Hoewel ik soms beter bekend sta als Def of gewoon Def_Geo is mijn naam dus Marcel Bil
Mijn eerste camera in de hand op m'n 14e, volgde ik mijn vader altijd een beetje in de fotografie.. Toen mijn pa een digicam kocht, kreeg ik de mogelijkheid ff te snuffelen aan het SLR begrip, al is het dan analoog..
Wat ik nu momenteel doe? Heb ik nooit van durfen dromen.. Het begin was daar toen ik op een feestje bij een maatje thuis op 30-10-2004 een (Cybershot P-72) mee had, en we daarna naar de lokale discotheek gingen.. Daar ff gevraagd of ik fotootjes mocht maken, en voila! PartyPlaza.net was born!
Voor degenen die niet weten wat dit was. PartyPlaza.net was mijn eigen partysite, die na 4 updates, en na zo'n 10 maanden online te hebben staan samen met Axeweb.nl 1 van de grootsten is geworden van het noorden. In februari 2005 ook begonnen met een opleiding fotografie
Maar het was veel werk, om alles te doen, het ging me om fotografie! En ja, na wat vragen en een testje ben ik in augustus lid geworden van het Partyflockfotografen Gilde.
Naja, wat ik voor jullie heb gedaan weten jullie wel, en jammergenoeg heeft het na de set van Hard Bass ook moeten eindigen. Redenen zijn wel bekend.. Maar ik vond het heel gezellig! Leuk om zo toch weer een beetje bij elkaar te komen.
Toen was het even rustig, en omdat ik (mede door de opleiding) ook veel andere vormen van fotografie ging doen heb ik de bedrijfsnaam PartyPlaza.net omgezet naar Marcel Bil Fotografie, waar ik denk ik de rest van mijn leven mee bezig zal zijn.
http://www.fotomarcelbil.nl is de site, hij is aan het verouderen.. Binnenkort dus een nieuwe!
Wat ik nu doe? Travel2Dance (www.travel2dance.nl) is mijn vaste opdrachtgever, waar ik 3 a 4 feestjes per maand voor fotografeer. Daarnaast ben ik huisfotograaf voor UHM's Raving Nightmare.
Ik fotografeer met de 20D, die bijna aan zijn eind toe is, en binnenkort ff een sluitervervanging heb. Verder helemaal geen dure L-lenzen, maar basic stuff.. Om ze toch ff te noemen, voor de feesten de Canon 50mm f/1,4 en Sigma 15-40 f/3,5-4,5. Daarnaast nog een Canon 60mm f/2,8 macro, en een Canon 100-300 f/3,5-5,6.
Maar daar red ik me prima mee!

Wat nu toch wel handig begint te worden is een autootje..
