Partyflock
 
Forumonderwerp · 602648
 
Waarschuw beheerder
Wie heeft dit spel al gespeeld, en zoja wat vond je ervan.

ik moet hem gewoon hebben maar weet niet precies wanneer dit spel uitkomt!!!

greetzz
Waarschuw beheerder
donateur
ik heb net het eerset seizoen achter de rug... heb de dubbel gewonnen met Ajax!:) Ik was op weg om ongeslagen kampioen te worden, maar helaas werd het overvolle programma mijn ploeg de laatste wedstrijden teveel... Heb op een gegeven moment zelfs door interlandverplichtin­gen een soort fantasy elftal met spelers van Jong Ajax (en Didulica en Mido... de rest waren Jong AJax spelers van 15/16/17/18 jaar:S) tegen Juventus in de Champions League moeten spelen:S Wel met 1-0 gewonnen in de 85e minuut door Mido!:D Zlatan en Mido waren de topscorers bij mij... allebei iets van 30 goals (Competitie+Beker+Eu­ropees). CM4 rules!!!:)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
dank je wel Marcos ik zat al hele tijd te pielen met de trainingen :)

Hoop dat dit eindelijk gaat werken... (y)
thx voor t sharen van de informatie !!! (y)

veel speelplezier iig iedereen :)


misschien toch te zwaar programa qua trainingen ???
Misschien als je kijkt hoeveel blessures Iguana heeft :S
Ik weet het niet, zeggen jullie t maar :)

Greetzzz
 
Waarschuw beheerder
donateur
2 Mindwarper: ik gebruik die bovenstaande schema's nog niet hoor voor training :)

maar wie weet komt het juist daardoor wel en heb ik minder blsessures als ik ze wel gebruik :D

maar het is echt niet normaal meer zeg.. denk dat het een week of..6 ofzo geleden is dat ik met een elftal heb kunnen spelen max 7 spelers stonden die ik normaal ook in de basis gezet zou hebben..

maar ze komen nu zo langzamerhand terug en het is eind november/begin december dus ik hoop dat het zo even wat rustiger wordt met wedstrijden en ze een beetje kunnen bijkomen :)



leuk topic dit! (Y) :D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
ik heb denk ik, ook een te zwaar programma qua trainen... heb elke week wel een basisspeler voor een paar dagen geblesseerd. VOlgens mij kost mijn speelwijze ook teveel kracht:p Elke spits houdt t bijna niet vol om 2 wedstrijden achter elkaar 180 minuten vol te spelen, ze haken altijd eerder af (qua fitness).
Waarschuw beheerder
Goeden morgen dames,

Ik heb niet echt heel veel blesures, valt mee.
Maar iedereen neemt nou deze training over maare of ze goed zijn.
Who knows.

Wel is goed dat bijv. de trainig match tegelijk bij alle schedules plaatvind.
Zodat de spelers allemaal mee doen.
Goed voor de communicatie, and stuff.


Gegroet
 
Waarschuw beheerder
Ik laat de training regelen door mijn assistent :)
Waarschuw beheerder
Das volgens mij niet de beste optie.
 
Waarschuw beheerder
ik heb je training overgenomen marcos maar ik denk dat het nog in een te vroeg stadium is om er over te oordelen of deze nou wel of niet goed is!!!!

greetzz
 
Waarschuw beheerder
ik heb je training overgenomen marcos maar ik denk dat het nog in een te vroeg stadium is om er over te oordelen of deze nou wel of niet goed is!!!!

greetzz
 
Waarschuw beheerder
sorry voor de dubbelpost!!!
Waarschuw beheerder
No prob
Waarschuw beheerder
No prob
 
Waarschuw beheerder
donateur
hoppa..

Albelda 7 maanden, Sanchez 3 maanden :vaag:
Waarschuw beheerder
injured ??
 
Waarschuw beheerder
donateur
ja :(

het blijft maar doorgaan, de een komt terug en de ander raakt weer geblesseerd..

weetje wat ook vet irritant is, lijkt mij een bug, weet niet of andere mensen dit ook hebben. ik wil Ayala als captain neerzetten maar elke keer als ik de wedstrijd begin, zet het spel dat blokje bij Aimar neer :S
 
Waarschuw beheerder
Heb je versie 4.01 nog Iguana ?

