Partyflock
 
Forumonderwerp · 766329
Waarschuw beheerder
[AMSTERDAM - SBS6 zendt twee afleveringen in de omstreden serie Probleemwijken woensdag- en donderdagavond niet uit. Het ging woensdag om een herhaling van de aflevering over de Scheveningse wijk Duindorp, die enkele weken geleden voor het eerst werd uitgezonden. Donderdag zou er een compilatie te zien zijn van enkele uitzendingen.

Volgens een verklaring van SBS komt er in plaats van de compilatie om 21.55 uur een 'speciale' aflevering, waarin zal worden ingegaan op "de commotie die met name in de media is ontstaan naar aanleiding van de programmareeks". De zender probeert burgemeesters aan het woord te laten en Haagse politici, zo licht een woordvoerder van SBS dinsdag toe.


Bron: nu.nl

Heeft de ophet die erover is gemaakt toch nut gehad.. :/
beetje jammer, had de rest wel willen zien eigenlijk.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
M.u.v die uitzendening over die pedofiel in Den Bosch heb ik in die uitzendingen van Probleemwijken echt weinig bijzonders gezien :no:. Het zijn gewoon mensen die zichzelf steeds verder buiten de maatschappij plaatsen en het liefst daar de overheid/gemeente de schuld van geven en zichzelf vervolgens overgeven aan drank, drugs en criminaliteit.
Dat is toch niks nieuws ? En dan zelf ook nog lopen klagen dat ze verkeerd zijn voorgelicht zijn door SBS :S. Kom nou zeg :frusty: . Zegt mij alweer genoeg over het niveau van deze mensen.
Waarschuw beheerder
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE­EEEEEE, dit programma was zooo leuk, heb me helema­al doodgelachen om al die tokkie's.. :cry: en nu i­s het niet meer
Waarschuw beheerder
verkeerd voorgelicht? :S
ze gingen prat op hun criminele activiteiten :S


Toch is het goed dat dit onder de aandacht gebracht wordt, die probleemwijken TonyFontana.
Veel mensen willen niet weten, of weten niet, hoe andere mensen in de zelfde stad als waar zij wonen, leven of moeten leven.

Struisvogelpolitiek :yes:

Misschien dat deze regering (die toch al zo bettutelend bezig is), zich daar eens mee bezig kan houden ;)
Maar dat zal wel weer te moeilijk zijn :D
Waarschuw beheerder
donateur
Die pedofiel was niet alleen in die wijk in Den Bosch aangevallen, elk dorp en elke stad die ik me in kan denken waren mensen naar zijn huis gegaan

Net goed, in de brand met die kinderverkrachters :[
Waarschuw beheerder
donateur
Misschien is er wel een slimme reisbureau die er handig op in springt en volledig verzorgde busreizen naar deze probleem wijken biedt...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Toch is het goed dat dit onder de aandacht gebracht wordt, die probleemwijken TonyFontana.
Veel mensen willen niet weten, of weten niet, hoe andere mensen in de zelfde stad als waar zij wonen, leven of moeten leven.


Als jij al een tijdje in een stad woont dan weet je heus wel waar de probleemwijken zijn in jou stad. In mijn stad zie je op de lokale tv burgemeester Dales regelmatig in die probleemwijken op bezoek gaan. En dan maar schreeuwen dat er nu serieus iets aan gedaan gaat worden. Die problemen spelen zich af in die wijken en zolang ze niet in jouw eigen wijk zijn maak je je er ook minder druk om lijkt mij O:)

Misschien is er wel een slimme reisbureau die er handig op in springt en volledig verzorgde busreizen naar deze probleem wijken bied...


Je brengt me op een idee :9
Waarschuw beheerder
Tuurlijk weten ze wel waar die probleem wijken zijn TonyFontana, maar daar zullen ze zelf nooit naar toe durven gaan om er eens een kijkje te nemen ;) :D
Handig als sbs6 dat dan voor je doet toch? :D
 
Waarschuw beheerder
slecht programmma gaat nergens over.
 
Waarschuw beheerder
Jammerz ja..

Verder doe ik ieder1 de:

[img width=656 height=468]http://dutch.clan-fate.com/DenBosch1.jpg[/img]
Waarschuw beheerder
donateur
Handig als sbs6 dat dan voor je doet toch?


