Pogo, das toch wat van die punkers doen als ze teveel gras gerookt hebben terwijl er een of ander klotebandje op et podium rare teksten staan te brullen?
Zoiets ook wel es meegemaakt, toen moest ik van een maatje mee naar een band, hij vond ze helemaal super... Ik vond het allemaal best...kwamen we uit in Het Beest. Bandje heette Konthaar Hanekam

, stond ik opeens totaan mn oren tussen lui met piercings door hun piercings en autolak in hun haar... ziekelijk! Gelukkig heb ik dat nog nie bij opa kees gespot, maar vooruit denken met dat bordje vind ik goed bezig Dimara
Wat dat knikkeren/bolleketten/putten betreft, ik snap het nu ook nie meer

...
enfin, veel plezier vanavond in Opa Kees mensen, Kbaal er wel van dat ik er nie bij ben, et figuur die me heeft aangestoken met dat griepgebeuren verdient een buts!