Uitgaansagenda TrouwAmsterdam
Laatste feest was op vrijdag 2 januari 2015: Until the Music Stops
Elders
Statistieken
| 805 | · | feesten |
| geen | · | in de toekomst |
| 805 | · | in het verleden |
| 2 | · | feesten elders |
| 312935 | × | bekeken sinds 17 februari 2009 |
| 166 | · | nieuwsberichten |
| 1 | · | fotoshoot |
| 93 | · | foto's |
| 22 | · | video's |
| 31655 | · | bezoekers · herkomst |
| 6709 | · | unieke bezoekers |
| 2371 | fans | |
| 181 | · | albumfoto's |
| 112 | · | opmerkingen |
| 34 | · | waarderingen |
| zeer goed | · | stemresultaat (10078 stemmen) |
Recente video's
Nieuws
alles tonen (166)
Trouw gaat laatste maanden in
19 augustus 2014
Eerder was al aangekondigd dat eind dit jaar TrouwAmsterdam haar deuren zal sluiten, maar nu is er dan echt een officiële datum voor de allerlaatste keer dat je de locatie kan bezoeken: zaterdag 3 januari 2015. 13
We kennen allemaal de DJMAG Top 100 waar het om dj's gaat. De Nederlandse Hardwell staat daar fier op de nummer 1 positie. Maar het magazine heeft ook elk jaar een verkiezing voor beste club. In deze lijst van honderd vooraanstaande uitgaansgelegenheden staan dit jaar vier Nederlandse locaties.
Komend weekend weer twee edities Rauw
9 januari 2014
Rauw begint het jaar goed met op vrijdag 10 en zaterdag 11 januari twee kakelverse edities van Rauw. De grote man van de avond is The Magician. Hij verwierf bekendheid als helft van het duo Aeroplane, maar sinds 2010 koos hij zijn eigen weg, en met succes. The Magician is een ware tovenaar die disco, funk en diepe bassen met elkaar vervlecht in wervelende sets waar je je vingers bij aflikt.
Rauw sluit jubileumjaar af met weekender
21 november 2013
Rauw heeft heel 2013 zijn tienjarig bestaan gevierd. In december is het dan eindelijk tijd voor de laatste twee edities van het jubeljaar. Bijna alle grote namen die ooit op Rauw stonden zijn de revue gepasseerd, van Boys Noize tot Brodinski tot 2manydjs, maar er misten nog wat beroemdheden. Als atoombom op de verjaardagstaart staan op dit laatste weekend drie wereldtop dj's te draaien, verdeeld over twee nachten.
Vanavond RODnacht in Trouw
1 november 2013
RODnacht is terug in de heetste club van Nederland! Na de uiterst succesvolle lancering tijdens Hemelvaart waar ROD (aka het technobroertje van Benny Rodrigues) uiteindelijk een zinderende acht uur set neerzette, mocht het geen verrassing meer heten dat RODnacht @ Trouw een vervolg zou krijgen. 2
Rauw viert dubbel feest met twee hometown edities
30 oktober 2013
Na al het internationale geweld op de afgelopen edities van Rauw in Tivoli en het ADE is het tijd voor twee oer-Hollandse afleveringen in het tweede weekend van november. Naast de maandelijks editie in Utrecht (deze keer in De Helling), keert Rauw de komende drie maanden weer terug in Trouw Amsterdam.
Beleef vanavond een RODnacht in Trouw
8 mei 2013
Na vier stijf uitverkochte edities in Rotterdam probeert het 'kindje' van Benny Rodrigues' techno alter ego ROD het nu ook in onze hoofdstad. En niet zomaar ergens in Amsterdam, maar in de inmiddels legendarische Trouw!
10 en 11 Mei weer Rauw Weekender
20 april 2013
Rauw viert de vijfde aflevering van zijn tienjarig bestaan dubbel en dwars in Trouw en Tivoli. Op beide locaties staan naast gastheer en resident-dj Joost van Bellen ook de Engelse helden Justin Robertson en niemand minder dan Erol Alkan achter de knoppen.
Op vrijdag 19 april staat er een topprogramma gepland in TrouwAmsterdam. De editie wordt extra speciaal omdat niet enkel het label Voyage Direct van gastheer en resident Tom Trago centraal staat, maar ook omdat het moederschip Rush Hour de beste rave kelder van heel Nederland zal vullen, De Verdieping.
Trouw krijgt 24-uursvergunning en maakt plannen
11 januari 2013
Na maanden van spanning kunnen ze het nu officieel van de daken schreeuwen: TrouwAmsterdam krijgt een 24-uursvergunning! Wat kunnen jullie de komende tijd verwachten en wat gaat er veranderen? 19
112 opmerkingen
21 maart staat genoteerd!
sweer?
Betergezegt?
nee is flauw
Ik ben wel benieuwd naar deze locatie
nee is flauw
Ik ben wel benieuwd naar deze locatie
vond het een beetje tegenvallen zaterdag. natuurlijk omdat je met hoge verwachtingen van club 11 daarheengaat maar ik wist al dat het zoals club 11 tog niet zou gaan worden.
vond de sfeer een beetje dood, meer mensen stonden stil of zaten in het rookhok dan dat ze dansden. vond het veel te warm binnen,trouwgebouw is ver vanaf centraal, misde de schermen, lichten en graffiti van club 11 maar dat kom misschien nog, de muziek stond te zacht, het duurde maar tot 3 uur maar dat komt door die proefperiode en ik heb betere sets gehoord van bartje en picone. vond de gardarobe wel goed en de wc's waren heel schoon. trouw kan nog wel wat worden maar er moet zeker nog wat gaan gebeuren!
vond de sfeer een beetje dood, meer mensen stonden stil of zaten in het rookhok dan dat ze dansden. vond het veel te warm binnen,trouwgebouw is ver vanaf centraal, misde de schermen, lichten en graffiti van club 11 maar dat kom misschien nog, de muziek stond te zacht, het duurde maar tot 3 uur maar dat komt door die proefperiode en ik heb betere sets gehoord van bartje en picone. vond de gardarobe wel goed en de wc's waren heel schoon. trouw kan nog wel wat worden maar er moet zeker nog wat gaan gebeuren!
idd, 1 mei..Flying Lotus en.. the mothafuckin' GLK.
als het dezelfde sweer heeft als 11 ben ik van de party !!!!!!11
Ik denk dat dat onmogelijk is, ik snap ook niet waarom iedereen het als 'de nieuwe 11' ziet, het is gewoon weer een nieuwe club erbij!
Ben wel erg benieuwd en wip zeker snel eens langs!!
*Edit:
sweer??
laatste aanpassing
Kan iemand mij vertellen of er nog iets gedaan gaat worden aan de lichtshow? Het geluid was prima in orde gisteren, maar het licht stelde echt niets voor. Ik kon niet eens een parretje ontdekken!
4 Juli: Sinner DC!!






























![[Roy]](/images/user/38535_2602424.jpg)

