En ik snap niet hoe een man, zijn vrouw waar hij gek op is, waar hij van houdt, die hij aantrekkelijk vind, waar hij trots op is en waar hij ze leven mee wilt delen, wilt delen met andere???
Omdat je in ruil daarvoor ook een andere vrouw mag neuken, of je mag je vrouw delen met een andere vrouw wat in zijn soort ook erg geil is natuurlijk.
Ik kan me niet voorstellen dat ik de rest van me leven nog met 1 en dezelfde vrouw het bed zal delen dus als je een uitstapje maakt, waarom dan niet gezellig met ze allen.
Met swingen wordt er vaak niet aan volledige partnerruil gedaan, maar het gaat dan meer om de 2 dames.
Ik vind dat je lust en liefde los van elkaar kan zien en zou er dan ook geen moeite mee hebben.
Dat je in een parenclub je vrouw door jan en allemaan laat gangbangen is een ander verhaal...
Seks kun je met veel mensen hebben, maar die geestelijke band, het delen van je gevoel, wensen, verlangens, die deel je alleen met je partner, die intimiteit die er (als het goed is) tussen jullie is, daar komt niemand tussen.
Precies, alsof je met iedereen waar je ooit mee gesext heb net zo'n emotionele band hebt als je partner...
voor de jongere lezers: voor je oordeelt, toen ik 22 was kon ik ook niet bedenken dat ik ooit tot dit niveau in een relatie zou komen. durf volledig los te laten wat je denkt dat van jou is... en als het(lees hij/zij) bij je terugkomt of bij je blijft ..... horen jullie werkelijk bij elkaar.
Zo is het maar net, als je begin 20 bent heb je daar een volledig andere kijk op.
Ik denk dat de meeste swingers daarom ook wat ouder (en volwassener) zijn