Die dingen die je hebt zijn nml. allemaal problemen van voor de patch
Waarschuw beheerder
Ook na het instaleren van de patch heb ik daar nog last van.
 
Waarschuw beheerder
Vreemd, ik heb amper nog blessures, en als ik een captain aanwijs blijft ie dat ook...
 
Waarschuw beheerder
koop het origineel en installeer enhancement pack dan heb je er geen last van!!!
 
Waarschuw beheerder
ik heb ook steeds een andre captain. Maar dat verander ik weer voor de wedstrijd begint :)
Waarschuw beheerder
donateur
weetje wat ook vet irritant is, lijkt mij een bug, weet niet of andere mensen dit ook hebben. ik wil Ayala als captain neerzetten maar elke keer als ik de wedstrijd begin, zet het spel dat blokje bij Aimar neer:S


Klinkt stom en misschien wist je het al, maar verander jij het tijdens de wedstrijd of voor de wedstrijd? Bij het laatste blijft hij gewoon altijd staan op de aanvoerder die jij gezet hebt, als je tijdens een wedstrijd het verandert, dan gaat hij na die wedstrijd weer op de oude aanvoerder voordat je hem veranderde dus).
 
Waarschuw beheerder
donateur
2 PBateman: ik heb dat enhancement pack geinstalleerd, maar ik heb de gekraakte .exe bestand er weer overheen moeten gooien want anders deed ie het niet, zal daar dus wel door komen :(

2 Bjorn: ik heb de laatste vijf delen gekocht en ik vind het nou wel mooi geweest, heb er trouwens ook geen geld voor, jammer dat alleen deze puntjes er dan bijhoren :(
Waarschuw beheerder
jammer maar helaas indd.
 
Waarschuw beheerder
donateur
2 SuperSjinees: klinkt idd stom ;)

whehe nee ik zet hem voor de wedstrijd altijd op de aanvoerder die ik wil en klik dan op confirm en ga naar de wedstrijd, maar dan nog veranderd ie hem..

heb jij daar geen last van?

nog mensen met goede spitsen? die van mij spelen erg goed hoor (Carew & Sanchez, als ze niet geblesseerd zijn) maar ik heb eigenlijk erg weinig met deze gasten :D iemand nog een goede tip? en dan niet van die grote bekende namen, maar een jong onbekend talent ofzo :)

goede keeper is trouwens Isaksson en voor de linkback Zonneveld
 
Waarschuw beheerder
ja ok das waar iguana_ ik heb ze ook bijna allemaal gekocht!!!Maar vind toch dat dit 1 van de weinige spellen is die het origineel kopen waard is!!!
 
Waarschuw beheerder
qua speelplezier is het idd de moeite waard. Maar bij de vorige kopieen had ik nooit bugs of iets, dat heb ik pas bij deze versie :(
Waarschuw beheerder
donateur
Iguana_: he-le-maal geen last van!:)

Had dus wel eerder (2x ofzo) last van dat hij vastloopt... moet Windows XP een rapport verzenden... maar nu is dat probleem uit de lucht omdat ik m nu altijd op elke week autosave heb staan:)

Koop btw erg weinig spelers... tot nu toe pas 2, waarvan 1 van Germinal voor mijn jeugdteam is... ik moet nog 10 spelers lozen die ik weg wil hebben (totale jaarsalaris 10 mijoen euro!!):

Knopper (speelt nooit, en duur)
Lobont (redelijke speler, wil een Nederlandse keeper, lekker goedkoop, en goed voor doorstroming jeugd:p)
Ikedia (te slecht voor zijn leeftijd)
Wamberto (slecht en duur)
Pique (slecht)
Machlas (best goed, maar zal toch nooit spelen en is duur)
Bergdolmo (hoeft niet perse weg, is basisspeler, maar is oud en duur en ik heb genoeg andere alternatieven ->Pasanen, Van Damme, Walker)

en nog een paar... weet nu ff niet omdat ik op school zit:) Valt trouwens wel op dat ik bijna alleen de buitenlanders eruit wil mwhaha!:D
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
ik weet het ff niet meer uit mijn hoofd, maar ik heb geloof ik 5 spelers gekocht (heb het nu niet aan staan namelijk)

