4 september 2003 12:48donateurHet werkt als volgt : Geef antwoord op de vraag die de vorige forumganger heeft achtergelaten met Ja of Nee Wel eerlijk natuurlijk! En stel vervolgens een nieuwe vraag Ik begin wel.... Ga je weleens naar Hardcore-feesten?
INS@NE JERM@IN 9 april 2005 12:03ja hier schijnd de zon ga je zo ook lekker buiten zitten met een kout biertje?
INS@NE JERM@IN 9 april 2005 12:20ja zeker het is maar 1x in de week weekend en dat is 52 x in een jaar dus eigenlijk veel te weinig dus daar moet je goed van genieten he jij het al naar je zin dit weekend?
INS@NE JERM@IN 9 april 2005 12:25ja beetje in wolvega rondgehange niet veel eigenlijks k ga vanaaf weer naar the bridge toe in meppen duitsland jij nog wel?
Barry Almighty 10 april 2005 14:55nee want ik heb de sleutels nog niet. ik hoop volgende week zul je me dan missen??
Barry Almighty 10 april 2005 15:45ja tuurlijk vind ik dat wel leuk maar weet niet wanneer je tijd hebt om te bellen he of vind je dat raar dat ik dat denk???