Dat is toch ook het doel van media ?
Dingen/nieuws bij jou in de huiskamer brengen. Moet er niet aan denken om bij alles wat in de krant/op het journaal is, zelf te zijn geweest :no:
En die programma's worden goed bekeken (y). Waarom ?? Iedereen heeft het erover dus willen we niks missen :no:
Waarschuw beheerder
donateur
Jammer... altijd leuk om naar een stel paupers te kijken..
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ben het helemaal met je eens TonyFontana :)
 
Waarschuw beheerder
ach we steken nou eenmaal graag ons kop in het zand we lijken net een stel struisvogels...
Waarschuw beheerder
ze deden zelf mee dus moete nie zeike
 
Waarschuw beheerder
Ze hadden allang al wat aan die wijk moeten doen...
Dan was dit ook nooit op TV gekomen...:S
Waarschuw beheerder
donateur
jammer was wel intressant
Waarschuw beheerder
Vindt het wel een beetje raar van SBS!!!
Ze hadden eerst gezegd dat het een informatieve programma zou worden!En dat ze ondanks de rellen toch verder zouden gaan met het uitzenden van het Programma!!Maar vindt het wel jammer dat het niet meer uitgezonden wordt!:(
 
Waarschuw beheerder
jammer, vond wel lachuh om te zien..
welke wijken zouden er dan nog moete komen die nie meer uitgezonde worden??
 
Waarschuw beheerder
SBS6 schrapt resterende afleveringen Probleemwijken


*edit: :'(
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
nouw :( ik had wel willen zien hoe het afliep met die vage wijk:(
 
Waarschuw beheerder
wrom... :| dat was nou juist un toff programma man !!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
is er een keer een leuk programma op de buis, halen ze het er weer vanaf... :nee:
 
Waarschuw beheerder
Hmm jammer vond het wel een leuk programma!
beetjuh noZems kijken tohg ghehehe :P
Waarschuw beheerder
vonnut nou niet echt een boeiend programma ofzo.......was ook niet echt probleem"wijken" meer probleem"mensen" veel van de dingen die ze hebben laten zien gebeuren namelijk ook in "normale"wijken....maar dat word dan weer ff vergeten denk ik
 
Waarschuw beheerder
He wat jammer nou. Ik heb niet 1 volledig aflevering gezien, hoogstens 10 minuutjes.....
Waarschuw beheerder
donateur
Idd wel zonde. Erg vermakelijk programma8)
 
Waarschuw beheerder
jammer heb een week lang niet kunnen slapen, dacht eindelijk komt ie dan he! , maar toch niet , jammer :/
Waarschuw beheerder
gewoon in stel kansloze randdebielen die voor bier en geld kunstjes doen voor de camera.
 
Waarschuw beheerder
donateur
mietjes !!!!!!!!!!!!
Waarschuw beheerder
Goeie zet die compilatie van SBS6 :)
En ook de mensen die ze aan het woord lieten :yes:

"Don't blame it on the messenger"

En daar hebben ze gelijk in. :yes:
Ze zijn alleen degene die alles aan het licht brengt. Dat de gemeentes en regering liever struisvogel speelt is hun probleem.

En die dombo van het CDA die vindt dat de regering de omroepen moet aanspreken op hun sociale functie :S toen hem gevraagt werd heeft u het programma al eens gezien, zei hij NEE...........maar wel een oordeel hebben :-/
 
Waarschuw beheerder
Hadden jullie het ook nog een leuk programma gevonden als die probleemwijk er 1 was met alleen maar allochtonen??

Vast niet. Dan zat iedereen alleen maar te k******* nu op ze. Wat een hypocriet gedoe zeg weer allemaal.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Waarom niet? :-/

Van de andere kant is het ook goed dat het niet wéér de allochtonen zijn, maar gewoon Nederlanders die er een zooitje van maken.
 
Waarschuw beheerder
Ik schaam me diep voor die werkloze, kansloze steuntrekkers die zo ontiegelijk dom zijn en denken dat ze stoer zijn ....
Waarschuw beheerder
:yes:

Die uitspraak van die burgemeester.............. SBS zou misbruik gemaakt hebben van zwakbegaafde mensen :-/

Ze hebben een stel ook aan het woord gelaten, en die zeiden dat SBS niets verkeerds gedaan had. Ze hadden geen drank en/of drugs gekregen, zoals de burgemeester beweerde.