Arteta van Glasgow Rangers, gelimiteerde transfersom, een van mijn beste spelers. Farnerud, speelt vrij vaak, maar niet echt goed, is nog wel jong dus ik geef hem de tijd :)

Juninho AMR, was gehaald voor de basis maar speelt ondermaats :( Adu, Amerikaan van 13 :D had gehoord dat dit een hele goede zou worden, vond het wel grappig om hem aan te trekken voor U19 :) en dan nog Nilsson en Zweedse spits van 20, doet het aardig, gaat denk ik een grote worden :P

Zijn dus meer spelers voor de breedte, maar gezien mijn vele blessures spelen ze toch nog wel veel..
Waarschuw beheerder
donateur
Farnerud heb ik ook, goeie speler, vaalt veel in en haalt altijd een 7 of 8:)

Ik ben een beetje blijven hangen aan 10 jaar geleden blijkbaar, want ik wil altijd een minimum aantal buitenlanders in mijn team:) Anders heb je alleen maar interlandverplichtin­gen en dergelijke, dan zit je zonder spelers tijdens een wedstrijd (wat dus echt gebeurd is, ik miste een kleine 15 spelers tijdens een CL wedstrijd). Alleen als 'ie rond de 20 is, en de skills zijn in orde, dan overweeg ik pas om hem te kopen:)
 
Waarschuw beheerder
kwam dit lijstje ''toppers'' ergens tegen :

Danilo vicente aceval
Dwight Yorke
Andy Cole
Hakan Sukur
Henning Berg
Damien Duff
David Dunn
Keith Gillespie
Brad Friedel
Christanval
Farnerud
Dheedene
kallstrom
Alan Quinn
JAMES HAUGH
Mads Timm
Michael Dawson
Bojan Djordjic
Daniel Nardiello
Kennedy Bakircolgcu
Joaquin (wonderkid)
Kaka (wonderkid)
Wayne Rooney (I think he is wonderkid)
Diego (Santos) (wonderkid)
Rafael Van der Vaart (wonderkid)
Jose Antonio Reyes
Fernando Torres
Arjen Robben (wonderkid)
Patricio Perez
John Terry (The best defender!!)
Alexander Farnerud
Mido
Tsartas
Xavi
Colliccini (don't know if it's the right spelling), DC at AC Milan, now on loan at Atletico
Carlos Tevez, young striker
Fernando Cavenaghi
Hugo Pinheiro - GK - Young, cheap, great
Rodrigo Brazão - AM
Neca - FC
Antchouet - SC
Eliseu - AM L
Jose Antonio Reyes
Mark Kerr
Carlton Cole
Mista
Tote
Labros Choutes
Vitaliy Aleshchenko(ST)
Gerardo Torrado(MC)
*Marco Antonio Sandy(DC)
Tuncay Þanlý(AMC)
Rãdoi
Tsigalko
Skalidi
Aaron Ferdinand
Joaquín - AM R
Lua-Lua - F RC
D'Alessandro - AM C
Aghahowa - F RC
Fernando Torres - S C
Reyes - F LC
Cristiano Ronaldo - F RLC
Thiago Motta - AM L
Pienaar - AM C
Xabi Alonso - DM C
Belik - S C
Chun-Soo - F LC
Jenas - DM RC
Bøgelund - D/DM R
Tuncay - F C
Hübschman - D C
Buffel - AM LC
Lauth - S C
Hugo Viana - AM LC
Portillo - S C
Kuranyi - S C
Vittek - F RC
Sychev - S C
Arshavin - AM RLC
Izmailov - AM LC
Ponzio - M RC
Demouge - S C
Chelidze - D RC
van Persie - AM/F L
Jorge (Larena) - AM RC
Meghni - AM C
N. de Jong - D/DM L
 
Waarschuw beheerder
donateur
ik heb ook liever zoveel mogelijk spaanse spelers hoor :) daarom was ik ook blij dat ik Arteta kon kopen, maarja die zijn best duur he en je moet toch wat :) dan kom je toch automatisch uit op skandinavische spelers enzo..

argentijnse en braziliaans spelers vind ik trouwens ook nog wel bij mijn team passen :)
Waarschuw beheerder
Blessures zuigen...:S
ELke wedstrijd raken er wel 2 geblesseerd :S
 
Waarschuw beheerder
2 SuperSjinees

Van die spelers wil ik dus ook allemaal af, maar ik, krijg er echt géén verkocht. Ze komen wel srteeds informeren hoveel ik er voor wil hebben, doe ik de helft van de waarde haken ze ngo af. En andersom vragen ze weer 10x zoveel :S
 
Waarschuw beheerder
donateur
dat transferen lukt bij mij ook niet echt nee :S

vroeger ging dat echt makkelijk (misschien te?) maar het lijkt nu wel of je echt niemand kwijt kunt raken..
 
Waarschuw beheerder
vorige keer had ik na 1 of 2 seizoenen al alle posities dubbel bezet met wereldtoppers. Was idd te makkelijk. Ena nu is het weer te moeilijk :P
Waarschuw beheerder
Transferen kan heel makkelijk, moet je alleen stiekem spelen wat wel de charme van t spel weg haald maar kan makkelijk...... :D
 
Waarschuw beheerder
pbateman zijn die spelers goede spelers in deze versie of in vorige versies???
 
Waarschuw beheerder
donateur
ik zie het niet meer zitten :'( had nooit moeten zeggen dat het goed ging :D

4 wedstrijden achter elkaar verlorer, daarvoor 6 (!) gelijk gespeeld, zolang al dus niet meer gewonnen :S
Waarschuw beheerder
Björn denk nou eens na!!! :P

Wayne Rooney zit tog niet in vorige versies van CM.....iig nog nooit gezien!! :D

Dus dan zal het wel van CM4 zijn he....:)
 
Waarschuw beheerder
he nie zo bijdehand en broertje ik heb nie heel de lijst gecheckt....print maar ff uit dan!!!
Waarschuw beheerder
Is nie bijdehand, dat heet je koppie gebruiken!! :P Maar ik zal hem ff uitprinten hor broer!
 
Waarschuw beheerder
he ontopic blijven....is 1 van de weinige topics waar het zeg maar de hele tijd over hetzelfde onderwerp gaat!!

Iemand nog aanraders voor coaches / staff!!!
Waarschuw beheerder
donateur
Hugo Hovenkamp is wel een goeie... en lekker goedkoop, kost mij maar €3000 per jaar:p
Waarschuw beheerder
Hoe gaat het met de trainig dames, al vooruitgang
 
Waarschuw beheerder
to SS--> ik zal het onthouden, maar die hugo hovenkamp is volgens mij wel een bekende uit eerdere versies!!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ze weten wel lekker te loten daar in Spanje, speel je precies de bekerwedstrijden tegen het team dat je op dat moment ook in de competitie tegenkomt.. Net drie keer tegen Sociedad gespeeld (1-0, 0-0 & 2-0 :P) nu een wedstrijd tegen Osasuna en dan drie keer tegen Deportivo achter elkaar :S

Ook en bug misschien is dat ik wanneer ik een speler van mijn shortlist haal, mijn teamnaam nog altijd bij de geinteresseerden blijft staan..

Schiet trouwens ook lekker op met speler een contact aanbieden en half jaar voordat hun contract afloopt, niet gelukt bij de spelers die ik graag wilde hebben :S Hoe moet je ooit een goed team bij elkaar krijgen als je dat nog neit hebt? Het geld dat voor transfers beschikbaar is, is voor veel teams te weinig vind ik. Het tranfsergedoe vind ik in deze versie gewoon te moeilijk..
 
Waarschuw beheerder
ze moeten het spel realistisch maken vind ik en dat is nu aardig gelukt!!!!Wij willen het managen van een voetbalteam zo dicht mogelijk bij de werkelijkheid benaderen dan zijn dit de dingen die je op de koop toe moet nemen!!!
Waarschuw beheerder
Nou ik vind die transfer funds voor Feyenoord wel aardig laag liggen hor....das maar E1.500.000!!! :S Das wel erg laag hor....:D
Artiest Dummy
Waarschuw beheerder
donateur
Ik speel met Fc Groningen en heb 200.000 euro te spenderen.. Mista gehuurd van Valencia! 9 goals in 8 wedstrijden :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
ja zo kan je alles wel op de koop toe nemen, kom op zeg :S

transfergeld Barcelona in de €50 miljoen, transfergeld Ajax €3 miljoen, lekker realistisch..