dan bij gewoon slikken, de duur is ook langer dan bij slikken]

Rolling = de amerikaanse benaming van hard gaan!

GreetX Chris
 
Waarschuw beheerder
Pff ben ik blij dat iemand effe dit verhaal bevestigt zeg! haasjerepje stond me aan te kijken of ik helemaal gek was geworden toen ik dit verhaal vertelde!
 
Waarschuw beheerder
amerikanen: [IMG]http://216.40.249.192/s/contrib/edoom/smiley_on_tredmil.gif[/IMG]

en grote:
[IMG]http://smilies.crowd9.com/contrib/sarge/SierraC3.gif[/IMG]

en betalen 30 dollar per pil! handellllll....

:-)
Waarschuw beheerder
Ik heb ff op Bluelight gekeken, en wat Chris zegt klopt, tenzij echt ALLE Amerikanen gek zijn :P
Ik heb alleen nog nergens een bevestiging gevonden van die percentages, alleen dat plugging meer effect heeft dan 'any oral method' (ze hadden ook nog orale methodes met crushen en iets met pleepapier :D )
Waar heb je dat precies vandaan?
 
Waarschuw beheerder
Hehe ik heb diverse rapporten hierover (ook serieuse) en ik heb met een aantal mensen contact gehad die dit vaker doen, waarschijnlijk waren er op shockers ook wel weer een man/vrouw of 500 die het op deze manier doen hahaha grappig dat jullie dat allemaal niet kennen.

Op erowid staat bijna nooit iets over plugging omdat ze een officiëel drugs board zijn, waar geen "helpende" ino op mag staan, alhoewel ik dr soms wel eens iets over gelezen heb.

Maar dr staat niet voor niks "with ORAL dose" , oftewel... er bestaan ook andere manieren van doseren ;-)

GreetX Chris
 
Waarschuw beheerder
Hey chris WTF voor werk doe je dan dat je die mensen spreekt? [IMG]http://mindscraps.com/s/contrib/blackeye/stretch.gif[/IMG]
Waarschuw beheerder
donateur
ben ik blij dat Niet gebruik.
 
Waarschuw beheerder
Ik interesseer me voor het hele mdma spectrum en daar hoort dit bij en dus heb ik wel eens met mensen daarover gepraat enz.
Hiermee probeer ik uiteindelijk een enorm boekwerk te creeëren waar alles instaat!

GreetX Chris
 
Waarschuw beheerder
donateur
interessant.. en het maakt me ook enigszins nieuwsgierig moet ik toegeven. ik word echt bijna standaard misselijk als ik slik, of ik me maak mezelf zo druk over dat ik misschien wel misselijk ga worden, dat dat dus idd gebeurt :s

maar de gedachte alleen al dat ik een pil in mn reet moet gaan douwen.. %-)
Waarschuw beheerder
donateur
Zie me al aan iemand vragen
Wil je een pil in me poepkuil stoppen?
Waarschuw beheerder
en wat als ik em in mijn oor stop? das nog korter en gaat zo naar je hersens..?????:d OORAAL gedoseerd zegmaar
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Moet je wel eerst een kilo oorsmeer eruit peuteren :P
Waarschuw beheerder
donateur
jullie hebben zeker ook nog nooit trainspotting gezien?
 
Waarschuw beheerder
[IMG]http://mindscraps.com/s/games/dbz/dragonball-goku.gif[/IMG]
In trainspotting duikt 'ie coke de pot in! Dat s me coke nog nooit gelukt! WHOEHAHAHA.. :bounce: :xtc:

Volgende PF meeting allemaal verzamelen, neem k 'the glove' mee en vaseline, krijgen jullie allemaal gratizzzzz wilcootje van me! WHOEHAHAHA.. [IMG]http://www.gamers-forums.com/smilies/cwm/survivor/all.gif[/IMG] allemaal blij!

[IMG]http://smilies.networkessence.net/s/contrib/tweetz/moon.gif[/IMG][IMG]http://smilies.networkessence.net/s/contrib/tweetz/moon.gif[/IMG][IMG]http://smilies.networkessence.net/s/contrib/tweetz/moon.gif[/IMG][IMG]http://smilies.networkessence.net/s/contrib/tweetz/moon.gif[/IMG][IMG]http://smilies.networkessence.net/s/contrib/tweetz/moon.gif[/IMG][IMG]http://smilies.networkessence.net/s/contrib/tweetz/moon.gif[/IMG]
Waarschuw beheerder
yeah right! die zal dan wel een ontzettend schrale anus hebben :s
 
Waarschuw beheerder
@ in je [img cacheid=00000cb10009e88e7bf43d7e1a0012aba0]http://smilies.networkessence.net/s/contrib/tweetz/moon.gif[/img]

[IMG]http://www.gamers-forums.com/smilies/otn/realhappy/xxrotflmao.gif[/IMG]
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
interessant.. en het maakt me ook enigszins nieuwsgierig moet ik toegeven. ik word echt bijna standaard misselijk als ik slik, of ik me maak mezelf zo druk over dat ik misschien wel misselijk ga worden, dat dat dus idd gebeurt


Vaag is dat he? Kreeg het pas na 6 jaar ofzo vroeger kauwde ik nog op die dingen als het moest.
Waarschuw beheerder
donateur
Hoe hard ga je eigenlijk als je hem via je oor neemt?

