Met name aan de antidrugslui:
Als je wilt voelen dat je leeft
Als je je hogere ik op een makkelijke manier berijken wilt
Als je wilt weten wat n feest eigenlijk is
Als je een bredere en betere kijk op de wereld wilt krijgen
Als je jezelf in hogere, euforische sferen wilt begeven
Als je door 'nep' dingen en mensen wilt kunnen prikken
Als je je geest wilt leren begrijpen en gebruiken
Als je wilt weten dat er méér is dan deze maatschappij
Als je echt wilt weten waar het leven echt over gaat
Als je echte intense liefde wilt voelen van en voor alles
(en zo kan ik nog ff doorgaan)
dan kun je voor de geestverruimende/psychodelische drugs kiezen. Heb het voornamelijk hier over xtc/mdma. Maybe is het al duidelijk, ik kies hiervoor. En dit moet je bewust doen, en met je verstand, en met mate, dan blijft t top en niet duur. T heeft mijn leven positief veranderd, ik heb hierdoor oa veel meer levenslust gekregen. Btw ik rook niet, drink niet, snuif en spuit niet.
Degenen die roepen dat ze super anti drugs zijn, hebben zelf nooit drugs gebruikt of alleen maar slechte ervaringen gehad. De mensen die nooit gebruikt hebben, hebben naar mijn mening ook nix te oordelen over drugs.
Voor de duidelijkheid, ik kijk niet neer op mensen die niet gebruiken, wel op de mensen die er een vooroordeel over hebben. Iedereen z'n eigen beslissing, maar laat mij maar lekker spacen
(onder drugs versta ik wat doorgaans met drugs bedoeld wordt)
Lang leve ons leven!