Lijkt me een top lokatie op Vlietland 2 Juli, uit je Bolletje gaan en lekker op het strand chillen.
Zie jullie daar !!
Grtz
Zie jullie daar !!
Grtz
| Betreft: | evenement: Disco vs Dance, zaterdag 2 juli 2005 om 11:00 |
![[img width=640 height=480]http://www.discovsdance.nl/images/stories/plattegrondstagegroot.jpg[/img]](http://www.discovsdance.nl/images/stories/plattegrondstagegroot.jpg)
Het ziet er groot en verzorgd uit.
hmm ja ik heb er ook gewerkt (beveiliging) en d'r past dus zeker wel 20.000 man op!
Jij hebt denk ik alleen naar die hekken gekeken die in een rechte hoek staan... ik ben gewoon het terein opgereden bij het eerste podium... en op dat grasveld passen makkelijk 5000 man op dat veld stond ook nog 1 kleine tent (denk voor drank oid). Achteraan was nog een veld dat tegen het surfwatertje aan, maar daar ben ik niet opgegaan.
wij zijn ook het terrein opgereden hoor.... bovendien ligt het zo'n beetje in m'n achtertuin dus ik ken het gebied vrij goed. 5000 man is echt veel voor dat plekkie hoor, geloof me. Het is namelijk best een smal strandje.
het surfstrandje wordt niet benut door het festival, dat zou ook niet mogelijk zijn omdat het gescheiden ligt van het zgn. zwemmerstrandje (waar het nu gehouden wordt) door een haven.
Was het maar waar, dan was het ideaal geweest!