Dat zit het dichts bij je hersenen neem ik aan ;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
En hoe zit het dan als je liever speed gebruikt??Lijkt me erg pijnlijk om in je reet te douwen en hoe "snuif"je dat in godsnaam naar binnen?

-x-
 
Waarschuw beheerder
Pil in je aars?? Dan lijkt het me toch wel erg grappig om een paar drugshonden los te laten bij de ingang van een party :)
 
Waarschuw beheerder
[IMG]http://216.40.249.192/s/contrib/geno/asshole2.gif[/IMG]:xtc:
[IMG]http://mysmilies.creativesell.net/contrib/tweetz/bootyshake.gif[/IMG][img]http://www.smilies.nl/dieren/dogrun.gif[/img]
Waarschuw beheerder
2 Craig Anus:
Als 't goed is is ie dan wel opgenomen al ;)
Waarschuw beheerder
ik stop ze altijd in mijn navel! :d

misschien ga ik t wel een keer probere! vind t wel een geil id! :d
 
Waarschuw beheerder
donateur
vAag %-)
Waarschuw beheerder
zeeer vaag idd :vaag:

khou het wel gewoon op de normale manier
Waarschuw beheerder
donateur
He wat ouderwets ...:D ..

nie slikkuh , maar Proppuh !!

[img]http://mysmilies.creativesell.net/contrib/tweetz/bootyshake.gif[/img] [img]http://www.smilies.nl/person/znaika.gif[/img]
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
2Chris:
Ik denk niet dat je lever het probleem is. De enige verbinding tussen je maag en je lever is de bloedbaan en daar heb je bij anale dosering dus net zoveel last van.
Ik zou veel eerder geneigd zijn te zeggen dat het agressieve milieu van je maag/maagdarmkanaal de boosdoeners zijn voor de (ongewenste) afbraak van de werkzame stof...

M.
 
Waarschuw beheerder
Hops en droogvegen en erin rammen!
 
Waarschuw beheerder
Beetje G als smeermiddel en drukken maar die :xtc:. Hop zo je [IMG]http://216.40.249.192/s/contrib/tweetz/moon.gif[/IMG] in.
Waarschuw beheerder
Ik vind het nog steeds een beetje onwerkelijk... een pil je reet in douwuh... ziek joh! Zie iemand al helemaal zitten!
 
Waarschuw beheerder
----Educatief moment----

Toch is het anaal innemen van drugs geen onwerkelijk en nieuwerwets verschijnsel, in feite bestaat deze methode al heel erg lang.
Iedereen kent de verhalen van heksen op bezemstelen.
Welnu, die verhalen komen ook niet zomaar uit de lucht vallen.
Heksen waren niets meer of minder dan vrouwen die dicht bij de natuur stonden en op de hoogte waren van de heilzame werking van diverse kruiden.
Een bepaalde combinatie van kruiden werd in een zalf verwerkt die vervolgens in en om de anus gesmeerd werd wat een hallicunerend en erotiserend effect had.

Stel je eens voor dat je als middeleeuws mens een huisje binnenkomt en daar een vrouwmens zwaar trippend op de grond aantreft, met de bezem van pure geiligheid tussen d'r benen, ondertussen brabbelend over zweven en vliegen....
Met je beperkte middeleeuwse kennis denk je onmiddelijk met een toverkol te maken te hebben, dus hoppa...op de brandstapel d'r mee!!

Voor Inge&Chris: dat zalfje bestaat dus echt, ik heb ooit eens met een ouwe hippie gesproken die ooit eens zo'n zalfje heeft gemaakt door de ingredienten te jatten uit de Botanische Tuin van, ik meen, Kasteel Sjaloen (kweet niet meer of je het zo schrijft, maar ik denk wel dat je weet wat ik bedoel)
Die gozer zou je eens moeten ontmoeten, die weet echt alles van drugs. Teelt zelf wiet in zijn achtertuin, maakt hash, heeft alles geprobeerd en is zelfs bezig geweest met het maken van opium en coke (getuige is een zwartgeblakerd muurtje in z'n achtertuin na een mislukt experimentje)
 
Waarschuw beheerder
Mja klinkt interessant, alleen heb ik het niet zo op hippies, die zijn mij wat te experimenteel terwijl ze de realiteit uit het oog verliezen ;-)

GreetX Chris
 
Waarschuw beheerder
Hahaha....valt reuze mee hoor, was een hele relaxte gast, niet zo'n harig wereldvreemd tiepje..
Maar ik ben em zelf uit het oog verloren toen ik wegging uit Masstricht.

En tja, als ik mag kiezen tussen patserige praatjes over pillen, poeders en paddo's of onder het genot van een jointje of wat dan ook een beetje filosoferen kies ik toch het laatste :-)
Waarschuw beheerder
donateur
Pil in d'r reet? En dan schijt ze zeker uit d'r bek...
Waarschuw beheerder
Sjonge, wat een algemene kennis.

Luister nou maar naar Chris&Inge, die weten het verhaal van vork en steel.

Waarom denk je dat er van verschillende medicijnen zetpillen bestaan?

Mensen met bijv. migraine kunnen zetpillen krijgen ipv gewone asperine bijv. omdat de maag nix verdraagd.


Veel hebben hier volgens mij zichzelf een anaaltrauma aan laten praten zonder reden....