Partyflock
 

Thijs

door , gepubliceerd op
Thijs
Ik ben nooit zenuwachtig geweest voor een bezoek aan de tandarts. Zolang ik me kan herinneren ging ik altijd fluitend naar de halfjaarlijkse controle. Mijn tandarts was een hele vriendelijke gedistingeerde heer van eind vijftig. Ik heb in vierentwintig jaar tijd nog nooit een gaatje gehad en heb ook nooit iets aan mijn tandjes hoeven laten renoveren. Kortom: Ik had niets te vrezen. Tot de dag dat mijn tandarts welverdiend met de VUT ging en zijn praktijk werd overgenomen door een ander.

Sinds de dag dat ik mijn nieuwe tandarts heb ontmoet is alles anders. Tegenwoordig zit ik dagen voor mijn tandartsbezoek al in de stress en stap ik met kleffe trillende handjes van de zenuwen de wachtkamer binnen. Het is niet zo dat mijn nieuwe tandarts niet aardig is hoor, integendeel. Maar Thijs – want zo heet ie - is een íets ander type dan mijn vorige tandarts. Thijs is ergens begin dertig. Thijs is het hele jaar door prachtig brons gekleurd en heeft een goddelijk lichaam. Hij heeft hemelsblauwe ogen en woeste donkerblonde lokken die erom smeken doorheen gewoeld te worden. En Thijs heeft – dat spreekt voor zich – een rij prachtig blinkende hagelwitte tanden in zijn mond. Hij lijkt zo uit een Amerikaanse soap te zijn weggelopen. Ik verwacht dan ook altijd dat er spontaan saxofoonmuziek zal klinken, als hij liefdevol met zijn haakje en spiegeltje in mijn mond wroet.

Zucht. Dat is dus Thijs. En dankzij Thijs is een simpel bezoekje aan de tandarts een heel karwei geworden. Want de dagen dat ik van te voren in de stress zit ben ik bezig te bedenken wat ik aanmoet. En welk parfum doe ik op? Ik poets die dagen wel vijf keer per dag mijn tanden en ben als een dolle in de weer met tandenstokers om vervolgens ook nog even te flossen. Ik wil dat mijn tandjes er tiptop uitzien, zodat Thijs niet teleurgesteld in me zal zijn. Met mijn haren sexy geföhnd, een pittig jurkje en mooie make-up (want met die gigantische lamp op je gericht heb je wel wat extra hulp nodig om goed voor de dag te komen!) haast ik me op weg naar de tandartspraktijk. Ik kijk nog een keer in de spiegel om de niet-te-vergeten Neus Check te doen. Want het zal je maar gebeuren dat je ondersteboven in die stoel ligt en er allemaal snotjes rondbungelen. Maar godzijdank, mijn neus is schoon. Check.

Eenmaal binnen staat Thijs me al op te wachten. Even sta ik op het punt hem maar gewoon te bespringen, maar ik weet me nog net te bedwingen. In plaats daarvan geef ik hem een klef zweethandje en stamel blozend iets dat lijkt op goedemiddag. Ik hang mijn jas op en volg hem naar de behandelkamer.

Ik ga op de stoel liggen en kijk smachtend omhoog in zijn blauwe kijkers. Hij vraagt of ik mijn mond even wil opendoen. Ik probeer heel hard alle onzedige gedachten die op dat moment door mijn hoofd schieten te onderdrukken en open braaf mijn mond. Thijs kijkt een beetje rond, prikt hier en daar wat tegen mijn tandvlees en knikt tevreden. Het ziet er allemaal picobello uit, hij zegt dat je kan zien dat ik trouw aan mijn tandenstokers ben. Ik mag weer gaan.

Teleurgesteld sta ik na vijf minuten weer buiten. Weer geen saxofoonmuziek, geen gewoel en geen gekroel. Dit was het. Over een half jaar mag ik weer op controle komen. Heb ik in ieder geval mooi de tijd om te bedenken wat ik dán weer aan moet..

253 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 5 april 2008 om 00:35:
HD is .met alle respect sinds kort lid van PF. In haar Profiel-gegevens lees ik dat zij de vriendin is van Franzeleare.. de vraag die ik mij stel, met recht is, hoe kan iemand die nog geen maand .. nog geen week PF-lid is van PF .. de mogelijkheid hebben gehad een Column te plaatsen binnen 2-wekentijd. ???