Ze waren na het zien van het programma alleen geschrokken over die pedofiel.
 
Waarschuw beheerder
tsja ach..lekker belangrijk :jaja:
k vond t altijd wel een leuk programma om te kijken :)
Maar komen er nouw helemaal geen afleveringen meer dan???
 
Waarschuw beheerder
Ze waren na het zien van het programma alleen geschrokken over die pedofiel

ik denk ook dat ik heel erg zou schrikken als ik hoor dat mijn buurman z'n 8 jarige stiefdochter heeft misbruikt..

Maar zwakbegaafd zijn ze niet, want ze weten donders goed hoe ze wiet moeten telen en hoe het strafsysteem werkt...

maar zoals ik al zei die burgemeesters doen aan struisvogel politiek
Waarschuw beheerder
Die burgemeester zoekt een zondebok voor problemen waar hij zelf de hand in heeft.

In DenBosch werden mensen die wiet teelden binnen 2 weken uit hun huis gezet, in een andere stad (ook bij dit programma) kreeg een wietteler 100 uren taakstraf.

Beetje krom allemaal.
Wat wil je als je mensen de straat op gooit, dat ze dank je wel zeggen? Tuurlijk krijg je dan een reactie.
De burgemeester wilde de buurt "opruimen" hij had misschien beter een andere manier kunnen bedenken, dan het probleem te verschuiven.


De spanningen in die wijk in DenBosch waren zo hoog, dat alles als trigger had gedient, nu was het het SBS programma. Maar dat had net zo goed iets anders kunnen zijn. Het was gewoon een tikkende tijdbom.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
100 uur taakstraf zorgt er ook niet echt voor dat je de volgende keer het niet meer doet :S
Waarschuw beheerder
Die uitspraak van die burgemeester.............. SBS zou misbruik gemaakt hebben van zwakbegaafde mensen


Laat die boschenaren het maar niet horen, want dan komen ze op de zelfde manier achter rombouts aan als achter die pedo.

Maar goed vond dat die 2kamer bril wel een punt had. Balkellende heeft gezegt dat het niet kan dat die topambtenaren zulke hoge bonussen krijgen, wanneer nou iemand die door de NUON word afgesloten een steen door de ruit krijgt is dan balkellende aansprakelijk voor opuingen?

NEE SBS dus ook niet!!!
Waarschuw beheerder
Die 2kamer bril had idd wel gelijk :D

Maar die (goffer hoe heet die lullo nou) van het CDA? met zijn normen en waarden :S hij had niet eens het programma gezien waar het om ging, maar had wel al een mening klaar over de omroepen :-/
Waarschuw beheerder
donateur
je moet toch kunnen laten zien wat er in die wijken gebeurd, snap niet dat ze het van de buis hebben gehaald:/
Waarschuw beheerder
donateur
Ik kon me altijd goed vermaken tijdens probleemwijken met die simpele zielen:D:D
Waarschuw beheerder
er was 1 zo man gisteraaf, die zei dat het wel de harde waarheid was, die zich zo afspeelde in nl en dat het dan misschien wel goed was dat wij andere burgers dat zo zagen!!

Dat vond ik een goeie (Y) benk wel mee eens jah!! :jaja:
Zo zie je tenminste dat niet iedereen het zo goed heeft in nl..

dat ze trouwens zwakbegaafd zijn volgens de burgemeester gloof ik geen zak van :no:
Waarschuw beheerder
donateur
Zwakbegaafd niet..ze wisten donders goed waarmee ze bezig waren en wat de gevolgen konden zijn..
Waarschuw beheerder
Denk dat die burgemeester zich gister zelf weer een boel op zijn hals gehaald heeft met zijn uitspraak :D :yes:

zal SBS zeker ook weer de schuld van krijgen.......


Blame it on the messenger
 
Waarschuw beheerder
Was altijd wle lachuh vond ik...
Kheb alle afleveringen:P
Waarschuw beheerder
donateur
Je ken ook op topics van vorig jaar reageren :frusty: