Ik vraag me af of er nog meer Mensen zijn hier die ook een motorrijbewijs hebben. En waar ze dan op rijden?
Ik zelf rijd al bijna 1 jaar een Suzuki GSX 600F
Jah die ken ik wel jah. Hier zal ik helaas nooit op rijden. Kan niet met mijn voetjes bij de grond. Nu dus de tijd om te beginnen zou ik zeggen het gaat mooi weer worden.
Ik wil hem ook op zeker gaan halen en nog binnenkort ook want het gaat steeds meer geld kosten en ze bedenken er steeds mee dingen bij.
Moet alleen nog ff kijken wanneer
Helaas voor je is het examen en de eisen die er zijn al veel meer dan jaar geleden...... Maar doe nog maar snel want het wordt nog erger. Komen meer verrichtingen bij en curses EHBO en motoronderhoud.
Meer als 2 jaar m'n motorrijbewijs, maar bij aan gebrek aan ruimte iedere keer 1 gehuurd.... foto is een Honda CBR-600F uit 2001. Vrijdag motorbeurs in Utrecht, en dan gaan we er 1 aanschaffen.
ben hard aan het sparen en heb mijn oogje laten vallen op een ducati 1000 super sport
Als ik later groot ben wil ik zeker wel me motorrijbewijs halen
En dan een mooie Harley kopen als mariekje dan daar de centjes voor heeft
Ik heb ook mijn motor rijbewijs.... Ik had een Aprilia RS 125 maar die is gejat!
En nu heb ik een Kawasaki ER-5 omdat ik helaas geen geld had om een mooiere te kopen.
Maarja het rijd en ik vind het wel best! Ben nu aan het sparen voor een mooiere en snellere motor!
ik ben ook van plan om een keer men motorrijbewijs te gaan halen en dan et liefst deze motor te hebben
donateur
K heb een tijd lang crossmotor gereden Heel gaaf, alleen nu geen tijd meer voor helaas
Als ik de centjes ervoor heb wil ik wel weer gaan rijden en natuurlijk een mooie kopen
voor me motorrijbewijs en ben benieuwt hoe het afloopt
ik vind die r1 van WHEELY echt vet want me pa wou der ook altijd al zo 1 en sinds kort is aan het kijken voor zoon ding hopelijk vind ie er snel 1 want ik ken hem dan lenen
Zal ik zeker een keer doen maar niet vandaag. Moet langs een verjaardag en dat ga ik mooi op de motor doen. Even de blits maken bij de familie. Weten ze mooi weer wie ik ben. Da nichtje wa ALTIJD wel wa anders heeft dan de rest !!!!
op Kazaa is nog een mooi motor-filmpje te vinden van een Suzuki Hayabusa met turbo.......van 0 naar 350 km/uur in 20 seconden!
laatste aanpassing
Hayabusa?? dan moet je die gsx-r turbo high speed run kijken!! tering ik wist niet dat een 600 zoo hard kon....
Rij zelf ook, al bijna een jaar op mijn groene monster.. zx6r ninja..
2Wheely:
wat zonde dattie gejat is..
tis ook mijn favo-tje... als ik eenmaal mn motorrijbewijs heb dan weet ik wel wat voor 1 ik halken gaat
maar ben nu bezig met mn vliegbrevet
Jah dat was hier wel anders. Mijn broertje en ikke hebbe echt moeten vechten om iedereen te overtuigen dat je ook motor kunt rijden zonder dood te gaan.
Das idd toch wat moeilijker.... weet nog wel toen m'n moeder eenmaal aan d'r rijbewijs begon ging m'n oma helemaal uit d'r dak. Een neef van m'n moeder is namelijk op 32 jarige leeftijd overleden door een motor ongeluk. Nu is ze het wel gewend maar het snappen dat het leuk is... nee dat doet m'n oma echt niet.
M'n ouders vonden het juist leuk toen ik eenmaal ging lessen. Vooral m'n moeder omdat m'n vader vaak moet werken in het weekend en zij er dan alleen om uit moet, en nu dus samen met mij kan gaan toeren.
Jah hier was het de buurjongen die het motorrijden niet heeft overleefd. Dat was niet zijn schuld maar je doet er niets aan.
Iedereen in de familie vond het niet leuk dat wij gingen rijden en ook niemand naast ons 2 is van gedachte veranderd. Maar gelukkig maak je in de motor wereld ook snel vriendjes en rijden we meestal met grote groepen allerlei toerritten.
Mijn motorrijbewijs heb ik wel. Van de zomer maar zo'n apparaat aanschaffen om lekker te blazeeen..