Gewoon 2 keer iets hebben ingestuurd dat 2 keer toevallig is goedgekeurd door PF :)

Daar heeft het feit dat ik Frans toevallig wel eens op een feest ben tegengekomen niets mee te maken. Daarbij, Frans bepaald niet (in zijn uppie) welke columns er wel of niet geplaatst worden.
Daarbij heb ik vroeger (van 2002 tot 2006, dus ver voor jouw PF-tijd ;) ) al eens een profiel op PF gehad, maar die heb ik volledig laten verwijderen. Dus 'helemaal nieuw' ben ik hier niet ;)

Waarschijnlijk is het aanbod van columns karig op het moment, dat er zo snel achter elkaar 2 van mij zijn geplaatst. Blijkbaar vind men deze stukjes op Flock passen, en dat blijkt idd te kloppen aan alle leuke reacties te merken (Y)

Iedereen kan iets insturen. Degenen die denken dat ze betere of leukere columns kunnen schrijven, of degenen die al 10000 jaar lid zijn van Flock... stuur wat in! Wat let jullie? ;)

(F)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hatsikidee Desiree!! op zaterdag 5 april 2008 om 00:50:
Blijkbaar vind men deze stukjes op Flock passen, en dat blijkt idd te kloppen aan alle leuke reacties te merken


:flower: En al mijn :respect:
Jouw inzendingen in de Column heb ik ook nooit aangegrepen. Vond jouw schrijfstijl boeiend en grappig en verfrissend, dacht ik in eerste instantie. Je eerste en tweede artikel bestudeerd te hebben, weet ik met zekerheid te zeggen dat het NIET en NOOIT van jou kan zijn geweest.
Mijn daaromtrent :D kanttekening is slechts geweest, waarom het Netwerk zo functioneren kan :lol:.. zo of the middle of nowhere. :D
:yes::yes::lol:. Ga ervanuit dat er donders heel veel verdomd goede iems verwerkt zouden kunnen worden tot een PF-Column-item, maar enkel als je de het goede Netwerk heb en je verhaal cq item tot een PF-Column verwerkt zal worden.
Met alle respect jou cq u tegenover, maar er is genoeg te vertellen over PF-leden, die ook ook hun verhaal vertellen als je maar tussen de regels hoort en luistert.


Uitspraak van Hatsikidee Desiree!! op zaterdag 5 april 2008 om 00:50:
Iedereen kan iets insturen. Degenen die denken dat ze betere of leukere columns kunnen schrijven, of degenen die al 10000 jaar lid zijn van Flock... stuur wat in! Wat let jullie?


Lig jij dan nu in een deuk voor voor je eigen leugens en over het PF-Netwerk waar jij over beschikt!!???
:bye::bye:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 5 april 2008 om 01:11:
Jouw inzendingen in de Coolumn heb ik ook nooit aangegrepen. Vind jouw schrijfstijl boeiend en grappig.
Mijn kanttekening is slechts geweest, waarom het Netwerk zo functioneren kan .. zo of the middle of nowhere.
. Ga ervanuit dat er donders heel veel verdomd goede iems verwerkt zouden kunnen worden tot een PF-Column-item, maar enkel als je de het goede Netwerk heb en je verhaal cq item tot een PF-Column verwerkt zal worden.
Met alle respect jou tegenover, maar er is genoeg te vertellen over PF-leden, die ook ook hun verhaal vertellen als je maar tussen de regels hoort en luistert


Ik begrijp geloof ik niet zo goed wat je bedoelt.

Iedereen die zijn verhaal kwijt wil op PF en er een enigzins leuk verhaaltje van weet te brouwen kan dat toch inzenden? En krijgt toch precies dezelfde kans als ieder ander om hier met zijn column te staan?
Er is toch niets wat andere mensen in de weg staat om hun verhaal ook op papier (nou ja, op beeldscherm) te zetten?

Of doel je daar niet op? Ik begrijp iig niet zo goed waar je het over hebt.

Maar goed, het is de hoogste tijd voor een dutje!'

Bye!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 5 april 2008 om 01:11:
en over het PF-Netwerk waar jij over beschikt!!???


Oh dit heb je er net even aan toegevoegd :D

Het is bullshit dat mijn column is geplaatst omdat ik toevallig één iemand ken die iets met flock te maken heeft, als dat is wat je bedoelt :D
Mijn column is net als die van iedereen door de 'keuring' gegaan.

Maar hey, wat zit ik me hier eigenlijk te verdedigen? :lol:

:bye:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 5 april 2008 om 01:11:
Je eerste en tweede artikel bestudeerd te hebben, weet ik met zekerheid te zeggen dat het NIET en NOOIT van jou kan zijn geweest.


Oh en dit heb je net ook toegevoegd :D

Geen idee waar je dit idee vandaan haalt :vaag:
Het zijn absoluut verhalen van mijn hand. Check mijn hyves ook maar ;)

www.hatsikidee-desiree.hyves.nl/blog
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
[img width=563 height=386 cacheid=000031ed00005e093792e250050000bec7]https://album.partyflock.nl/34237493.gif[/img]

[img width=480 height=280 cacheid=000031ef00005e0c1266f446050000bec7]https://album.partyflock.nl/29385795.jpg[/img]

:flower: Have a nice weekend!! :D :lol: :kusje2: :bye::bye:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
[img width=480 height=280 cacheid=000031ef00005e0c1266f446050000bec8]https://album.partyflock.nl/29385795.jpg[/img]

Uitspraak van Hatsikidee Desiree!! op zaterdag 5 april 2008 om 01:18:
Iedereen die zijn verhaal kwijt wil op PF en er een enigzins leuk verhaaltje van weet te brouwen kan dat toch inzenden? En krijgt toch precies dezelfde kans als ieder ander om hier met zijn column te staan?
Er is toch niets wat andere mensen in de weg staat om hun verhaal ook op papier (nou ja, op beeldscherm) te zetten?


laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
[img width=258 height=302 cacheid=000031ec00005e07b2107ff4050000bec9]https://album.partyflock.nl/33485993.gif[/img]

Uitspraak van Hatsikidee Desiree!! op zaterdag 5 april 2008 om 01:18:
Ik begrijp geloof ik niet zo goed wat je bedoelt.

Iedereen die zijn verhaal kwijt wil op PF en er een enigzins leuk verhaaltje van weet te brouwen kan dat toch inzenden? En krijgt toch precies dezelfde kans als ieder ander om hier met zijn column te staan?
Er is toch niets wat andere mensen in de weg staat om hun verhaal ook op papier (nou ja, op beeldscherm) te zetten?

Of doel je daar niet op? Ik begrijp iig niet zo goed waar je het over hebt.


:D Zal ik onthouden.. :yes::lol: but never mind about the patatoes if the soup is allright!! :yes: :lol:
Fijn weekend toegewenst, ondanks ons verschil van mening betreffende een bepaalde Item!! :kusje2: :cheer: :bye::bye:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
op de schaaal van N een P
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van pietervd op zaterdag 5 april 2008 om 02:20:
op de schaaal van N een P


:vaag:
Waarschuw beheerder
haha, succes maar weer opt volgende bezoek.. misschien dan meer geluk ;-) leuk geschreve
Waarschuw beheerder
aardig van je desiree! ik zie je over 6 maanden weer.
 
Waarschuw beheerder
Geweldig! :D
Had geen zin om te lezen, maaar toen ik eenmaal bij t 2e stukje was moest ik wel! ;)

Heeel netjes gedaan!
1 van de leukste!! :respect:
 
Waarschuw beheerder
Erg leuk geschreven, wie wil er nu niet meer naar de tandarts zeg? ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 5 april 2008 om 17:50:
Erg leuk geschreven, wie wil er nu niet meer naar de tandarts zeg?


Ik.

Ik heb een gruwelijke pesthekel aan de tandarts.
→ als beheerder
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 5 april 2008 om 01:11:
maar enkel als je de het goede Netwerk heb en je verhaal cq item tot een PF-Column verwerkt zal worden.


Binnenkomende columns worden door meerdere admins gelezen. Afhankelijk van het onderwerp, lengte, schrijfstijl en de stand van de zon, kiest elke admin voor of tegen plaatsing. Meer voor is plaatsing.. meer tegen is afwijzing.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Rudy303™ op zaterdag 5 april 2008 om 21:58:
Binnenkomende columns worden door meerdere admins gelezen. Afhankelijk van het onderwerp, lengte, schrijfstijl en de stand van de zon, kiest elke admin voor of tegen plaatsing. Meer voor is plaatsing.. meer tegen is afwijzing.


:D Nu snap ik het en alles is mij nu duidelijk en glashelder hoor :yes::yes::lol: Was de laatste tijd te verdiep in politieke-economische CT, dat ik denk dat ik ook geinfecteerd ben en daarom zo para aan het worden ben. :yes::D
Goed weekend toegewenst ook aan alle Forumleden!! en :yes: speciaal aan HD. :flower::flower::kusje2: :bye::bye:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
vind m niet echt zo bijz :s

Uitspraak van thij$ op zaterdag 5 april 2008 om 11:21:
aardig van je desiree! ik zie je over 6 maanden weer.


:roflol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Super Shakira op zaterdag 5 april 2008 om 23:28:
vind m niet echt zo bijz


freaky :rot: jouw profielfoto :yes: echt eng en beangstigend en ik dacht *Silent of the Lambs te vinden... en nu vind ik een *onschuldig meiske van amper 19-jaar oud die zich verscholen heeft achter zo een plaatje.
Lieve LS, ik denk dat je echt en dringend hulp nodig hebt. In jou schuilt iets en dat is ofschoon een lievelijk plaatje die jij nu toont aan de buitenwereld een Monster. :yes::yes:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
erg leuk geschreven haha :P MAAR JA DATWAS HET WEER
DOEII
Waarschuw beheerder
leukleukleukleuk:D.
Waarschuw beheerder
Moraal van het verhaal:

Als er allemaal mooie tandartsen zijn, zijn er ook allemaal mensen zonder slecht gebit.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ghihi grappige collumn :P

Je zou haast vergeten waarvoor je naar de tandarts moet ;)
 
Waarschuw beheerder
haha geweldig verhaal :lol:
Waarschuw beheerder
hahaha...leuk!!
 
Waarschuw beheerder
:lol:
 
Waarschuw beheerder
Ik wil ook jouw tandarts!
 
Waarschuw beheerder
Hahaha, leuke column :d